Inloggen
E-mail
Wachtwoord
Paswoord weergeven
Bewaren
Bent u uw wachtwoord vergeten?
Gratis lid worden
Registreer
Registreer
Instellingen
Instellingen
Dynamische koersen 
OFFON

TENARIS S.A.

(TEN)
uitgestelde koers. Vertraagde tijd Borsa Italiana - 21/10 17:36:33
9.918 EUR   -1.95%
28/09TENARIS S.A. : De koopgolf zou moeten aanhouden
04/08MARKETMIND : Overal pieken
MR
24/05TENARIS S.A. : Onthechting van dividendslotdividend
FA
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingenAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
OverzichtAl het nieuwsAanbevelingen van analistenAndere talenPersberichtenOfficiŽle publicatiesSectornieuwsAnalyse MarketScreener

Tenaris S.A. : Technisch goed

08/04/2021 | 15:30
kopen
Lopend
Aankoopkoers : 9.408€ | doel : 13.6€ | Stoploss : 7€ | Potentieel : 44.56%
Het aandeel Tenaris S.A. toont geen zwakte.. Wij kunnen inzetten op een voortzetting van de onderliggende trend.
Beleggers zullen een kooppositie kunnen nemen richting de 13.6 €
Tenaris S.A. : Tenaris S.A. : Technisch goed
Overzicht
  • Het bedrijf heeft sterke fundamenten. Meer dan 70% van de bedrijven heeft een lagere mix van groei, winstgevendheid, schuldenlast en zichtbaarheid.
  • Het bedrijf heeft een aantrekkelijke fundamentele positie vanuit een kortetermijnbeleggingsperspectief.

Sterke punten
  • De onderneming profiteert van een zeer solide financiële positie gezien haar netto kaspositie en marges.
  • De opwaartse herzieningen van de omzetverwachtingen van de afgelopen maanden wijzen op een hernieuwd optimisme van de kant van analisten die het aandeel volgen.
  • Analisten hebben onlangs hun schattingen van de winst per aandeel aanzienlijk naar boven bijgesteld.
  • De trend in de wekelijkse gegevens laat een positieve trend zien boven het 6.29 EUR steunniveau.

Zwakke punten
  • De koers van het aandeel ligt dicht bij de weerstand op lange termijn in de wekelijkse gegevens, rond 9.92 EUR. Onder dit niveau kan het potentieel beperkt zijn.
  • Technisch gezien staat het bestand momenteel in contact met een weerstand op middellange termijn van rond de 9.92 % valuta, waarvan het zich zal moeten losmaken om een nieuw opwaarts potentieel te hebben.
  • De taxaties van analisten met betrekking tot de ontwikkeling van de activiteiten van de onderneming verschillen in relatief grote mate. De zichtbaarheid in verband met de activiteit van het bedrijf lijkt relatief laag.
  • Met een verwachte PER van %PER [N+1]% en %PER [N+2]% voor respectievelijk het lopende en het volgende boekjaar, werkt de onderneming met zeer hoge winstcijfers.
Grafiek adviezen
Subsector Oliegerelateerde apparatuur
Verschil t.o.v. 1 jan (%)Marktkapitalisatie (M$)belegger rating
TENARIS S.A.52.70%13 904
YANTAI JEREH OILFIELD SERVI..41.54%7 334
CHAMPIONX CORPORATION71.50%5 295
DRIL-QUIP, INC.-14.48%897
SINOPEC OILFIELD EQUIPMENT ..47.78%821
SCHOELLER-BLECKMANN OILFIEL..16.40%663
HONGHUA GROUP LIMITED12.90%192
NATURAL GAS SERVICES GROUP,..35.23%165
ROSETTI MARINO SPA4.55%163
SUPERIOR DRILLING PRODUCTS,..114.98%37
Meer resultaten

© MarketScreener.com 2021
"

"Waarschuwing: De informatie, grafieken, cijfers, opinies of commentaren die door SURPERFORMANCE SAS ter beschikking worden gesteld, zijn bestemd voor beleggers die over de nodige kennis en ervaring beschikken om de aangeboden informatie te begrijpen en te interpreteren. Deze informatie wordt louter ter informatie verstrekt en houdt geenszins een verplichting in om te beleggen, noch een aanbod of uitnodiging tot het aan- of verkopen van financiŽle producten of diensten. Die informatie vormt bovendien geen beleggingsadvies.
De belegger is als enige verantwoordelijk voor het gebruik van de verstrekte informatie, zonder mogelijkheid tot verhaal op SURPERFORMANCE SAS, dat niet aansprakelijk voor vergissingen, nalatigheden, verkeerde beleggingen of marktontwikkelingen die ongunstig zijn voor de uitgevoerde verrichtingen.

FinanciŽle cijfers
Omzet 2021 6 076 M - 5 227 M
Nettowinst (verlies) 2021 692 M - 596 M
Netto kaspositie 2021 920 M - 792 M
Koers/winst verhouding 2021 18,0x
Dividendrendement 2021 2,75%
Marktkapitalisatie 11 709 M 13 634 M 10 073 M
Beurskap. / Omzet 2021 1,78x
Beurskap. / Omzet 2022 1,48x
Aantal werknemrs 19 028
Percentage vrij verhandelbaar 39,6%
Volgende evenement op TENARIS S.A.
03/11/21
Evolutie van de resultatenrekening
Consensus
Verkoop
Koop
Gemiddeld advies Houden
Aantal analisten 14
Laatste slotkoers 9,92 $
Gemiddelde koersdoel 11,56 $
Spread / Gemiddelde doel 16,6%
Herzieningen van WPA
Managers en directeuren
Paolo Rocca Chairman & Chief Executive Officer
Alicia Mondolo Chief Financial Officer
Marcelo Ramos Chief Technology Officer
Alejandro Lammertyn Chief Digital & Information Officer
Roberto Luis Monti Independent Director