Koers Shandong Ruyi Woolen Garment Group Co., Ltd.
Aandelen
002193
CNE1000008G0
Kleding & Accessoires
|
Slotkoers
Shenzhen S.E.
01-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 5,430 CNY | +3,04% |
|
+10,59% | +2,07% |
| Marktkapitalisatie | 1,42 mld. 211 mln. 182 mln. 172 mln. 156 mln. 294 mln. 20,07 mld. 295 mln. 2,03 mld. 789 mln. 10,21 mld. 794 mln. 777 mln. 33,85 mld. | k/w-verhouding 2024 |
-2,57x | k/w-verhouding 2025 | -3,78x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 2,57 mld. 382 mln. 329 mln. 310 mln. 282 mln. 531 mln. 36,25 mld. 534 mln. 3,66 mld. 1,43 mld. 18,44 mld. 1,43 mld. 1,4 mld. 61,14 mld. | EV/omzet 2024 |
5,85x | EV/omzet 2025 | 7,05x |
| Vrij verhandelbaar |
69,82% | Dividendrendement 2024 * |
-
| Dividendrendement 2025 | - |
| 1 dag | +3,04% | ||
| 1 week | +10,59% | ||
| Lopende maand | +3,04% | ||
| 1 maand | +41,78% | ||
| 3 maanden | +8,82% | ||
| 6 maanden | -19,67% | ||
| Lopend jaar | +2,07% |
| 1 week | 4,83 | 5,45 | |
| 1 maand | 3,79 | 5,45 | |
| Lopend jaar | 3,2 | 7,39 | |
| 1 jaar | 3,2 | 7,39 | |
| 3 jaar | 2,63 | 10,52 | |
| 5 jaar | 2,63 | 14,65 | |
| 10 jaar | 2,63 | 26,87 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Xia Meng
CEO | Algemeen Directeur | 49 | 28-04-2023 |
Ke Lin Wang
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | 42 | 16-08-2017 |
Lin Hao
IRC | Investor Relations Contact | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Xiao Su
BRD | Directeur/Bestuurslid | 50 | 15-08-2017 |
Hao Ran Lu
BRD | Directeur/Bestuurslid | 63 | 22-03-2019 |
Chen Ran Qiu
CHM | Voorzitter | 45 | 28-04-2023 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +3,04% | +10,59% | -7,81% | -12,70% | 211 mln. | ||
| -0,90% | -2,92% | -14,12% | -42,98% | 254 mld. | ||
| -0,72% | -2,16% | -18,30% | -46,88% | 84,12 mld. | ||
| -1,75% | -6,01% | +14,78% | +188,03% | 20,31 mld. | ||
| +0,15% | -2,88% | -5,48% | -26,21% | 14,55 mld. | ||
| -1,88% | -0,28% | -41,64% | -70,81% | 13,4 mld. | ||
| -3,49% | -7,59% | -6,95% | +70,09% | 9,3 mld. | ||
| -1,93% | -3,51% | -8,99% | +46,16% | 7,84 mld. | ||
| +2,49% | +4,05% | +11,53% | +17,43% | 5,51 mld. | ||
| -2,60% | -5,49% | -13,48% | -36,02% | 5,15 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,77% | -1,13% | -9,05% | +8,61% | 41,48 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,02% | -1,53% | -13,53% | -27,65% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 449 mln. 66,83 mln. 57,65 mln. 54,22 mln. 49,4 mln. 92,89 mln. 6,34 mld. 93,4 mln. 641 mln. 250 mln. 3,23 mld. 251 mln. 245 mln. 10,7 mld. | 360 mln. 53,54 mln. 46,18 mln. 43,44 mln. 39,58 mln. 74,42 mln. 5,08 mld. 74,83 mln. 514 mln. 200 mln. 2,58 mld. 201 mln. 197 mln. 8,57 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -577 mln. -85,92 mln. -74,11 mln. -69,71 mln. -63,51 mln. -119 mln. -8,15 mld. -120 mln. -824 mln. -321 mln. -4,15 mld. -323 mln. -316 mln. -13,75 mld. | -368 mln. -54,75 mln. -47,23 mln. -44,42 mln. -40,47 mln. -76,11 mln. -5,2 mld. -76,52 mln. -525 mln. -204 mln. -2,64 mld. -206 mln. -201 mln. -8,76 mld. |
| Nettoschuld | 1,15 mld. 171 mln. 147 mln. 139 mln. 126 mln. 237 mln. 16,21 mld. 239 mln. 1,64 mld. 638 mln. 8,24 mld. 641 mln. 627 mln. 27,34 mld. | 1,15 mld. 171 mln. 147 mln. 138 mln. 126 mln. 237 mln. 16,18 mld. 238 mln. 1,64 mld. 637 mln. 8,23 mld. 640 mln. 626 mln. 27,3 mld. |
Werknemers
1.771
Sector
Kleding & Accessoires
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 01-09-26 | CN¥ 5,430 | +3,04% | 5.578.300 |
| 31-08-26 | CN¥ 5,270 | -2,04% | 10.452.200 |
| 28-08-26 | CN¥ 5,380 | +10,02% | 12.254.600 |
| 27-08-26 | CN¥ 4,890 | -1,21% | 4.250.200 |
| 26-08-26 | CN¥ 4,950 | +0,81% | 5.360.800 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















