Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreren
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Thailand
  4. Stock Exchange of Thailand
  5. Thantawan Industry
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    THIP   TH0449010Z09

THANTAWAN INDUSTRY

(THIP)
  Rapport
slotkoers Stock Exchange of Thailand  -  03-02-2023
39.00 THB    0.00%
2022Thantawan Industry Public Company Limited meldt resultaten voor het derde kwartaal en de negen maanden eindigend op 30 september 2022
CI
2022Thantawan Industry Public Company Limited maakt winstcijfers bekend voor het tweede kwartaal en de zes maanden eindigend op 30 juni 2022
CI
2022Thantawan Industry Public Company Limited maakt winstcijfers bekend voor het eerste kwartaal dat eindigde op 31 maart 2022
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenFonds 
Vijfdaags koersverloop   slotkoers. slotkoers Stock Exchange of Thailand - 03/02
30/01/2023 31/01/2023 01/02/2023 02/02/2023 03/02/2023 Datum
38.5 38.5 38.75 39 39 Koers
3247 14103 13012 24425 27051 Volume
-0.65% 0.00% +0.65% +0.65% 0.00% Variatie
Prestaties
1 dag 0.00%
5 dagen 1.30%
1 week 0.65%
Lopende maand 1.30%
1 maand -0.64%
3 maanden -13.33%
6 maanden -10.86%
Lopend jaar -2.50%
1 jaar 22.83%
3 jaren 115.1%
5 jaren 30.97%
10 jaren 423.9%
Volumes Stock Exchange of Thailand
Dagvolume 27 051
Gem. dagvolume (20 daags) 18 272
Gem. dagvolume (20 daags) THB 712 608.00
Gem. dagvolume (20 daags) USD 21 380.38
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 13 395 375
Recordvolume 2 11 317 500
Recordvolume 3 6 141 375
Basisgegevens
Aantal aandelen 0
Marktkapitalisatie THB 0
Marktkapitalisatie USD 105 122 501
Percentage vrij verhandelbaar 32.0%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen THB 1 123 682 079
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 33 713 833
KoersuitschietersKoers 
1 week 38.25
39.25
1 maand 37.75
39.50
Lopend jaar 37.75
40.00
1 jaar 31.25
51.25
3 jaren 13.33
51.25
5 jaren 13.33
51.25
10 jaren 5.07
51.25
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 38.75
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 38.59
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 38.97
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 41.37
Price spread / (MMA5) -0.64%
Price spread / (MMA20) -1.05%
Price spread / (MMA50) -0.08%
Price spread / (MMA100) 6.08%
RSI 9 dagen 58.11
RSI 14 dagen 53.01
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
THANTAWAN INDUSTRY0.00%1.30%-2.50%22.83%115.07%105
BERRY GLOBAL GROUP, INC.-1.67%7.38%6.40%4.55%50.94%7 806
APTARGROUP, INC.-1.60%4.00%4.95%0.14%-1.31%7 535
FP CORPORATION-1.99%6.50%-2.77%6.66%13.73%2 304
SHENZHEN LEAGUER CO., LTD.0.23%5.20%12.69%-18.46%-39.46%1 516
SCIENTEX-0.28%3.44%12.11%-21.52%19.67%1 314
SHANGHAI ZIJIANG ENTERPRISE GROUP CO., LTD.-0.72%2.03%10.40%-19.18%64.78%1 238
MYERS INDUSTRIES, INC.0.70%0.92%9.67%45.64%47.04%890
TAIWAN HON CHUAN ENTERPRISE CO., LTD.1.44%3.15%5.40%28.79%54.90%882
ZHEJIANG GREAT SOUTHEAST CORP.LTD0.97%4.00%8.33%-9.83%56.00%861
SHENZHEN PRINCE NEW MATERIALS CO., LTD.10.00%17.31%25.61%18.00%102.79%830
YOULCHON CHEMICAL CO.,LTD.2.67%6.61%10.70%79.33%221.51%813
ANHUI GUOFENG NEW MATERIALS CO., LTD.1.92%4.47%9.77%-7.01%12.52%770
HUANGSHAN NOVEL CO.,LTD0.35%2.37%7.34%25.99%13.80%766
ZHEJIANG ZHONGCHENG PACKING MATERIAL CO., LTD.1.77%3.99%6.49%-9.89%-4.33%757
ZHUHAI ZHONGFU ENTERPRISE CO.,LTD0.31%1.59%1.91%-9.35%26.48%601
 Gemiddelde0.94%4.86%8.60%7.59%42.60%
 Gewogen gemiddelde per kap.-0.49%5.32%6.88%3.82%31.24%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
03-02-202339.2539.2539.0039.0027 051
02-02-202338.7539.0038.5039.0024 425
01-02-202338.7538.7538.2538.7513 012
31-01-202338.5038.7538.2538.5014 103
30-01-202338.7538.7538.2538.503 247
27-01-202338.2538.7538.2538.7512 025
26-01-202338.5038.5037.7537.7527 438
Dagelijkse grafiek THANTAWAN INDUSTRY
Duur : Periode :
Thantawan Industry : Grafische technische analyse Thantawan Industry | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2023 -2.50%
2022 25.00%
2021 8.27%
2020 77.81%
2019 -21.10%
2018 -29.78%
2017 -9.76%
2016 70.78%
2015 69.77%
2014 60.25%
2013 8.78%
2012 73.10%
2011 14.00%
2010 17.19%
2009 81.82%
2008 -34.21%
2007 13.83%
2006 -1.26%
2005 31.49%
2004 -22.98%
2003 2.17%
2002 -4.17%
2001 26.32%
2000 -19.15%
1999 -6.93%
1998 -40.94%
1997 -69.02%
1996 11.29%
1995 61.04%
1994 10.00%