Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

ST. JAMES'S PLACE PLC

(STJ)
  Rapport
Vertraagde tijd London Stock Exchange  -  17:35 28-09-2022
1051.50 GBX   -2.32%
09/09St. James's Place plc : Barclays herhaalt het Neutraal advies
MM
25/08ST. JAMES'S PLACE PLC : Onthechting van dividendinterim-dividend
FA
02/08St. James's Place plc : Berenberg Bank herhaalt koopadvies voor het aandeel
MM
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd London Stock Exchange - 28/09 17:35:08
22/09/2022 23/09/2022 26/09/2022 27/09/2022 28/09/2022 Datum
1060(c) 1067(c) 1065.5(c) 1076.5(c) 1051.5 Koers
-3.20% +0.66% -0.14% +1.03% -2.32% Variatie
694 002 1 679 852 959 950 1 481 073 1 606 547 Volume
1080 1066 1056 1075 1065.5 Opening
1091 1076 1076 1090.5 1072.5 Hoger
1055 1046.252 1056 1069 1014.5 Lager
Prestaties
1 dag -2.46%
5 dagen 0.42%
1 week -3.97%
Lopende maand -5.01%
1 maand -6.28%
3 maanden -9.59%
6 maanden -28.15%
Lopend jaar -37.54%
1 jaar -30.34%
3 jaren 7.36%
5 jaren -8.01%
10 jaren 186.4%
Volumes London Stock Exchange
Dagvolume 1 606 547
Geschat dagvolume 1 606 547
Gem. dagvolume (20 daags) 991 803
Dagvolumeratio 1.62
Gem. dagvolume (20 daags) GBX 1 042 881 169.95
Gem. dagvolume (20 daags) USD 0.00
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 27 343 840
Recordvolume 2 24 063 860
Recordvolume 3 17 393 790
Basisgegevens
Aantal aandelen 541 829 613
Marktkapitalisatie GBX 583 279 578 395
Marktkapitalisatie USD 6 270 816 504
Percentage vrij verhandelbaar 98.5%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen GBX 563 333 352 312
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 0
KoersuitschietersKoers 
1 week 1 014.50
1 091.00
1 maand 1 014.50
1 170.50
Lopend jaar 1 014.50
1 742.50
1 jaar 1 014.50
1 742.50
3 jaren 614.00
1 742.50
5 jaren 614.00
1 742.50
10 jaren 362.00
1 742.50
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 1 072.80
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 1 099.20
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 1 160.17
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 1 168.68
Price spread / (MMA5) 2.03%
Price spread / (MMA20) 4.54%
Price spread / (MMA50) 10.33%
Price spread / (MMA100) 11.14%
RSI 9 dagen 37.83
RSI 14 dagen 39.40
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
ST. JAMES'S PLACE PLC-2.32%0.42%-37.54%-30.34%7.36%6 271
SEI INVESTMENTS COMPANY2.40%-5.95%-15.60%-14.35%-13.20%6 806
IIFL WEALTH MANAGEMENT LIMITED-1.09%-4.00%24.91%10.25%36.41%1 951
STEPSTONE GROUP INC.2.41%-10.61%-38.59%-40.72%--.--%1 531
ASSETMARK FINANCIAL HOLDINGS, INC.0.40%-5.04%-28.60%-25.32%-28.16%1 376
P10, INC.1.62%-4.90%-23.75%--.--%--.--%1 229
INSIGNIA FINANCIAL LTD.-0.69%-9.35%-20.17%-35.06%-55.33%1 225
UTI ASSET MANAGEMENT COMPANY LIMITED-2.88%-9.30%-32.77%-35.66%--.--%1 129
PINNACLE INVESTMENT MANAGEMENT GROUP LIMITED-0.70%-8.23%-45.68%-53.33%98.13%1 068
BLUCORA, INC.1.78%0.56%15.24%24.52%-7.76%936
VAN LANSCHOT KEMPEN N.V0.52%-5.71%-12.55%-27.67%--.--%739
PLATINUM INVESTMENT MANAGEMENT LIMITED-1.21%-5.44%-39.63%-54.34%-60.53%609
PUYI INC.0.00%3.02%12.78%26.05%14.25%452
BRIDGE INVESTMENT GROUP HOLDINGS INC.2.02%-7.81%-39.25%-10.13%--.--%433
GROSVENOR CAPITAL MANAGEMENT, L.P.1.28%-5.31%-24.38%-30.47%-21.70%330
AGF MANAGEMENT LIMITED11.24%-7.83%-24.73%-17.95%1.37%280
 Gemiddelde1.14%-5.73%-19.52%-20.30%-3.65%
 Gewogen gemiddelde per kap.1.06%-6.03%-16.97%-18.73%-4.32%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
27-09-20221 075.01 090.51 069.01 076.51 981 902
26-09-20221 056.01 076.01 056.01 065.51 253 181
23-09-20221 066.01 076.01 046.31 067.01 932 268
22-09-20221 080.01 091.01 055.01 060.0916 709
21-09-20221 067.01 095.01 060.01 095.0901 410
20-09-20221 099.01 105.01 068.01 072.0690 119
16-09-20221 083.51 108.51 076.51 093.01 350 567
Dagelijkse grafiek ST. JAMES\'S PLACE PLC
Duur : Periode :
St. James's Place plc : Grafische technische analyse St. James's Place plc | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -36.06%
2021 48.52%
2020 -2.66%
2019 23.36%
2018 -23.00%
2017 20.91%
2016 0.60%
2015 23.76%
2014 11.88%
2013 72.72%
2012 29.89%
2011 22.13%
2010 8.01%
2009 38.20%
2008 -35.51%
2007 -35.78%
2006 60.35%
2005 26.42%
2004 34.18%
2003 22.48%
2002 -63.14%
2001 -17.45%
2000 91.86%
1999 -23.66%
1998 71.30%
1997 71.57%
1996 11.93%