Inloggen
E-mail
Wachtwoord
Paswoord weergeven
Bewaren
Bent u uw wachtwoord vergeten?
Gratis lid worden
Registreer
Registreer
Instellingen
Instellingen
Dynamische koersen 
OFFON

SHOPIFY INC.

(SHOP)
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingenAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
Beroep
Logo Shopify Inc.
Shopify Inc. (Shopify) biedt een cloud-based, multi-channel commerce platform ontworpen voor kleine en middelgrote bedrijven. De onderneming biedt abonnementsoplossingen en merchant solutions. De software van de onderneming wordt door handelaren gebruikt om hun bedrijf te runnen via al hun verkoopkanalen, waaronder web- en mobiele storefronts, fysieke winkellocaties, social media storefronts en marktplaatsen. Het Shopify-platform biedt handelaren ťťn enkel beeld van hun bedrijf en klanten over al hun verkoopkanalen en stelt hen in staat om producten en voorraden te beheren, bestellingen en betalingen te verwerken, bestellingen te verzenden, klantenrelaties op te bouwen en gebruik te maken van analyses en rapportage, allemaal vanuit ťťn geÔntegreerde backoffice. Het Shopify-platform omvat een mobiel geoptimaliseerd afrekensysteem, dat is ontworpen om consumenten van handelaren in staat te stellen producten te kopen via mobiele websites.

Aantal werknemers : 7 000 mensen.
Verkoop per activiteit
20192020Delta
Merchant Solutions935.9359.3%2 020.7369% +115.91%
Subscription Solutions642.2440.7%908.7631% +41.5%
USD in miljoenen
Verkoop per regio
2020
United States1 954.1066.7%
Other Europe, Middle East and Africa254.448.7%
United Kingdom199.836.8%
Canada192.726.6%
Other Asia Pacific170.235.8%
Australia122.014.2%
Latin America36.161.2%
Rest of World--
USD in miljoenen
Managers
Naam Titel Leeftijd Van
Tobias LŁtke Chairman & Chief Executive Officer 39 2015
Harley Finkelstein President 36 2020
Amy Shapero Chief Financial Officer 56 2018
Jean-Michel Lemieux Chief Technology Officer - 2015
Toby Shannan Chief Operating Officer 50 2020
Jeremy Seth Levine Independent Director 46 2011
Robert G. Ashe Lead Independent Director 60 2015
John H. Phillips Independent Director 69 2010
Gail F. Goodman Independent Director 59 2016
Colleen M. Johnston Independent Director 61 2019
Bestuurders
Naam Titel Leeftijd Van
Tobias LŁtke Chairman & Chief Executive Officer 39 2015
Jeremy Seth Levine Independent Director 46 2011
Robert G. Ashe Lead Independent Director 60 2015
John H. Phillips Independent Director 69 2010
Gail F. Goodman Independent Director 59 2016
Colleen M. Johnston Independent Director 61 2019
Aandelen
Stemming AantalPercentage vrij verhandelbaarBedrijfseigen aandelenDrijvend Totaal
Aandeel A 1 113 198 847 112 862 303 99.7% 0 0.0% 90.5%
Aandeel B 0 11 564 593 0 0.0% 0 0.0%
Aandeelhouders
NaamAandelen%
Baillie Gifford & Co. 5 510 220 4,87%
Jennison Associates LLC 4 615 221 4,08%
Capital Research & Management Co. (World Investors) 4 392 976 3,88%
Fidelity Management & Research Co. LLC 4 151 540 3,67%
Deer Management Co. LLC 3 551 882 3,14%
Morgan Stanley Investment Management, Inc. 3 380 724 2,99%
T. Rowe Price Associates, Inc. (Investment Management) 2 851 069 2,52%
The Vanguard Group, Inc. 2 639 018 2,33%
Insight Venture Management LLC 2 444 839 2,16%
Morgan Stanley Investment Management Co. 2 061 961 1,82%
Belangnemingen
NaamAandelen%Totale waarde
AFFIRM HOLDINGS, INC. (AFRM) 10 148 797 6,88% 977 735 103 USD
GLOBAL-E ONLINE LTD. (GLBE) 9 726 139 6,73% 767 975 935 USD
AFFIRM HOLDINGS, INC. 2 537 199 2,09% 244 433 752 USD
Merk portefeuille
In samenwerking metMijn merken op de beurs
Meer merken vanShopify Inc.
Sector E-commerce & Veilingdiensten
Verschil t.o.v. 1 jan (%)Kapitalisatie (M$)
SHOPIFY INC.25.85%178 268
ALIBABA GROUP HOLDING LIMITED-27.81%455 433
MEITUAN-4.68%221 425
PINDUODUO INC.-47.09%117 822
MERCADOLIBRE, INC.-9.01%116 781
EBAY INC.48.62%48 689
RAKUTEN GROUP, INC.14.69%15 775
FARFETCH LIMITED-40.67%14 050
MERCARI, INC.43.83%9 194
VIPSHOP HOLDINGS LIMITED-59.20%7 756
FIVERR INTERNATIONAL LTD.-1.89%6 995
DADA NEXUS LIMITED-40.00%5 186
THG PLC-62.90%4 858
USS CO., LTD.-13.18%3 955
MAGNITE, INC.-2.77%3 919
INDIAMART INTERMESH LIMITED47.16%3 842
STITCH FIX, INC.-42.69%3 659
OVERSTOCK.COM, INC.59.27%3 341
CONTEXTLOGIC INC.-72.37%3 165
BHG GROUP AB (PUBL)-28.97%1 826
POSHMARK, INC.0.00%1 824