Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

SNAP INC.

(SNAP)
  Rapport
Vertraagde tijd Nyse  -  22:00 02-12-2022
10.50 USD   -3.40%
29/11Snap medewerkers gaan vanaf februari vanuit kantoor werken
MR
04/11Ajit Mohan treedt toe tot Snap als President van Asia-Pacific Business
CI
03/11Meta's India Head Ajit Mohan vertrekt naar Snap
MT
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nyse - 02/12 22:00:45
28/11/2022 29/11/2022 30/11/2022 01/12/2022 02/12/2022 Datum
9.84(c) 9.82(c) 10.31(c) 10.87(c) 10.5(c) Koers
-3.34% -0.20% +4.99% +5.43% -3.40% Variatie
25 209 846 15 519 566 45 284 278 46 607 903 32 239 395 Volume
10.08 9.89 9.84 10.31 10.535 Opening
10.135 9.9865 10.32 11.07 10.75 Hoger
9.75 9.73 9.65 10.27 10.32 Lager
Prestaties
1 dag -3.40%
5 dagen 3.14%
1 week 3.14%
Lopende maand 1.84%
1 maand 14.63%
3 maanden -6.42%
6 maanden -27.54%
Lopend jaar -77.67%
1 jaar -77.56%
3 jaren -29.62%
5 jaren -24.30%
Volumes Nyse
Dagvolume 32 239 395
Geschat dagvolume 32 239 395
Gem. dagvolume (20 daags) 33 732 551
Dagvolumeratio 0.96
Gem. dagvolume (20 daags) USD 354 191 786.55
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 330 993 900
Recordvolume 2 308 602 500
Recordvolume 3 286 479 900
Basisgegevens
Aantal aandelen 1 358 840 000
Marktkapitalisatie USD 14 770 590 800
Percentage vrij verhandelbaar 73.8%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 12 902 476 682
KoersuitschietersKoers 
1 week 9.65
11.07
1 maand 9.33
11.96
Lopend jaar 7.33
47.71
1 jaar 7.33
54.89
3 jaren 7.33
83.34
5 jaren 4.82
83.34
10 jaren 4.82
83.34
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 10.27
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 10.36
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 10.25
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 10.82
Price spread / (MMA5) -2.21%
Price spread / (MMA20) -1.31%
Price spread / (MMA50) -2.35%
Price spread / (MMA100) 3.04%
RSI 9 dagen 58.36
RSI 14 dagen 54.90
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
SNAP INC.-3.40%3.14%-77.67%-77.56%-29.62%16 938
DIDI GLOBAL INC.12.65%20.25%-42.77%-53.05%--.--%13 834
KAKAO GAMES CORP.-2.54%1.93%-53.68%-55.72%--.--%2 631
ZHEJIANG JINKE TOM CULTURE INDUSTRY CO., LTD.0.91%3.42%-40.00%-25.17%17.67%1 668
DENA CO., LTD.-1.30%-4.67%2.65%6.63%2.08%1 538
FINVOLUTION GROUP3.19%11.75%-1.62%-9.51%98.77%1 383
BEIJING ULTRAPOWER SOFTWARE CO., LTD.1.57%3.89%-28.28%-22.79%45.05%1 260
ANGI INC.3.95%11.79%-74.27%-72.98%-68.69%1 196
HELLO GROUP INC.4.57%16.73%-36.30%-37.35%-84.66%1 133
SHANGHAI YAOJI TECHNOLOGY CO., LTD.0.14%3.52%-35.33%-16.38%-12.81%849
LIFE360, INC.-1.26%0.32%-35.22%-47.01%104.22%832
NEXTDOOR HOLDINGS, INC.1.85%1.38%-72.12%-78.30%--.--%814
SHARECARE, INC.3.38%18.89%-52.34%-63.36%--.--%757
NEXON GAMES CO., LTD.0.00%4.76%-39.02%-6.23%80.56%699
KAISER (CHINA) CULTURE CO., LTD1.64%4.86%-48.55%-34.39%-10.14%672
DOUBLEUGAMES CO., LTD.1.43%0.81%-14.16%-20.22%3.97%636
 Gemiddelde2.01%6.64%-38.07%-35.72%16.00%
 Gewogen gemiddelde per kap.6.33%12.16%-39.79%-43.10%14.81%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
02-12-202210.5410.7510.3210.5032 239 400
01-12-202210.3111.0710.2710.8746 607 900
30-11-20229.8410.329.6510.3145 284 280
29-11-20229.899.999.739.8215 519 570
28-11-202210.0810.149.759.8425 209 850
25-11-202210.1410.3710.1210.188 242 501
23-11-20229.9810.489.9210.3221 053 700
Dagelijkse grafiek SNAP INC.
Duur : Periode :
Snap Inc. : Grafische technische analyse Snap Inc. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -77.67%
2021 -6.07%
2020 206.6%
2019 196.4%
2018 -62.29%
2017 -40.32%