|
Beurs gesloten -
Toronto S.E.
22:00:00 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 166,22 CAD | +0,45% |
|
+1,58% | -33,12% |
| 06/10 | WSP kondigt belangrijke benoemingen in uitvoerend comité voor het Midden-Oosten aan | CI |
| 01/10 | WSP Global neemt GCM Corpo over | MT |
| Marktkapitalisatie | 22,41 mld. 15,84 mld. 14,08 mld. 13,05 mld. 11,88 mld. 1.504 mld. 22,77 mld. 157 mld. 61,51 mld. 785 mld. 59,46 mld. 58,19 mld. 2.501 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
21,5x | k/w-verhouding 2027 * | 15,4x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 29,37 mld. 20,76 mld. 18,46 mld. 17,11 mld. 15,56 mld. 1.971 mld. 29,84 mld. 206 mld. 80,62 mld. 1.028 mld. 77,92 mld. 76,27 mld. 3.278 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,77x | EV/omzet 2027 * | 1,6x |
| Vrij verhandelbaar |
99,95% | Dividendrendement 2026 * |
0,9% | Dividendrendement 2027 * | 0,9% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Toronto S.E.
| WSP | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| WSPOF | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| 1W3 | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| 1W3 | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| 1W3 | Real Time | |
Börse Stuttgart
| 1W3 | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: WSP Global Inc.
| 28-03-25 | WSP Global : English | Dutch | PU |
| 28-03-25 | WSP Global : English | Dutch | PU |
| 1 dag | +0,45% | ||
| 1 week | +1,58% | ||
| Lopende maand | -4,60% | ||
| 1 maand | -8,45% | ||
| 3 maanden | -9,23% | ||
| 6 maanden | -26,65% | ||
| Lopend jaar | -33,12% |
| 1 week | 158,82 | 168,04 | |
| 1 maand | 158,82 | 192,53 | |
| Lopend jaar | 156,64 | 275,24 | |
| 1 jaar | 156,64 | 284,99 | |
| 3 jaar | 156,64 | 291,46 | |
| 5 jaar | 130,65 | 291,46 | |
| 10 jaar | 40,57 | 291,46 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 53 | 01-10-2016 | |
Alain Michaud
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 01-02-2020 |
Mark Naysmith
COO | Operationeel Directeur | 60 | 01-01-2025 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 53 | 01-10-2016 | |
Chris Cole
CHM | Voorzitter | 80 | 01-07-2013 |
Suzanne Rancourt
BRD | Directeur/Bestuurslid | 67 | 11-04-2016 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25-09-26 | Option | Bestuurder | 390 | 0,0003% | ||
| 25-09-26 | Option | Bestuurder | 261 | 0,0002% | ||
| 25-09-26 | Option | Bestuurder | 257 | 0,0002% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,45% | +1,58% | -40,21% | -14,02% | 15,84 mld. | ||
| -1,61% | -10,49% | +44,42% | +258,24% | 95 mld. | ||
| +0,37% | +0,93% | -11,29% | +5,54% | 67,36 mld. | ||
| -0,66% | -1,81% | -5,95% | +17,03% | 52,65 mld. | ||
| -2,85% | -16,12% | +71,57% | +798,07% | 50,56 mld. | ||
| +2,27% | -0,90% | -18,03% | +51,32% | 35,86 mld. | ||
| -1,48% | -8,59% | +5,01% | +256,22% | 31,83 mld. | ||
| +1,14% | -4,41% | +42,43% | +294,29% | 31,54 mld. | ||
| +1,79% | +4,37% | -19,65% | -13,52% | 28,04 mld. | ||
| +0,84% | -0,94% | +24,57% | +171,66% | 26,93 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,03% | -3,56% | +9,29% | +182,48% | 43,56 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,36% | -4,77% | +16,28% | +205,36% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 16,57 mld. 11,71 mld. 10,41 mld. 9,65 mld. 8,78 mld. 1.112 mld. 16,83 mld. 116 mld. 45,48 mld. 580 mld. 43,96 mld. 43,02 mld. 1.849 mld. | 17,78 mld. 12,57 mld. 11,17 mld. 10,35 mld. 9,42 mld. 1.193 mld. 18,06 mld. 124 mld. 48,8 mld. 622 mld. 47,16 mld. 46,16 mld. 1.984 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 1,04 mld. 734 mln. 652 mln. 605 mln. 550 mln. 69,65 mld. 1,05 mld. 7,27 mld. 2,85 mld. 36,35 mld. 2,75 mld. 2,7 mld. 116 mld. | 1,42 mld. 1 mld. 891 mln. 826 mln. 752 mln. 95,17 mld. 1,44 mld. 9,93 mld. 3,89 mld. 49,67 mld. 3,76 mld. 3,68 mld. 158 mld. |
| Nettoschuld | 6,96 mld. 4,92 mld. 4,37 mld. 4,05 mld. 3,69 mld. 467 mld. 7,07 mld. 48,73 mld. 19,11 mld. 244 mld. 18,47 mld. 18,08 mld. 777 mld. | 6,05 mld. 4,28 mld. 3,8 mld. 3,53 mld. 3,21 mld. 406 mld. 6,15 mld. 42,39 mld. 16,62 mld. 212 mld. 16,06 mld. 15,72 mld. 676 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | C$ 166,22 | +0,45% | 546.061 |
| 15-10-26 | C$ 165,48 | +2,38% | 687.184 |
| 14-10-26 | C$ 161,64 | -1,10% | 540.334 |
| 13-10-26 | C$ 163,43 | -0,12% | 606.950 |
| 09-10-26 | C$ 163,63 | +1,06% | 324.184 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















