|
Beurs gesloten -
Nasdaq Helsinki
18:00:00 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 8,300 EUR | 0,00% |
|
+2,22% | +20,99% |
| 26/08 | Springvest Oyj rapporteert resultaten over de eerste helft van 2026 | CI |
| 11/02 | Springvest H2 bedrijfsresultaat EUR 0,6 miljoen | RE |
| Marktkapitalisatie | 46,75 mln. 52,59 mln. 43,33 mln. 39,42 mln. 74,39 mln. 4,99 mld. 75,58 mln. 521 mln. 204 mln. 2,6 mld. 197 mln. 193 mln. 8,3 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
75,5x | k/w-verhouding 2027 * | 63,8x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 46,75 mln. 52,59 mln. 43,33 mln. 39,42 mln. 74,39 mln. 4,99 mld. 75,58 mln. 521 mln. 204 mln. 2,6 mld. 197 mln. 193 mln. 8,3 mld. | EV/omzet 2026 * |
7,53x | EV/omzet 2027 * | 7,13x |
| Vrij verhandelbaar |
33,29% | Dividendrendement 2026 * |
1,93% | Dividendrendement 2027 * | 2,17% |
Nasdaq HelsinkiEUR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq Helsinki
| SPRING | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| XR1 | Vertraagde tijd |
| 1 week | +2,22% | ||
| Lopende maand | +1,97% | ||
| 1 maand | -5,25% | ||
| 3 maanden | +13,08% | ||
| 6 maanden | -0,72% | ||
| Lopend jaar | +20,99% |
| 1 week | 7,98 | 8,34 | |
| 1 maand | 7,84 | 8,54 | |
| Lopend jaar | 6,82 | 13,2 | |
| 1 jaar | 6,74 | 13,2 | |
| 3 jaar | 3,8 | 13,2 | |
| 5 jaar | 3,77 | 13,2 | |
| 10 jaar | 3,77 | 13,2 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Aki Soudunsaari
CEO | Algemeen Directeur | 43 | 22-06-2023 |
Markku Jussila
PRN | Corporate Officer/Principal | 52 | - |
Ville Urpilainen
DFI | Financieel Directeur/CFO | 47 | 01-01-2014 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Jouni Junkkila
BRD | Directeur/Bestuurslid | 45 | 01-01-2026 |
Tuomas Lehtimaki
BRD | Directeur/Bestuurslid | 45 | 01-01-2022 |
Janne Laakso
CHM | Voorzitter | 58 | 01-01-2026 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0,00% | +2,22% | +15,92% | +109,60% | 52,59 mln. | ||
| +1,21% | +4,80% | -3,16% | +78,52% | 175 mld. | ||
| +0,53% | -0,68% | +26,65% | +76,53% | 147 mld. | ||
| +0,85% | +0,41% | +34,28% | +242,50% | 96,43 mld. | ||
| -2,37% | -6,72% | -32,51% | +1,98% | 85,28 mld. | ||
| -0,96% | -2,23% | -16,31% | +73,88% | 81,7 mld. | ||
| -1,62% | -5,21% | -26,64% | +42,87% | 77,39 mld. | ||
| -1,84% | -2,26% | -15,79% | +43,43% | 72,31 mld. | ||
| -1,12% | -5,28% | +46,72% | +152,62% | 45,21 mld. | ||
| -0,35% | +0,06% | +7,07% | +51,44% | 44,24 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,57% | -1,25% | +3,62% | +87,34% | 82,53 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,28% | -0,80% | +2,17% | +85,15% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 6,21 mln. 6,99 mln. 5,76 mln. 5,24 mln. 9,88 mln. 663 mln. 10,04 mln. 69,19 mln. 27,13 mln. 346 mln. 26,22 mln. 25,66 mln. 1,1 mld. | 6,56 mln. 7,38 mln. 6,08 mln. 5,53 mln. 10,44 mln. 700 mln. 10,61 mln. 73,09 mln. 28,66 mln. 366 mln. 27,7 mln. 27,11 mln. 1,17 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 600K 675K 556K 506K 955K 64,06 mln. 970K 6,68 mln. 2,62 mln. 33,43 mln. 2,53 mln. 2,48 mln. 107 mln. | 700K 787K 649K 590K 1,11 mln. 74,74 mln. 1,13 mln. 7,8 mln. 3,06 mln. 39 mln. 2,96 mln. 2,89 mln. 124 mln. |
| Nettoschuld | - | - |
Werknemers
18
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | € 8,300 | 0,00% | 3.618 |
| 15-10-26 | € 8,300 | +0,48% | 2.894 |
| 14-10-26 | € 8,260 | +2,48% | 4.829 |
| 13-10-26 | € 8,060 | -0,25% | 1.075 |
| 12-10-26 | € 8,080 | -0,49% | 4.598 |
Verkoop
Koop

Gemiddeld advies
Accumuleren
Aantal analisten
1
Laatste slotkoers
8,300EUR
Gemiddelde koersdoel
9,200EUR
Spread / Gemiddelde doel
+10,84%
Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















