1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. AustraliŽ
  4. Australian Stock Exchange
  5. Inghams Group Limited
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    ING   AU000000ING6

INGHAMS GROUP LIMITED

(ING)
  Rapport
Vertraagde tijd Australian Stock Exchange  -  08:10 24-06-2022
2.620 AUD   +3.56%
09/05INGHAMS GROUP LIMITED : UBS handhaaft het Neutraal advies
MM
25/02Inghams Group Limited kondigt wijzigingen in het bestuur aan
CI
18/02Australische aandelen dalen nadat de Amerikaanse president waarschuwt voor een waarschijnlijk op handen zijnde Russische aanval op Oekraïne
MT
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Australian Stock Exchange - 24/06 08:10:18
20/06/2022 21/06/2022 22/06/2022 23/06/2022 24/06/2022 Datum
2.53(c) 2.57(c) 2.53(c) 2.53(c) 2.62(c) Koers
-2.69% +1.58% -1.56% 0.00% +3.56% Variatie
2 182 606 1 859 351 1 997 616 1 529 686 1 129 967 Volume
2.63 2.56 2.53 2.55 2.55 Opening
2.63 2.6 2.56 2.57 2.62 Hoger
2.52 2.53 2.5 2.515 2.51 Lager
Prestaties
1 dag 3.56%
5 dagen 0.77%
1 week 0.77%
Lopende maand -8.07%
1 maand -4.38%
3 maanden -12.96%
6 maanden -25.14%
Lopend jaar -25.14%
1 jaar -34.83%
3 jaren -36.25%
5 jaren -23.39%
Volumes Australian Stock Exchange
Dagvolume 1 129 967
Geschat dagvolume 1 129 967
Gem. dagvolume (20 daags) 2 141 869
Dagvolumeratio 0.53
Gem. dagvolume (20 daags) AUD 5 611 696.13
Gem. dagvolume (20 daags) USD 3 898 445.30
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 66 026 620
Recordvolume 2 40 818 910
Recordvolume 3 21 228 550
Basisgegevens
Aantal aandelen 371 679 601
Marktkapitalisatie AUD 940 349 391
Marktkapitalisatie USD 676 814 397
Percentage vrij verhandelbaar 99.2%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen AUD 966 054 695
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 671 118 197
KoersuitschietersKoers 
1 week 2.50
2.63
1 maand 2.50
2.95
Lopend jaar 2.50
3.73
1 jaar 2.50
4.26
3 jaren 2.50
4.27
5 jaren 2.50
4.86
10 jaren 2.50
4.86
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 2.56
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 2.74
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 2.85
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 3.03
Price spread / (MMA5) -2.29%
Price spread / (MMA20) 4.58%
Price spread / (MMA50) 8.78%
Price spread / (MMA100) 15.65%
RSI 9 dagen 29.63
RSI 14 dagen 32.73
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
INGHAMS GROUP LIMITED3.56%0.77%-25.14%-34.83%-36.25%677
FUJIAN SUNNER DEVELOPMENT CO., LTD.0.36%-0.87%-20.23%-20.56%-23.00%3 585
PENGDU AGRICULTURE & ANIMAL HUSBANDRY CO.,LTD.-1.12%0.57%-7.85%55.07%70.87%3 354
JIANGSU LIHUA ANIMAL HUSBANDRY CO., LTD.-0.38%-1.63%10.00%29.64%-24.55%2 511
CAL-MAINE FOODS, INC.2.07%6.72%33.60%33.60%22.66%2 419
SHANDONG MINHE ANIMAL HUSBANDRY CO., LTD.2.14%0.70%0.12%19.31%-34.55%896
LEONG HUP INTERNATIONAL BERHAD0.00%0.96%0.00%-25.00%-49.52%436
MHP SE-1.50%-3.90%-41.89%-35.41%-61.37%422
HARIM CO., LTD.3.75%-6.29%3.75%-13.15%-9.22%239
GRADUS AD1.36%12.88%10.37%-1.32%-13.12%195
PT WIDODO MAKMUR UNGGAS TBK0.00%2.19%-8.50%-17.16%--.--%122
MANIKER.CO.,LTD4.03%-5.20%33.62%-59.42%-72.32%76
IFUJI SANGYO CO., LTD.1.26%1.26%6.16%3.88%44.68%59
RAS AL KHAIMAH POULTRY & FEEDING CO. P.S.C.0.00%5.00%-9.87%22.81%46.20%54
TEO SENG CAPITAL BERHAD-0.62%3.21%8.78%6.62%-24.06%54
LTKM BERHAD0.00%5.22%-11.03%12.04%21.00%39
 Gemiddelde0.76%1.39%0.47%0.73%-7.59%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.30%0.83%-0.40%17.32%4.49%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
24-06-20222.552.622.512.621 129 967
23-06-20222.552.572.522.531 529 686
22-06-20222.532.562.502.531 997 616
21-06-20222.562.602.532.571 859 351
20-06-20222.632.632.522.532 182 606
17-06-20222.572.642.542.602 766 630
16-06-20222.652.672.542.583 579 957
Dagelijkse grafiek INGHAMS GROUP LIMITED
Duur : Periode :
Inghams Group Limited : Grafische technische analyse Inghams Group Limited | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -25.14%
2021 12.18%
2020 -7.14%
2019 -18.64%
2018 20.76%
2017 7.21%
2016 -0.93%