|
Real Time
Euronext Paris
16:38:22 13-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 18,72 EUR | +0,83% |
|
+2,58% | +19,31% |
| 12/10 | Europese aandelenmarkten sluiten hoger in maandaghandel; olieprijzen blijven stijgen na aanvallen op Saudi-Arabië | MT |
| 12/10 | TotalEnergies gunt Vallourec contract voor Azerbeidzjaans gasveld | MT |
| Marktkapitalisatie | 4,26 mld. 4,76 mld. 3,97 mld. 3,6 mld. 6,8 mld. 455 mld. 6,84 mld. 47,76 mld. 18,69 mld. 235 mld. 17,89 mld. 17,49 mld. 756 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
13,7x | k/w-verhouding 2027 * | 8,63x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 4,19 mld. 4,68 mld. 3,91 mld. 3,55 mld. 6,69 mld. 448 mld. 6,73 mld. 46,97 mld. 18,39 mld. 231 mld. 17,59 mld. 17,2 mld. 743 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,1x | EV/omzet 2027 * | 0,92x |
| Vrij verhandelbaar |
90,24% | Dividendrendement 2026 * |
7,74% | Dividendrendement 2027 * | 8,83% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| VK | Real Time | |
CBOE
| VK | Real Time | |
Börse Stuttgart
| VACD | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0NR2 | Real Time | |
Tradegate
| VACD | Real Time | |
OTC Markets
| VLOUF | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| VACD | Real Time | |
London S.E.
| 0NR2 | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| VACD | Vertraagde tijd | |
Wiener Boerse
| VK | Slotkoers |
Recentste transcriptie: Vallourec
| 1 dag | +0,81% | ||
| 1 week | +2,58% | ||
| Lopende maand | +1,71% | ||
| 1 maand | +2,52% | ||
| 3 maanden | -11,15% | ||
| 6 maanden | -20,68% | ||
| Lopend jaar | +19,31% |
| 1 week | 17,21 | 18,92 | |
| 1 maand | 17,21 | 19,95 | |
| Lopend jaar | 15,74 | 27,67 | |
| 1 jaar | 15,07 | 27,67 | |
| 3 jaar | 10,64 | 27,67 | |
| 5 jaar | 6 | 27,67 | |
| 10 jaar | 6 | 298,8 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 66 | 20-03-2022 | |
| Financieel Directeur/CFO | 54 | 01-12-2025 | |
| Operationeel Directeur | 48 | 01-11-2024 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 60 | 23-05-2019 | |
Kit-wan Siu
BRD | Directeur/Bestuurslid | 67 | 01-07-2021 |
Angela Minas
BRD | Directeur/Bestuurslid | 62 | 01-07-2021 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01-07-26 | Overige | Algemeen directeur | 1.420.938 | 0,6056% | ||
| 22-05-26 | Boekjaar | Algemeen directeur | 957.938 | 0,4087% | ||
| 10-06-25 | Verkoop | Financieel directeur | 464.556 | 0,1986% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,83% | +2,58% | +15,73% | +65,37% | 4,76 mld. | ||
| +0,09% | -2,48% | +51,10% | -17,30% | 72,38 mld. | ||
| -0,23% | -1,83% | +23,29% | +60,93% | 55,77 mld. | ||
| +0,58% | +3,24% | +77,02% | +65,68% | 29,29 mld. | ||
| +0,96% | +0,72% | +95,54% | +243,06% | 27,35 mld. | ||
| +0,69% | 0,00% | +45,60% | -22,79% | 27,16 mld. | ||
| -4,43% | -9,91% | +82,74% | +233,78% | 15,13 mld. | ||
| +1,00% | +7,29% | +70,83% | +130,99% | 10,55 mld. | ||
| +0,11% | +6,31% | +89,72% | +203,56% | 10,07 mld. | ||
| +0,11% | -0,53% | +48,70% | -7,76% | 6,73 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,02% | +0,04% | +60,03% | +95,55% | 25,92 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,04% | +0,03% | +55,60% | +66,85% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 3,82 mld. 4,27 mld. 3,56 mld. 3,23 mld. 6,09 mld. 408 mld. 6,13 mld. 42,78 mld. 16,75 mld. 210 mld. 16,02 mld. 15,67 mld. 677 mld. | 4,45 mld. 4,97 mld. 4,15 mld. 3,76 mld. 7,1 mld. 475 mld. 7,15 mld. 49,88 mld. 19,53 mld. 245 mld. 18,68 mld. 18,27 mld. 790 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 352 mln. 394 mln. 329 mln. 298 mln. 562 mln. 37,63 mld. 566 mln. 3,95 mld. 1,55 mld. 19,42 mld. 1,48 mld. 1,45 mld. 62,5 mld. | 573 mln. 640 mln. 534 mln. 484 mln. 913 mln. 61,15 mld. 919 mln. 6,42 mld. 2,51 mld. 31,56 mld. 2,4 mld. 2,35 mld. 102 mld. |
| Nettoschuld | -70,11 mln. -78,31 mln. -65,35 mln. -59,28 mln. -112 mln. -7,49 mld. -113 mln. -785 mln. -307 mln. -3,86 mld. -294 mln. -288 mln. -12,43 mld. | -152 mln. -169 mln. -141 mln. -128 mln. -242 mln. -16,2 mld. -243 mln. -1,7 mld. -665 mln. -8,36 mld. -637 mln. -622 mln. -26,9 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 13-10-26 | € 18,73 | +0,83% | 199.372 |
| 12-10-26 | € 18,57 | +3,83% | 738.643 |
| 09-10-26 | € 17,89 | +2,05% | 434.365 |
| 08-10-26 | € 17,53 | -2,20% | 1.320.439 |
| 07-10-26 | € 17,92 | -1,81% | 523.378 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau


















