1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Hongkong
  4. Hong Kong Stock Exchange
  5. Sinotruk (Hong Kong) Limited
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    3808   HK3808041546

SINOTRUK (HONG KONG) LIMITED

(3808)
  Rapport
Vertraagde tijd Hong Kong Stock Exchange  -  10:08 18-08-2022
8.480 HKD   -1.74%
15/07Sinotruk verwacht tot 68% daling van de halfjaarwinst
MT
14/07Sinotruk (Hong Kong) Limited geeft geconsolideerde winstverwachting voor de zes maanden eindigend op 30 juni 2022
CI
05/07SINOTRUK (HONG KONG) LIMITED : Onthechting van dividendslotdividend
FA
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Hong Kong Stock Exchange - 18/08 10:08:26
12/08/2022 15/08/2022 16/08/2022 17/08/2022 18/08/2022 Datum
8.57(c) 8.62(c) 8.51(c) 8.63(c) 8.48(c) Koers
+1.06% +0.58% -1.28% +1.41% -1.74% Variatie
1 682 500 1 912 000 1 920 788 3 862 000 1 205 254 Volume
8.42 8.56 8.5 8.5 8.58 Opening
8.63 8.64 8.67 8.71 8.6 Hoger
8.34 8.44 8.44 8.3 8.39 Lager
Prestaties
1 dag -1.74%
5 dagen 2.37%
1 week 0.00%
Lopende maand -8.32%
1 maand -12.85%
3 maanden -14.17%
6 maanden -29.33%
Lopend jaar -29.33%
1 jaar -47.72%
3 jaren -29.33%
5 jaren 1.56%
10 jaren 92.73%
Volumes Hong Kong Stock Exchange
Dagvolume 1 205 254
Geschat dagvolume 1 205 254
Gem. dagvolume (20 daags) 2 617 901
Dagvolumeratio 0.46
Gem. dagvolume (20 daags) HKD 22 199 801.75
Gem. dagvolume (20 daags) USD 0.00
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 285 884 000
Recordvolume 2 151 446 600
Recordvolume 3 78 191 300
Basisgegevens
Aantal aandelen 2 760 993 339
Marktkapitalisatie HKD 23 827 372 516
Marktkapitalisatie USD 3 037 915 339
Percentage vrij verhandelbaar 49.0%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen HKD 11 472 479 521
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 0
KoersuitschietersKoers 
1 week 8.30
8.71
1 maand 8.30
10.26
Lopend jaar 8.15
13.44
1 jaar 8.15
16.00
3 jaren 8.15
28.40
5 jaren 7.66
28.40
10 jaren 2.32
28.40
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 8.56
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 9.11
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 10.01
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 9.98
Price spread / (MMA5) 0.97%
Price spread / (MMA20) 7.41%
Price spread / (MMA50) 18.05%
Price spread / (MMA100) 17.70%
RSI 9 dagen 30.88
RSI 14 dagen 33.11
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
SINOTRUK (HONG KONG) LIMITED-1.74%2.37%-29.33%-47.72%-29.33%3 038
AB VOLVO0.40%-1.57%-13.15%-7.45%41.64%35 715
JUNGHEINRICH AG-0.45%-4.21%-40.51%-40.05%40.38%2 782
CIMC VEHICLES (GROUP) CO., LTD.0.40%3.09%-26.03%-27.31%-2.33%2 418
SINOTRUK JINAN TRUCK CO., LTD.-1.42%0.77%-30.14%-39.66%13.62%2 074
SHANGHAI NEW POWER AUTOMOTIVE TECHNOLOGY COMPANY LIMITED1.25%-1.42%-18.43%-6.35%-1.02%1 650
ANHUI HELI CO.,LTD.0.08%2.06%-0.80%11.70%42.15%1 354
WABASH NATIONAL CORPORATION1.74%2.74%-4.20%27.30%33.10%892
HANMA TECHNOLOGY GROUP CO.,LTD.-0.88%2.16%-11.36%-9.58%101.12%873
MITSUBISHI LOGISNEXT CO., LTD.0.23%6.91%-18.02%-3.98%-13.62%683
MORITA HOLDINGS CORPORATION-0.82%1.59%1.83%-11.90%-14.18%438
KYOKUTO KAIHATSU KOGYO CO.,LTD.0.00%3.20%-7.07%-12.35%21.58%418
ROSENBAUER INTERNATIONAL AG1.66%0.28%-20.91%-31.02%-6.38%250
SOOSAN HEAVY INDUSTRIES CO., LTD.0.16%-3.62%4.26%-8.25%122.55%125
WIELTON S.A.4.96%2.78%-22.44%-32.36%-13.29%87
KANEMATSU ENGINEERING CO., LTD.0.49%0.00%-7.75%-6.27%8.50%43
 Gemiddelde0.52%0.98%-14.31%-13.17%24.92%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.30%-0.95%-15.55%-10.63%36.18%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
18-08-20228.588.608.398.481 205 254
17-08-20228.508.718.308.633 862 000
16-08-20228.508.678.448.511 920 788
15-08-20228.568.648.448.621 912 000
12-08-20228.428.638.348.571 682 500
11-08-20228.658.658.438.481 212 451
10-08-20228.838.838.328.436 882 000
Dagelijkse grafiek SINOTRUK (HONG KONG) LIMITED
Duur : Periode :
Sinotruk (Hong Kong) Limited : Grafische technische analyse Sinotruk (Hong Kong) Limited | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -29.33%
2021 -39.39%
2020 19.13%
2019 40.85%
2018 34.09%
2017 59.13%
2016 80.13%
2015 -29.10%
2014 -0.46%
2013 -26.52%
2012 36.41%
2011 -45.82%
2010 -11.69%
2009 73.75%
2008 -56.93%
2007 11.60%