Inloggen
E-mail
Wachtwoord
Paswoord weergeven
Bewaren
Bent u uw wachtwoord vergeten?
Gratis lid worden
Registreer
Registreer
Instellingen
Instellingen
Dynamische koersen 
OFFON

ADECOAGRO S.A.

(AGRO)
uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nyse - 23/09 22:10:00
9.3 USD   +1.64%
28/04ADECOAGRO S.A. : Het technische plaatje is positief
29/03ADECOAGRO S.A. : Morgan Stanley is neutraal gestemd over het aandeel
MM
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingenAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
OverzichtAl het nieuwsAanbevelingen van analistenAndere talenPersberichtenOfficiŽle publicatiesSectornieuwsAnalyse MarketScreener

Adecoagro S.A. : Het technische plaatje is positief

28/04/2021 | 11:09
kopen
Lopend
Aankoopkoers : 9.33$ | doel : 12.4$ | Stoploss : 8.4$ | Potentieel : 32.9%
Het aandeel Adecoagro S.A. heeft een positieve technische configuratie op middellange termijn. De timing lijkt goed om gebruik te maken van de stijgende trend.
Beleggers zullen een kooppositie kunnen nemen richting de 12.4 $
Adecoagro S.A. : Adecoagro S.A. : Het technische plaatje is positief
Overzicht
  • Het bedrijf heeft sterke fundamenten. Meer dan 70% van de bedrijven heeft een lagere mix van groei, winstgevendheid, schuldenlast en zichtbaarheid.
  • Het bedrijf heeft een aantrekkelijke fundamentele positie vanuit een kortetermijnbeleggingsperspectief.

Sterke punten
  • Het bedrijf behoort tot de rendementsbedrijven met een relatief hoog verwacht dividend.
  • In de afgelopen 4 maanden hebben analisten hun taxaties van de omzet van de onderneming aanzienlijk herzien.
  • In de afgelopen 12 maanden zijn de verwachtingen voor de toekomstige inkomsten veel keren naar boven bijgesteld.
  • Het bedrijf profiteert van zeer sterke opwaartse herzieningen van de winst in de afgelopen 4 maanden. Deze zijn onlangs zelfs aanzienlijk naar boven aangepast.
  • In de afgelopen 12 maanden hebben analisten hun rentabiliteitsramingen voor de komende jaren aanzienlijk naar boven bijgesteld.
  • Het aandeel volgt een positieve onderliggende langetermijntrend boven het steunniveau van 6.38 USD

Zwakke punten
  • De taxaties van de verschillende analisten die de zaak volgen zijn niet allemaal in overeenstemming met elkaar. De versnippering van de schattingen impliceert ofwel een gebrek aan zichtbaarheid in verband met de activiteit, ofwel uiteenlopende meningen.
  • De publicaties van de groep hebben in het verleden vaak teleurgesteld met relatief grote negatieve afwijkingen van de verwachtingen.
  • Het opwaartse potentieel van het aandeel lijkt beperkt gezien de afwijking van het gemiddelde koersdoel van de analisten.
Grafiek adviezen
Subsector Suiker & Kunstmatige Zoetstoffen
Verschil t.o.v. 1 jan (%)Marktkapitalisatie (M$)belegger rating
ADECOAGRO S.A.36.76%1 082
SÜDZUCKER AG16.02%3 244
COSUMAR SA32.79%2 929
SÃO MARTINHO S.A.20.21%2 212
E.I.D.- PARRY (INDIA) LIMIT..25.93%1 041
BALRAMPUR CHINI MILLS LIMIT..101.86%968
BAOLINGBAO BIOLOGY CO.,LTD.25.88%820
TRIVENI ENGINEERING & INDUS..143.14%569
JALLES MACHADO S/A0.00%528
DALMIA BHARAT SUGAR AND IND..185.15%450
DHAMPUR SUGAR MILLS LIMITED75.18%266
Meer resultaten

© MarketScreener.com 2021
"

"Waarschuwing: De informatie, grafieken, cijfers, opinies of commentaren die door SURPERFORMANCE SAS ter beschikking worden gesteld, zijn bestemd voor beleggers die over de nodige kennis en ervaring beschikken om de aangeboden informatie te begrijpen en te interpreteren. Deze informatie wordt louter ter informatie verstrekt en houdt geenszins een verplichting in om te beleggen, noch een aanbod of uitnodiging tot het aan- of verkopen van financiŽle producten of diensten. Die informatie vormt bovendien geen beleggingsadvies.
De belegger is als enige verantwoordelijk voor het gebruik van de verstrekte informatie, zonder mogelijkheid tot verhaal op SURPERFORMANCE SAS, dat niet aansprakelijk voor vergissingen, nalatigheden, verkeerde beleggingen of marktontwikkelingen die ongunstig zijn voor de uitgevoerde verrichtingen.

FinanciŽle cijfers
Omzet 2021 1 082 M - 922 M
Nettowinst (verlies) 2021 146 M - 124 M
Nettoschuld 2021 600 M - 511 M
Koers/winst verhouding 2021 7,77x
Dividendrendement 2021 2,25%
Marktkapitalisatie 1 082 M 1 082 M 922 M
Beurskap. / Omzet 2021 1,55x
Beurskap. / Omzet 2022 1,46x
Aantal werknemrs 7 938
Percentage vrij verhandelbaar 96,3%
Volgende evenement op ADECOAGRO S.A.
15/11/21
Evolutie van de resultatenrekening
Consensus
Verkoop
Koop
Gemiddeld advies Accumuleren
Aantal analisten 7
Laatste slotkoers 9,30 $
Gemiddelde koersdoel 12,19 $
Spread / Gemiddelde doel 31,0%
Herzieningen van WPA
Managers en directeuren
Mariano Bosch Chief Executive Officer & Director
Carlos Alberto Boero Hughes Chief Financial & Accounting Officer
PlŪnio Villares Musetti Chairman
Guillaume van der Linden Independent Director
Mark Schachter Independent Director