Koers Signatureglobal (India) Limited
Aandelen
SIGNATURE
INE903U01023
onroerend goed ontwikkeling & transacties
|
Slotkoers
NSE India S.E.
03-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 794,20 INR | +3,78% |
|
+1,37% | -29,55% |
| 07/08 | Signatureglobal Limited, Q1 2027 Earnings Call, Aug 06, 2026 | |
| 06/08 | Signatureglobal (India) Limited rapporteert resultaten over het eerste kwartaal eindigend op 30 juni 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 114 mld. 1,21 mld. 1,04 mld. 977 mln. 894 mln. 1,67 mld. 1,68 mld. 11,56 mld. 4,5 mld. 58,48 mld. 4,55 mld. 4,45 mld. 188 mld. | k/w-verhouding 2026 |
9,18x | k/w-verhouding 2027 * | 18,6x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 122 mld. 1,29 mld. 1,11 mld. 1,04 mld. 951 mln. 1,78 mld. 1,79 mld. 12,3 mld. 4,79 mld. 62,21 mld. 4,84 mld. 4,73 mld. 200 mld. | EV/omzet 2026 |
4,04x | EV/omzet 2027 * | 2,9x |
| Vrij verhandelbaar |
23,19% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NSE India S.E.
| SIGNATURE | Slotkoers | |
Bombay S.E.
| SIGNATURE | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie : Signatureglobal (India) Limited
| 1 dag | +3,78% | ||
| 1 week | +1,37% | ||
| Lopende maand | +3,16% | ||
| 1 maand | -4,73% | ||
| 3 maanden | -3,00% | ||
| 6 maanden | -17,33% | ||
| Lopend jaar | -29,55% |
| 1 week | 755,4 | 806,65 | |
| 1 maand | 755,4 | 835,9 | |
| Lopend jaar | 705,2 | 1.138 | |
| 1 jaar | 705,2 | 1.158 | |
| 3 jaar | 444 | 1.647 | |
| 5 jaar | 444 | 1.647 | |
| 10 jaar | 444 | 1.647 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Rajat Kathuria
CEO | Algemeen Directeur | - | 01-02-2020 |
| Corporate Officer/Principal | 52 | 15-02-2022 | |
Ravi Aggarwal
PRN | Corporate Officer/Principal | 49 | 15-02-2022 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 57 | 02-11-2017 | |
| Directeur/Bestuurslid | 54 | 15-02-2022 | |
Ravi Aggarwal
BRD | Directeur/Bestuurslid | 49 | 05-11-2015 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +3,78% | +1,37% | -28,01% | - | 1,21 mld. | ||
| +3,64% | -1,97% | +30,74% | +32,12% | 42,62 mld. | ||
| -0,27% | -3,50% | +15,41% | +90,66% | 28,64 mld. | ||
| +0,13% | -8,08% | -0,72% | -16,32% | 27,7 mld. | ||
| -0,33% | -1,95% | -4,76% | +35,71% | 26,21 mld. | ||
| +2,23% | +1,85% | -23,34% | +54,28% | 25,89 mld. | ||
| +2,11% | +3,23% | +29,27% | +10,22% | 20,69 mld. | ||
| +0,68% | -2,90% | -31,85% | -63,16% | 19,89 mld. | ||
| -0,55% | -4,65% | +4,99% | +63,91% | 19,33 mld. | ||
| 0,00% | -4,70% | -3,87% | -26,51% | 18,39 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,14% | -3,36% | -1,21% | +20,10% | 23,06 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,09% | -4,11% | +4,19% | +24,23% |
| 2026 | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 25,84 mld. 273 mln. 235 mln. 221 mln. 202 mln. 377 mln. 380 mln. 2,61 mld. 1,02 mld. 13,2 mld. 1,03 mld. 1 mld. 42,52 mld. | 41,18 mld. 436 mln. 375 mln. 352 mln. 322 mln. 601 mln. 605 mln. 4,16 mld. 1,62 mld. 21,04 mld. 1,64 mld. 1,6 mld. 67,78 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 1,11 mld. 11,74 mln. 10,1 mln. 9,48 mln. 8,67 mln. 16,18 mln. 16,31 mln. 112 mln. 43,65 mln. 567 mln. 44,07 mln. 43,11 mln. 1,83 mld. | 4,47 mld. 47,29 mln. 40,69 mln. 38,18 mln. 34,93 mln. 65,2 mln. 65,72 mln. 452 mln. 176 mln. 2,28 mld. 178 mln. 174 mln. 7,36 mld. |
| Nettoschuld | 7,31 mld. 77,36 mln. 66,56 mln. 62,46 mln. 57,15 mln. 107 mln. 108 mln. 739 mln. 288 mln. 3,74 mld. 290 mln. 284 mln. 12,04 mld. | 5,09 mld. 53,89 mln. 46,37 mln. 43,51 mln. 39,81 mln. 74,31 mln. 74,89 mln. 515 mln. 200 mln. 2,6 mld. 202 mln. 198 mln. 8,38 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 03-09-26 | ₹ 794,20 | +3,78% | 320.785 |
| 02-09-26 | ₹ 765,30 | -1,53% | 177.375 |
| 01-09-26 | ₹ 777,20 | +0,95% | 173.679 |
| 31-08-26 | ₹ 769,90 | -1,20% | 304.138 |
| 28-08-26 | ₹ 779,25 | -0,54% | 166.979 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















