1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Zwitserland
  4. Swiss Exchange
  5. Zurich Insurance Group Ltd
  6. Onderneming
    ZURN   CH0011075394

ZURICH INSURANCE GROUP LTD

(ZURN)
  Rapport
Vertraagde tijd Swiss Exchange  -  17:30 12-08-2022
440.70 CHF   -0.45%
12/08ZURICH INSURANCE GROUP : Deutsche Bank herhaalt Neutraal advies
MD
11/08ZURICH INSURANCE GROUP : JP Morgan bevestigt koopadvies
MD
11/08Europese aandelen eindigen gemengde sessie overwegend lager
MT
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
Vakgebied
Logo Zurich Insurance Group Ltd
Zurich Insurance Group Ltd is een verzekeringsgroep. De inkomsten kunnen als volgt naar activiteit worden uitgesplitst:

- schadeverzekeringen (49,8%);

- levensverzekeringen (39,7%);

- overige (2%): voornamelijk netwerk-, beleggings- en marktbankactiviteiten (Zurich Capital Markets), herverzekering, vermogensbeheer, beheer van eigen rekeningen, enz.

De resterende inkomsten (8,5%) zijn afkomstig van diensten die via Farmers Group worden verleend (risicobeoordeling, administratieve en boekhoudkundige diensten in verband met contracten, inning van premies, portefeuillebeheer en andere administratieve diensten).
Verkoop per activiteit
20202021Delta
Property & Casualty27 232.9050.1%29 282.1046.8% +7.52%
Life21 746.7040%27 703.2044.2% +27.39%
Farmers4 662.108.6%5 244.238.4% +12.49%
Group Functions and Operations273.140.5%394.960.6% +44.6%
Non-core Businesses819.411.5%330.960.5% -59.61%
CHF in miljoenen
Verkoop per regio
2021
United States15 710.8032.5%
United Kingdom5 008.3510.4%
Switzerland4 534.769.4%
Germany4 223.008.7%
Spain2 925.656%
Italy2 433.785%
Australia2 422.815%
Brazil1 961.104.1%
Japan1 351.292.8%
Ireland1 151.982.4%
Canada990.152%
Mexico938.041.9%
Rest of Europe789.011.6%
Chile720.441.5%
Austria708.561.5%
Argentina627.191.3%
Malaysia571.421.2%
Rest of Asia-Pacific491.881%
Asia-Pacific & Middle East448.910.9%
Portugal353.820.7%
CHF in miljoenen
Managers
Naam Titel Leeftijd Van
Mario Greco Group Chief Executive Officer 63 2016
George Quinn Group Chief Financial Officer 55 2014
Ericson Chan Group Chief Information & Digital Officer 55 2020
Kristof Terryn Group COO & CEO-North America Region 54 2021
Stephan van Vliet Group Chief Investment Officer 51 2022
Jon Hocking Head-Investor Relations & Rating Agency Management - -
Francesco Bonsante Senior Investor Relations Officer - -
Monika Elisabeth Schulze Head-Customer & Digital Technology Department - -
Gary Shaughnessy Chairman-Z Zurich Foundation 55 2018
Florence Tondu-Melique Chief Executive Officer-French Unit - 2017
Bestuurders
Naam Titel Leeftijd Van
Michel LiŤs Chairman 67 2018
Dame Alison Carnwath Independent Non-Executive Director 69 2012
Monica Mšchler-Erne Independent Non-Executive Director 65 2013
Christoph Franz Vice Chairman 62 2018
Kishore Mahbubani Independent Non-Executive Director 72 2015
Catherine Bessant Independent Non-Executive Director 61 2017
Jasmin Staiblin Director 51 2019
Michael Halbherr, Dr. Director 57 2019
Barry Lee Stowe Director 62 2019
Joan Lordi C. Amble Director 67 2015
Aandelen
Stemming AantalPercentage vrij verhandelbaarBedrijfseigen aandelenDrijvend Totaal
Aandeel A 1 150 460 167 148 014 529 98.4% 2 169 197 1.4% 98.4%
Aandeelhouders
NaamAandelen%
Capital Research & Management Co. (Global Investors) 4 250 680 2,83%
The Vanguard Group, Inc. 3 904 779 2,60%
BlackRock Fund Advisors 2 824 680 1,88%
UBS Asset Management Switzerland AG 2 812 128 1,87%
Norges Bank Investment Management 2 713 922 1,80%
Capital International Ltd. 2 612 940 1,74%
Capital Research & Management Co. (World Investors) 2 249 120 1,49%
Zurich Insurance Group AG 2 169 197 1,44%
Credit Suisse Asset Management (Schweiz) AG 2 074 124 1,38%
Fidelity Management & Research Co. LLC 1 572 836 1,05%
Participaties
NaamAandelen%Totale waarde
ZURICH INSURANCE GROUP LTD (ZURN) 2 169 197 1,44% 940 774 665 USD
CHILENA CONSOLIDADA SEGUROS GENERALES S.A. (CONSOGRAL) 97 427 251 75,8% 45 064 975 USD
AMFIRST REAL ESTATE INVESTMENT TRUST (AMFIRST) 5 075 300 0,74% 449 113 USD
Markten en indexen
- Primary listing
- SMI / FTSE Eurotop 100, Stoxx Europe 50, STOXX Europe 600
Beurscodes
- Bloomberg-code :  ZURN:SW
- Reuters Code :  ZURN.S
- Datastreamcode :  
Bedrijfsgegevens
Zurich Insurance Group Ltd
Mythen Quai 2
CH-8002 ZŁrich, ZŁrich

Telefoon : +41 (0) 44 625 25 25
Fax : +41 1 625 36 18
Internet : http://www.zurich.com
Merkenportefeuille
In samenwerking metMijn merken op de beurs
Meer merken vanZurich Insurance Group Ltd