Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Canada
  4. Bourse de Toronto
  5. Uranium Royalty Corp.
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    URC   CA91702V1013

URANIUM ROYALTY CORP.

(URC)
Vertraagde tijd Bourse de Toronto  -  22:10 30-09-2022
3.130 CAD   -1.57%
21/09RBC Capital Markets zegt dat uraniumaandelen deze week dalen
MT
09/09Uranium Royalty Corp. Rapporteert resultaten voor het eerste kwartaal eindigend op 31 juli 2022
CI
27/07Uranium Royalty Corp. Rapporteert resultaten voor het volledige jaar eindigend op 30 april 2022
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Bourse de Toronto - 30/09 22:10:00
26/09/2022 27/09/2022 28/09/2022 29/09/2022 30/09/2022 Datum
2.99(c) 3.1(c) 3.35(c) 3.18(c) 3.13(c) Koers
+0.34% +3.68% +8.06% -5.07% -1.57% Variatie
86 979 48 076 114 756 64 645 295 103 Volume
2.95 3.03 3.1 3.29 3.18 Opening
3.13 3.21 3.36 3.29 3.3 Hoger
2.95 2.99 3.03 3.11 2.92 Lager
Prestaties
1 dag -1.57%
5 dagen 5.03%
1 week 5.03%
1 maand -27.88%
3 maanden 7.93%
6 maanden -32.69%
Lopend jaar -31.66%
1 jaar -30.44%
Volumes Bourse de Toronto
Dagvolume 295 103
Geschat dagvolume 295 103
Gem. dagvolume (20 daags) 123 646
Dagvolumeratio 2.39
Gem. dagvolume (20 daags) CAD 387 010.73
Gem. dagvolume (20 daags) USD 279 692.65
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 0
Recordvolume 2 0
Recordvolume 3 0
Basisgegevens
Aantal aandelen 97 332 078
Marktkapitalisatie CAD 309 516 008
Marktkapitalisatie USD 221 894 027
Percentage vrij verhandelbaar 81.5%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen CAD 248 690 012
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 179 728 272
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 3.15
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 3.60
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 3.57
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 3.49
Price spread / (MMA5) 0.64%
Price spread / (MMA20) 15.03%
Price spread / (MMA50) 13.96%
Price spread / (MMA100) 11.64%
RSI 9 dagen 40.69
RSI 14 dagen 42.55
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
URANIUM ROYALTY CORP.-1.57%5.03%--.--%--.--%--.--%222
CAMECO CORPORATION-0.60%6.66%32.92%33.21%191.41%10 639
URANIUM ENERGY CORP.-1.96%0.56%4.48%14.75%259.01%1 210
CGN MINING COMPANY LIMITED1.11%-3.19%16.67%-8.08%225.00%881
YELLOW CAKE PLC1.45%7.70%19.35%24.10%103.92%828
BOSS ENERGY LIMITED4.35%7.32%17.33%40.43%450.00%600
CENTRUS ENERGY CORP.0.34%11.81%-17.89%6.00%1,022.74%594
GOVIEX URANIUM INC.-2.13%-2.13%-35.21%-33.33%43.75%99
BUSHVELD MINERALS LIMITED4.55%4.55%-54.46%-53.06%-78.35%66
APPIA RARE EARTHS & URANIUM CORP.6.25%21.43%-12.07%-16.39%121.74%46
TRENCH METALS CORP.16.67%0.00%-22.22%-30.00%950.00%22
QEM LIMITED5.88%7.14%25.00%50.00%125.00%18
VIRGINIA ENERGY RESOURCES INC.2.94%2.94%-59.77%-14.63%677.78%16
ADAVALE RESOURCES LIMITED0.00%6.90%-36.73%-52.31%244.44%9
AZINCOURT ENERGY CORP.-9.09%-13.04%-71.43%-75.00%-33.33%8
STRATHMORE PLUS URANIUM CORP.-11.43%10.71%16.98%55.00%-32.61%5
 Gemiddelde1.22%4.62%-11.80%-3.95%284.70%
 Gewogen gemiddelde per kap.-0.20%5.83%25.04%26.82%236.17%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
30-09-20223.183.302.923.13295 103
29-09-20223.293.293.113.1864 645
28-09-20223.103.363.033.35114 756
27-09-20223.033.212.993.1048 076
26-09-20222.953.132.952.9986 979
23-09-20223.253.252.962.98236 502
22-09-20223.353.423.253.2966 756
Dagelijkse grafiek URANIUM ROYALTY CORP.
Duur : Periode :
Uranium Royalty Corp. : Grafische technische analyse Uranium Royalty Corp. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm