|
Vertraagde tijd
NSE India S.E.
06:37:14 15-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 219,25 INR | +5,67% |
|
+1,93% | -21,12% |
| 16/09 | Surya Roshni Limited keurt slotdividend goed voor het boekjaar eindigend op 31 maart 2026 | CI |
| 11/08 | Surya Roshni Limited, Q1 2027 Earnings Call, Aug 11, 2026 |
| Marktkapitalisatie | 45,15 mld. 474 mln. 427 mln. 398 mln. 361 mln. 677 mln. 682 mln. 4,78 mld. 1,87 mld. 23,43 mld. 1,78 mld. 1,74 mld. 75,37 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
10,5x | k/w-verhouding 2028 * | 8,83x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 45,15 mld. 474 mln. 427 mln. 398 mln. 361 mln. 677 mln. 682 mln. 4,78 mld. 1,87 mld. 23,43 mld. 1,78 mld. 1,74 mld. 75,37 mld. | EV/omzet 2027 * |
0,52x | EV/omzet 2028 * | 0,47x |
| Vrij verhandelbaar |
32,21% | Dividendrendement 2027 * |
1,69% | Dividendrendement 2028 * | 1,93% |
NSE India S.E.INR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NSE India S.E.
| SURYAROSNI | Vertraagde tijd | |
Bombay S.E.
| SURYAROSNI | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: Surya Roshni Limited
| 1 dag | +4,64% | ||
| 1 week | +1,93% | ||
| Lopende maand | -1,92% | ||
| 1 maand | +3,48% | ||
| 3 maanden | -11,65% | ||
| 6 maanden | -7,72% | ||
| Lopend jaar | -21,12% |
| 1 week | 204,59 | 219,5 | |
| 1 maand | 204,59 | 229,66 | |
| Lopend jaar | 187,35 | 282,55 | |
| 1 jaar | 187,35 | 314,5 | |
| 3 jaar | 187,35 | 420,82 | |
| 5 jaar | 80,9 | 420,82 | |
| 10 jaar | 15,49 | 420,82 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Vinay Surya
CEO | Algemeen Directeur | - | 26-10-2021 |
Raju Bista
CEO | Algemeen Directeur | 40 | 01-08-2004 |
| Financieel Directeur/CFO | - | 19-05-2022 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 68 | 30-04-2013 | |
Urmil Agarwal
BRD | Directeur/Bestuurslid | 73 | - |
Raju Bista
BRD | Directeur/Bestuurslid | 40 | 01-08-2004 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +5,67% | +1,93% | -21,96% | -18,36% | 474 mln. | ||
| +1,30% | +4,33% | +85,63% | +74,83% | 58,33 mld. | ||
| -11,08% | -2,95% | +11,67% | +0,20% | 56,38 mld. | ||
| -0,32% | +1,22% | +71,47% | +159,14% | 47,18 mld. | ||
| +0,95% | +3,77% | +65,27% | +129,36% | 34,82 mld. | ||
| -1,40% | -4,34% | -23,87% | -29,87% | 32,8 mld. | ||
| +0,88% | +1,00% | +2,40% | +50,35% | 30,16 mld. | ||
| +0,83% | +2,54% | +1,56% | +38,46% | 22,86 mld. | ||
| -1,32% | +1,41% | +5,17% | -0,62% | 21,37 mld. | ||
| +0,74% | +2,74% | +47,47% | +59,07% | 20,78 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,47% | -1,96% | +24,48% | +46,26% | 32,52 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,65% | -1,41% | +36,01% | +58,47% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 87,42 mld. 919 mln. 826 mln. 771 mln. 699 mln. 1,31 mld. 1,32 mld. 9,25 mld. 3,61 mld. 45,37 mld. 3,45 mld. 3,37 mld. 146 mld. | 95,77 mld. 1,01 mld. 905 mln. 844 mln. 765 mln. 1,44 mld. 1,45 mld. 10,13 mld. 3,96 mld. 49,7 mld. 3,78 mld. 3,7 mld. 160 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 4,25 mld. 44,67 mln. 40,16 mln. 37,48 mln. 33,97 mln. 63,78 mln. 64,17 mln. 450 mln. 176 mln. 2,21 mld. 168 mln. 164 mln. 7,1 mld. | 5,08 mld. 53,38 mln. 48 mln. 44,79 mln. 40,59 mln. 76,21 mln. 76,69 mln. 538 mln. 210 mln. 2,64 mld. 200 mln. 196 mln. 8,48 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
Werknemers
3.319
Sector
Staal
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 15-10-26 | ₹ 219,25 | +5,67% | 262.561 |
| 14-10-26 | ₹ 207,48 | +0,03% | 300.471 |
| 13-10-26 | ₹ 207,41 | -0,03% | 126.355 |
| 12-10-26 | ₹ 207,47 | -0,41% | 210.507 |
| 09-10-26 | ₹ 208,33 | -2,19% | 262.056 |
Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















