Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreren
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. India
  4. Bombay Stock Exchange
  5. Greenlam Industries Limited
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    538979   INE544R01021

GREENLAM INDUSTRIES LIMITED

(538979)
  Rapport
slotkoers Bombay Stock Exchange  -  03-02-2023
307.05 INR   -3.84%
03/02Transcript : Greenlam Industries Limited, Q3 2023 Earnings Call, Feb 03, 2023
CI
2022Transcript : Greenlam Industries Limited, Q2 2023 Earnings Call, Nov 14, 2022
CI
2022Greenlam Industries Limited rapporteert resultaten voor het tweede kwartaal en de zes maanden eindigend op 30 september 2022
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenFonds 
Vijfdaags koersverloop   slotkoers. slotkoers Bombay Stock Exchange - 03/02
30/01/2023 31/01/2023 01/02/2023 02/02/2023 03/02/2023 Datum
305.05 312.7 312.7 319.3 307.05 Koers
929 6796 1226 1723 3024 Volume
-2.10% +2.51% 0.00% +2.11% -3.84% Variatie
Prestaties
1 dag -3.84%
5 dagen 0.66%
1 week -1.46%
Lopende maand -1.81%
1 maand -7.50%
3 maanden -4.60%
6 maanden -13.39%
Lopend jaar -4.61%
1 jaar -18.80%
3 jaren 53.53%
5 jaren 34.14%
Volumes Bombay Stock Exchange
Dagvolume 3 024
Gem. dagvolume (20 daags) 3 368
Gem. dagvolume (20 daags) INR 1 034 144.40
Gem. dagvolume (20 daags) USD 12 583.47
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 10 874 850
Recordvolume 2 3 636 800
Recordvolume 3 2 673 805
Basisgegevens
Aantal aandelen 0
Marktkapitalisatie INR 0
Marktkapitalisatie USD 475 708 763
Percentage vrij verhandelbaar 22.8%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen INR 8 884 843 322
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 108 110 774
KoersuitschietersKoers 
1 week 293.00
322.00
1 maand 293.00
336.80
Lopend jaar 293.00
336.80
1 jaar 280.00
415.90
3 jaren 90.00
415.90
5 jaren 90.00
415.90
10 jaren 60.20
415.90
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 311.36
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 317.16
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 322.23
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 319.97
Price spread / (MMA5) 1.40%
Price spread / (MMA20) 3.29%
Price spread / (MMA50) 4.94%
Price spread / (MMA100) 4.21%
RSI 9 dagen 41.76
RSI 14 dagen 43.30
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
GREENLAM INDUSTRIES LIMITED-3.84%0.66%-4.61%-18.80%53.53%476
L E LUNDBERGFÖRETAGEN AB (PUBL)0.12%4.25%14.79%6.52%20.69%12 033
UFP INDUSTRIES, INC.-1.07%9.91%22.80%25.85%97.93%5 995
ENVIVA INC.3.29%1.27%-9.99%-31.33%24.72%3 193
CANFOR CORPORATION-0.56%5.40%25.53%-3.53%112.64%2 449
ZHONGFU STRAITS (PINGTAN) DEVELOPMENT COMPANY LIMITED1.11%4.60%5.00%-5.21%1.49%780
GREENLAM INDUSTRIES LIMITED-2.93%-0.16%-4.36%-20.58%55.59%476
GUANGXI FENGLIN WOOD INDUSTRY GROUP CO.,LTD-0.36%1.08%3.70%-7.59%16.67%464
FUJIAN JINSEN FORESTRY CO.,LTD0.08%7.07%16.87%5.69%-22.89%424
TA ANN HOLDINGS0.29%0.00%-7.41%-6.17%6.06%362
WESTERN FOREST PRODUCTS INC.-1.43%-0.72%18.97%-30.65%30.19%327
VANACHAI GROUP0.00%-1.77%-2.63%-32.32%50.82%288
TAIGA BUILDING PRODUCTS LTD.1.94%0.64%5.00%17.54%171.55%255
GREENFIRST FOREST PRODUCTS INC.1.76%-2.26%13.07%-17.62%260.42%230
VIET NAM FORESTRY CORPORATION0.00%8.15%12.31%-24.74%--.--%218
ACADIAN TIMBER CORP.0.18%0.54%12.86%-10.26%1.14%214
 Gemiddelde0.16%2.53%8.43%-8.96%59.07%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.15%4.90%13.30%2.93%49.00%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
03-02-2023322.00322.00297.55307.053 024
02-02-2023313.40320.45309.05319.301 723
01-02-2023305.00318.00303.80312.701 226
31-01-2023293.00314.35293.00312.706 796
30-01-2023308.30312.05301.00305.05929
27-01-2023320.30320.30305.00311.602 037
25-01-2023328.00330.10317.05320.00468
Dagelijkse grafiek GREENLAM INDUSTRIES LIMITED
Duur : Periode :
Greenlam Industries Limited : Grafische technische analyse Greenlam Industries Limited | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2023 -4.61%
2022 -9.23%
2021 128.2%
2020 -13.85%
2019 3.91%
2018 -33.91%
2017 103.3%
2016 13.34%
2015 20.42%