Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Canada
  4. Toronto Stock Exchange
  5. TransAlta Renewables Inc.
  6. Onderneming
    RNW   CA8934631091

TRANSALTA RENEWABLES INC.

(RNW)
  Rapport
Vertraagde tijd Toronto Stock Exchange  -  22:00 05-10-2022
14.77 CAD   -2.83%
21/09TransAlta schrapt Preferred Stock Swap nadat inschrijving minimumdrempel mist
MT
24/08De Nationale Bank beoordeelt de contractverlengingen van TransAlta in Sarnia, Melancthon 1
MT
23/08TransAlta Renewables krijgt IESO-contracten voor Sarnia en Melancthon 1; geen financiële details
MT
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
Vakgebied
Logo TransAlta Renewables Inc.
TransAlta Renewables Inc. is een in Canada gevestigd bedrijf dat eigenaar is van een portefeuille van hernieuwbare en aardgasstroomopwekkingsinstallaties en andere infrastructurele activa. Het bedrijf heeft belangen in ongeveer 23 windfaciliteiten, 13 hydro-elektrische faciliteiten, zeven faciliteiten voor aardgasproductie, een zonnefaciliteit, een aardgaspijpleiding en een project voor de opslag van batterijen, die een eigendomsbelang van meer dan 2.537 megawatt aan eigen productiecapaciteit vertegenwoordigen, en die gevestigd zijn in de provincies van British Columbia, Alberta, Ontario, Quebec, New Brunswick, de Staten van Wyoming, Massachusetts, Minnesota en de Staat van West-AustraliŽ. De faciliteiten omvatten South Hedland Power Station, Southern Cross, Sarnia, Parkeston, Fortescue River Gas Pipeline, Akolkolex, Appleton, Bone Creek, Galetta, Moose Rapids, Taylor Hydro, Waterton, Big Level, Le Nordais, New Richmond, Summerview 1, Wolfe Island en Kent Hills.
Verkoop per activiteit
2021
Canadian Wind224.0047.7%
Canadian Gas217.0046.2%
Australian Gas182.0038.7%
US Wind and Solar100.0021.3%
Canadian Hydro29.006.2%
US Gas22.004.7%
CAD in miljoenen
Verkoop per regio
2021
Canada470.00100%
Australia182.0038.7%
United States122.0026%
CAD in miljoenen
Managers
Naam Titel Leeftijd Van
Todd J. Stack President, Chief Executive Officer & Director - 2021
Brent Ward Chief Financial Officer - 2019
Scott Jeffers Secretary & Vice President - -
Aron J. Willis Senior Vice President-Gas & Renewables - 2017
Michelle Cameron Vice President & Controller - -
Bestuurders
Naam Titel Leeftijd Van
David William Drinkwater Chairman 72 -
Allen R. Hagerman Independent Director 69 -
Susan Mary Ward Independent Director 62 2021
Georganne Hodges Independent Director 55 2021
Brett M. Gellner Director 57 2017
Paul H. E. Taylor Non-Independent Director 66 2013
Kerry OíReilly Wilks Non-Independent Director - 2021
Todd J. Stack President, Chief Executive Officer & Director - 2021
Aandelen
Stemming AantalPercentage vrij verhandelbaarBedrijfseigen aandelenDrijvend Totaal
Aandeel A 1 266 900 000 106 418 024 39.9% 0 0.0% 39.9%
Aandeelhouders
NaamAandelen%
TransAlta Corporation 160 398 217 60,1%
BMO Asset Management, Inc. 3 719 409 1,39%
The Vanguard Group, Inc. 3 054 073 1,14%
Fidelity Investments Canada ULC 2 347 933 0,88%
BlackRock Fund Advisors 2 338 240 0,88%
Ecofin Advisors Ltd. 1 876 841 0,70%
Valu-Trac Investment Management Ltd. 1 868 690 0,70%
Dimensional Fund Advisors LP 1 315 613 0,49%
BlackRock Advisors (UK) Ltd. 1 315 420 0,49%
Accrued Equities, Inc. 1 200 000 0,45%
Bedrijfsgegevens
TransAlta Renewables, Inc.
12th Avenue Southwest
Suite 110
Calgary, AB T2P 2M1

Phone : +1.403.267.7110
Fax : +1.403.267.2559
Web : http://www.transaltarenewables.com
Merkenportefeuille
In samenwerking metMijn merken op de beurs
Meer merken vanTransAlta Renewables Inc.