Inloggen
E-mail
Wachtwoord
Paswoord weergeven
Bewaren
Bent u uw wachtwoord vergeten?
Gratis lid worden
Registreer
Registreer
Instellingen
Instellingen
Dynamische koersen 
OFFON
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Zweden
  4. Nasdaq Stockholm
  5. Svenska Cellulosa Aktiebolaget SCA
  6. Onderneming
    SCA B   SE0000112724

SVENSKA CELLULOSA AKTIEBOLAGET SCA

(SCA B)
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingenAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
Beroep
Logo Svenska Cellulosa Aktiebolaget SCA
Svenska Cellulosa (SCA) is gespecialiseerd in de productie en afzet van papier en hout. De netto-omzet kan als volgt naar activiteit worden uitgesplitst:

- productie van papier (43%): inpakpapier en drukpapier. Eind 2020 heeft de groep 3 productievestigingen in Zweden;

- verkoop van bosbouwproducten (34,2%): bezit van 5 zagerijen in Zweden;

- productie van pulp (22,8%).

De netto-omzet is geografisch als volgt verdeeld: Zweden (14,1%), het Verenigd Koninkrijk (19%), Duitsland (11,6%), Frankrijk (5,1%), Noorwegen (4,7%), Europa (22,5%), de Verenigde Staten (7,3%), China (3,8%), Japan (2,8%) en overig (9,1%).

Aantal werknemers : 3 829 mensen.
Verkoop per activiteit
20192020Delta
Paper9 229.0047.1%7 916.0043% -14.23%
Wood6 325.0032.3%6 296.0034.2% -0.46%
Pulp4 037.0020.6%4 198.0022.8% +3.99%
SEK in miljoenen
Verkoop per regio
2020
United Kingdom3 503.0019%
Sweden2 587.0014.1%
Germany2 132.0011.6%
United States1 352.007.3%
Rest of the World1 060.005.8%
France934.005.1%
Norway861.004.7%
Rest of European Union737.004%
China707.003.8%
Poland576.003.1%
Japan524.002.8%
Denmark522.002.8%
Spain518.002.8%
Netherlands436.002.4%
Italy393.002.1%
Finland337.001.8%
Morocco279.001.5%
Belgium271.001.5%
Egypt248.001.3%
Rest of Europe238.001.3%
SEK in miljoenen
Managers
Naam Titel Leeftijd Van
Ulf ÷rjan Larsson President, Chief Executive Officer & Director 58 2017
Toby Lawton Chief Financial Officer 45 2017
Barbara Rose Milian Thoralfsson Independent Director 61 2006
Pšr Boman Chairman 59 2015
Bert Ňke Stefan Nordberg Independent Director 65 2012
Annemarie Gardshol Independent Director 53 2015
Charlotte Bengtsson Independent Director 49 2017
John Lennart Kaleb Evrell Independent Director 66 2017
Erik Martin Lindqvist Independent Director 58 2017
JŲrgen Elf Treasurer - -
Bestuurders
Naam Titel Leeftijd Van
Pšr Boman Chairman 59 2015
Barbara Rose Milian Thoralfsson Independent Director 61 2006
Bert Ňke Stefan Nordberg Independent Director 65 2012
Roger BostrŲm Director 49 2013
Annemarie Gardshol Independent Director 53 2015
Ulf ÷rjan Larsson President, Chief Executive Officer & Director 58 2017
Charlotte Bengtsson Independent Director 49 2017
John Lennart Kaleb Evrell Independent Director 66 2017
Erik Martin Lindqvist Independent Director 58 2017
Anders SundstrŲm Director 68 2018
Aandelen
Stemming AantalPercentage vrij verhandelbaarBedrijfseigen aandelenDrijvend Totaal
Aandeel A 1 637 755 492 637 418 834 99.9% 0 0.0% 94.0%
Aandeel B 10 64 586 997 22 723 704 35.2% 0 0.0%
Aandeelhouders
NaamAandelen%
AMF Fonder AB 68 521 141 10,7%
Norges Bank Investment Management 42 446 457 6,66%
Industrivšrden AB (Investment Company) 38 300 000 6,01%
Alecta Pension Insurance Mutual 30 586 095 4,80%
Swedbank Robur Fonder AB 22 684 279 3,56%
Handelsbanken Fonder AB 16 159 503 2,53%
The Vanguard Group, Inc. 16 045 009 2,52%
SEB Investment Management AB 12 337 324 1,93%
T. Rowe Price Associates, Inc. (Investment Management) 11 512 840 1,81%
Amundi Asset Management SA (Investment Management) 8 659 008 1,36%
Markten en indices
- Main Market Large
- OMX Stockholm 30 / Low Carbon 100 Europe, NASDAQ OMX Nordic 120, PEA, STOXX Europe 600
Beurscodes
- Bloomberg-code :  SCAB:SS
- Reuters Code :  SCAb.ST
- Datastreamcode :  W:SW@G
Bedrijfsgegevens
Svenska Cellulosa Aktiebolaget SCA
Skepparplatsen 1
SE-101 23 Stockholm

Telefoon : +46 60 19 30 00
Fax :
Internet : http://www.sca.com
Merk portefeuille
In samenwerking metMijn merken op de beurs
Meer merken vanSvenska Cellulosa Aktiebolaget SCA
Sector Papierproducten - Andere
Verschil t.o.v. 1 jan (%)Kapitalisatie (M$)
SVENSKA CELLULOSA AKTIEBOLAGET SCA-4.88%11 146
UPM-KYMMENE OYJ-0.43%18 841
STORA ENSO OYJ-8.69%13 593
SUZANO S.A.-15.95%11 736
SCG PACKAGING PUBLIC COMPANY LIMITED52.41%8 135
HOLMEN AB (PUBL)-0.64%7 438
OJI HOLDINGS CORPORATION-4.26%4 893
KLABIN S.A.-19.39%4 634
EMPRESAS CMPC S.A.-21.66%4 484
METSÄ BOARD OYJ-3.77%3 484
DAIO PAPER CORPORATION-0.30%2 918
DOMTAR CORPORATION73.05%2 758
THE NAVIGATOR COMPANY25.46%2 595
SHANDONG CHENMING PAPER HOLDINGS LIMITED31.93%2 521
SAPPI LIMITED27.94%1 628
ALTRI, SGPS, S.A.6.20%1 309
CENTURY TEXTILES AND INDUSTRIES LIMITED109.46%1 286
SEMAPA35.78%1 136
SCHWEITZER-MAUDUIT INTERNATIONAL, INC.-11.34%1 121
HOKUETSU CORPORATION84.15%1 115
RESOLUTE FOREST PRODUCTS INC.109.02%1 051