Inloggen
E-mail
Wachtwoord
Paswoord weergeven
Bewaren
Bent u uw wachtwoord vergeten?
Gratis lid worden
Registreer
Registreer
Instellingen
Instellingen
Dynamische koersen 
OFFON

ACS, ACTIVIDADES DE CONSTRUCCI”N Y SERVICIOS, S.A.

(ACS)
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingenAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
Beroep
ACS, Actividades de Construccin y Servicios, S.A., is een van de grootste bouwconcerns in Spanje. De netto-omzet is als volgt over de verschillende activiteiten verdeeld

- bouw van infrastructuren en gebouwen (78,9%): civieltechnische infrastructuren (voornamelijk snelwegen, waterbouwkundige constructies en spoorwegen), utiliteits- en woningbouw

- industriŽle diensten (16,7%): ontwikkeling, aanleg, installatie en onderhoud van distributienetwerken voor elektriciteit, gas en water, industriŽle productiesystemen, telecommunicatienetwerken, systemen voor de controle van het wegverkeer, enz;

- diensten (4,4%): reiniging, afvalophaling en -verwerking. Voorts biedt de groep onderhoudsdiensten aan van stedelijke en industriŽle infrastructuren, haven- en logistieke diensten, alsmede sociale diensten en diensten op het gebied van persoonlijke bijstand.

De netto-omzet is geografisch als volgt verdeeld: Spanje (14,1%), de Verenigde Staten (45,1%), AustraliŽ (14,6%), Canada (4,7%), Mexico (1,8%) en andere (19,7%).

Aantal werknemers : 179 539 mensen.
Verkoop per activiteit
20192020Delta
Infrastructure30 951.4079.3%27 558.7078.9% -10.96%
Industrial Services6 521.4616.7%5 849.9916.7% -10.3%
Services1 576.014%1 554.654.4% -1.36%
EUR in miljoenen
Verkoop per regio
2020
United States15 746.2045.1%
Australia5 091.0814.6%
Spain4 943.4514.1%
Others1 997.045.7%
Canada1 650.184.7%
Germany955.052.7%
Brazil815.742.3%
Mexico619.621.8%
Indonesia565.901.6%
Hong Kong548.861.6%
Peru483.191.4%
United Kingdom465.631.3%
Poland401.351.1%
Chile356.041%
New Zealand298.030.9%
EUR in miljoenen
Managers
Naam Titel Leeftijd Van
Florentino Pťrez RodrŪguez Executive Chairman & Co-Chief Executive Officer 73 1993
Marcelino FernŠndez Verdes Co-Chief Executive Officer & Executive Director 65 2017
Cristina A. E. GonzŠlez de Durana Director-Finance & Corporate Development - -
Joan-David Grimŗ i Terrť, Dr. Independent Non-Executive Director 67 2003
Miquel Roca I. Junyent Independent Director 80 2003
Emilio GarcŪa Gallego Independent Director 73 2014
Catalina MiŮarro Brugarolas Independent Director 58 2015
Antonio Botella GarcŪa Independent Director 74 2015
Carmen FernŠndez Rozado, Dr. Independent Director - 2017
Josť Eladio Seco Dominguez Independent Director 73 2016
Bestuurders
Naam Titel Leeftijd Van
Florentino Pťrez RodrŪguez Executive Chairman & Co-Chief Executive Officer 73 1993
Antonio GarcŪa Ferrer Vice Chairman 75 2003
Joan-David Grimŗ i Terrť, Dr. Independent Non-Executive Director 67 2003
AgustŪn Batuecas Torrego Executive Director 71 1999
Pedro Josť Lůpez Jimťnez Executive Director 78 1989
Miquel Roca I. Junyent Independent Director 80 2003
Josť Luis del Valle Pťrez Secretary & Executive Director 70 1989
Emilio GarcŪa Gallego Independent Director 73 2014
Josť Javier Echenique LandirŪbar Director 69 2004
MarŪa Soledad Pťrez RodrŪguez Director 77 2014
Aandelen
Stemming AantalPercentage vrij verhandelbaarBedrijfseigen aandelenDrijvend Totaal
Aandeel A 1 318 993 515 222 078 293 69.6% 29 914 507 9.4% 69.6%
Aandeelhouders
NaamAandelen%
Florentino Pťrez RodrŪguez 39 397 625 12,7%
ACS, Actividades de Construcciůn y Servicios, S.A. 22 051 266 7,10%
Sociťtť Gťnťrale Gestion SA 20 013 216 6,44%
Amundi Asset Management SA (Investment Management) 6 636 460 2,14%
The Vanguard Group, Inc. 6 049 391 1,95%
Capital Research & Management Co. (World Investors) 6 042 781 1,95%
McKinley Capital Management LLC 4 682 290 1,51%
Norges Bank Investment Management 4 633 438 1,49%
Alberto Cortina de Alcocer 4 405 305 1,42%
Corporaciůn Financiera Alcor SA 3 744 509 1,21%
Belangnemingen
NaamAandelen%Totale waarde
HOCHTIEF AG (HOT) 35 611 834 50,4% 2 850 175 684 USD
ACS, ACTIVIDADES DE CONSTRUCCI”N Y SERVICIOS, S.A. (ACS) 22 051 266 7,10% 595 055 398 USD
Markten en indices
- Mercado Continuo
- IBEX 35 / PEA, STOXX Europe 600, Stoxx Spain 20
Beurscodes
- Bloomberg-code :  ACS:SM
- Reuters Code :  ACS.MC
- Datastreamcode :  E:ACS
Bedrijfsgegevens
ACS, Actividades de Construcciůn y Servicios, S.A.
Avenida de Pio XII 102
ES-28036 Madrid

Telefoon : +34 91 343 92 00
Fax : +34 91 343 94 56
Internet : https://www.grupoacs.com/shareholders-investors/the-share/stock-exchange-information/
Merk portefeuille
In samenwerking metMijn merken op de beurs
Meer merken vanACS, Actividades de Construcciůn y Servicios, S.A.