Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreren
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Taiwan
  4. Taiwan Stock Exchange
  5. Transcend Information, Inc.
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    2451   TW0002451002

TRANSCEND INFORMATION, INC.

(2451)
  Rapport
slotkoers Taiwan Stock Exchange  -  02-02-2023
68.20 TWD   +0.74%
2022Transcend Information, Inc. Rapporteert winstresultaten voor het derde kwartaal en de negen maanden eindigend op 30 september 2022
CI
2022Transcend Information, Inc. Rapporteert Winstresultaten voor het Tweede Kwartaal en de Zes Maanden Geëindigd op 30 Juni, 2022
CI
2022TRANSCEND INFORMATION, INC. : Onthechting van dividendslotdividend
FA
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsOndernemingFinanciŽnFonds 
Vijfdaags koersverloop   slotkoers. slotkoers Taiwan Stock Exchange - 02/02
17/01/2023 30/01/2023 31/01/2023 01/02/2023 02/02/2023 Datum
67.4 68 68 67.7 68.2 Koers
186063 743637 331159 319148 382659 Volume
0.00% +0.89% 0.00% -0.44% +0.74% Variatie
Prestaties
1 dag 0.74%
5 dagen 1.19%
1 week 1.19%
Lopende maand 0.29%
1 maand 3.33%
3 maanden 4.12%
6 maanden 8.77%
Lopend jaar 3.33%
1 jaar -2.43%
3 jaren -15.80%
5 jaren -19.19%
10 jaren -15.91%
Volumes Taiwan Stock Exchange
Dagvolume 382 659
Gem. dagvolume (20 daags) 256 617
Gem. dagvolume (20 daags) TWD 17 501 279.40
Gem. dagvolume (20 daags) USD 589 163.07
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 25 206 982
Recordvolume 2 24 177 000
Recordvolume 3 19 999 670
Basisgegevens
Aantal aandelen 0
Marktkapitalisatie TWD 0
Marktkapitalisatie USD 974 191 750
Percentage vrij verhandelbaar 41.2%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen TWD 12 063 603 035
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 406 109 133
KoersuitschietersKoers 
1 week 67.50
68.50
1 maand 65.90
68.50
Lopend jaar 65.40
68.50
1 jaar 57.90
75.80
3 jaren 57.90
91.90
5 jaren 57.90
91.90
10 jaren 57.90
122.00
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 67.86
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 66.99
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 66.74
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 66.04
Price spread / (MMA5) -0.50%
Price spread / (MMA20) -1.77%
Price spread / (MMA50) -2.14%
Price spread / (MMA100) -3.17%
RSI 9 dagen 70.83
RSI 14 dagen 65.03
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
TRANSCEND INFORMATION, INC.0.74%1.19%3.33%-2.43%-15.80%974
MONTAGE TECHNOLOGY CO., LTD.0.27%-12.56%-9.70%-20.66%-41.49%9 484
RAMBUS INC.2.14%2.64%23.79%72.33%179.40%4 666
SHENZHEN LONGSYS ELECTRONICS CO., LTD.1.41%-1.29%18.02%--.--%--.--%4 263
PHISON ELECTRONICS CORP.-0.81%3.81%16.83%-17.95%15.18%2 348
SINO WEALTH ELECTRONIC LTD.0.24%-1.08%19.54%-14.19%68.84%2 145
PUYA SEMICONDUCTOR (SHANGHAI) CO., LTD.-3.23%-11.35%13.99%-19.44%--.--%1 347
ESPRESSIF SYSTEMS (SHANGHAI) CO., LTD.3.84%-0.01%24.23%-23.61%-49.98%1 288
SMART GLOBAL HOLDINGS, INC.4.16%6.06%26.14%-32.60%24.47%887
APACER TECHNOLOGY INC.0.90%6.18%7.85%1.59%6.31%182
HANYANG DIGITECH CO., LTD.0.61%-5.28%7.74%-31.11%146.05%159
EVERSPIN TECHNOLOGIES, INC.3.80%8.85%32.73%-27.58%54.39%145
JEJU SEMICONDUCTOR CORP.0.49%0.37%13.97%-22.58%10.27%111
TEAM GROUP INC.0.30%5.16%10.34%-43.60%-34.03%79
SFA SEMICON PHILIPPINES CORPORATION-3.80%-4.40%2.01%38.18%52.00%59
COASIA ELECTRONICS CORP.0.85%3.03%0.85%-5.81%28.18%59
 Gemiddelde0.74%0.01%13.89%-10.50%35.35%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.81%-4.18%9.57%-1.27%28.67%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
02-02-202367.768.267.768.2382 659
01-02-202368.068.567.767.7319 148
31-01-202367.868.067.568.0331 159
30-01-202367.968.267.568.0743 637
Dagelijkse grafiek TRANSCEND INFORMATION, INC.
Duur : Periode :
Transcend Information, Inc. : Grafische technische analyse Transcend Information, Inc. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2023 3.33%
2022 -9.71%
2021 12.46%
2020 -16.56%
2019 16.62%
2018 -19.23%
2017 -2.93%
2016 -0.58%
2015 -13.17%
2014 15.17%
2013 6.06%
2012 2.02%
2011 0.25%
2010 -34.17%
2009 108.2%
2008 -37.75%
2007 19.78%
2006 40.20%
2005 2.64%
2004 14.13%
2003 27.87%
2002 -3.79%
2001 -16.46%