|
Beurs gesloten -
Hong Kong S.E.
10:08:21 03-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 0,3800 HKD | +5,56% |
|
+2,70% | +38,18% |
Beursnotering
Hong Kong S.E.
6193 0,3800 $
+5,56%
13,68K
$
| Beurs | Afkorting | Koers | Variatie | Volumes | |
|---|---|---|---|---|---|
| 6193 | 0,3800HKD | +5,56% | 13,68K $ |
Vijfdaags koersverloop: Tailam Tech Construction Holdings Limited
uitgestelde koers Hong Kong S.E.| 28-08-2026 | 31-08-2026 | 01-09-2026 | 02-09-2026 | Vandaag | |
|---|---|---|---|---|---|
| Koers | HK$ 0,3700 | HK$ 0,3700 | HK$ 0,3700 | HK$ 0,3600 | HK$ 0,3800 |
| Volume | 94.000 | 86.000 | 0 | 14.000 | 36.000 |
| Variatie | 0,00% | 0,00% | 0,00% | -2,70% | +5,56% |
| Opening | HK$ 0,3650 | HK$ 0,3700 | HK$ 0,3700 | HK$ 0,3600 | HK$ 0,3650 |
| Hoger | HK$ 0,3700 | HK$ 0,3700 | HK$ 0,3700 | HK$ 0,3600 | HK$ 0,3900 |
| Lager | HK$ 0,3650 | HK$ 0,3700 | HK$ 0,3700 | HK$ 0,3600 | HK$ 0,3650 |
Prestaties
| 1 dag | +5,56% | ||
| 1 week | +2,70% | ||
| Lopende maand | +2,70% | ||
| 1 maand | -3,80% | ||
| 3 maanden | +28,81% | ||
| 6 maanden | +24,59% | ||
| Lopend jaar | +38,18% | ||
| 1 jaar | +87,19% | ||
| 3 jaar | +82,69% | ||
| 5 jaar | -23,23% |
Volumes
marktenDagvolume
36.000
Geschat dagvolume
36.000
Gem. dagvolume (20 daags)
18.000
Dagvolumeratio
2
Gem. dagvolume (20 daags) HKD
6.840
Gem. dagvolume (20 daags) USD
872,46
Recordvolume 1
98.930.200
Recordvolume 2
44.442.000
Recordvolume 3
25.160.000
Gemiddelde kapitaalrotatie
0
Gemiddelde rotatie free float
0
Basisgegevens
Marktkapitalisatie (HKD)
123.407.481
Marktkapitalisatie (USD)
18.362.569
Omzet ()
244.057.000
Omzet (USD)
36.314.764
Aantal werknemers
46
Omzet / Werknemer (CNY)
5.305.587
Omzet / Werknemer (USD)
789.451
Vrij verhandelbaar
32.41 %
Marktkap. free float (HKD)
39.994.514
Marktkap. free float (USD)
5.951.033
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%)
0.01%
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen
0,368
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen
0,3833
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen
0,37
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen
0,3371
Koersspreiding / (MMA5)
-3,16%
Koersspreiding / (MMA20)
+0,87%
Koersspreiding / (MMA50)
-2,63%
Koersspreiding / (MMA100)
-11,29%
STIM
RSI 9 dagen
30,21
RSI 14 dagen
40,29
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +5,56% | +2,70% | +87,19% | +82,69% | 18,36 mln. | ||
| +1,92% | -0,60% | +11,12% | +25,42% | 48,31 mld. | ||
| +0,63% | -5,46% | +33,32% | -14,02% | 16,62 mld. | ||
| -1,69% | -2,40% | -27,77% | -33,88% | 13,02 mld. | ||
| 0,00% | 0,00% | +98,77% | +179,61% | 13,03 mld. | ||
| +0,97% | -2,33% | -20,14% | -6,86% | 9,04 mld. | ||
| +1,93% | -2,20% | -8,22% | +44,83% | 8,07 mld. | ||
| 0,00% | -2,22% | +103,56% | +221,37% | 7,87 mld. | ||
| -2,91% | -2,18% | +49,55% | +72,40% | 6,13 mld. | ||
| -1,41% | +0,62% | +10,63% | -30,64% | 5,87 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,50% | -3,06% | +33,80% | +54,09% | 12,8 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,62% | -3,49% | +23,06% | +40,64% |
Koersgeschiedenis: Tailam Tech Construction Holdings Limited
| Datum | Opening | Hoger | Lager | Afsluiting | Volume | Variatie |
|---|
Recente transacties
74da34994859def2a9d54f7d3b8787.vVZ3RvGk-tTWz4TZh17BdGIgvkMVxbEA-syFLOmppv0.028bCpKSm6GPl8iJ9RaqAlNJ3zd9jfJEn4DpQ6jO5ITvezUDp5C_5aG50Q
| Datum | Koers | Volume | Totaal |
|---|---|---|---|
| 09:37:47 | 0,3800 | 12.000 | 36.000 |
| 09:26:14 | 0,3900 | 12.000 | 24.000 |
| 07:52:00 | 0,3850 | 4.000 | 12.000 |
| 07:18:54 | 0,3650 | 6.000 | 8.000 |
Koerspieken en -dalen
| 1 week | 0,36 | 0,39 | |
| 1 maand | 0,36 | 0,44 | |
| Lopend jaar | 0,23 | 0,52 | |
| 1 jaar | 0,16 | 0,52 | |
| 3 jaar | 0,15 | 0,52 | |
| 5 jaar | 0,15 | 0,52 | |
| 10 jaar | 0,15 | 3 |
Maandschommelingen
Jaarschommelingen
| 2026 | +38,18% | ||
| 2025 | +44,74% | ||
| 2024 | -54,76% | ||
| 2023 | +27,27% | ||
| 2022 | -8,33% | ||
| 2021 | -20,00% | ||
| 2020 | -69,80% | ||
| 2019 | +0,68% |
- Beurs
- Aandelen
- Koers 6193
- Koersen Tailam Tech Construction Holdings Limited
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















