1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Singapore
  4. Singapore Stock Exchange
  5. SATS Ltd.
  6. FinanciŽn
    S58   SG1I52882764

SATS LTD.

(S58)
  Rapport
Vertraagde tijd Singapore Stock Exchange  -  11:14 29-06-2022
3.910 SGD   -1.76%
22/06SATS LTD. : UOB Kay Hian handhaaft koopadvies
MM
01/06SATS LTD. : UOB Kay Hian bevestigt koopadvies
MM
01/06SATS LTD. : DBS Bank gaat van Kopen naar Neutraal
MM
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
Totale waarde
Start boekjaar: Maart 2019 2020 2021 2022 2023 2024
Marktkapitalisatie1 5 6943 5334 8714 870--
Bedrijfswaarde1 5 4403 6094 6694 5954 0063 819
Koers/winst-verhouding 23,0x21,1x-61,3x241x62,7x21,6x
Dividendrendement 3,72%1,90%--0,85%2,87%
Marktkapitalisatie/omzet 3,12x1,82x5,02x4,14x2,59x2,00x
Bedrijfswaarde/omzet 2,98x1,86x4,81x3,90x2,36x1,74x
Bedrijfswaarde/EBITDA 14,2x10,1x38,8x48,8x18,0x10,1x
Koers/netto activa 3,45x2,18x3,15x3,04x2,66x2,46x
Aantal aandelen (in duizenden) 1 114 3591 118 1891 119 6931 122 088--
Referentieprijs (SGD) 5,113,164,354,343,913,91
Datum van publicatie 16/05/201909/07/202027/05/202130/05/2022--
1 SGD in miljoenen
Vorige periodeVolgende periode
Geschatte gegevens
Evolutie van de resultatenrekening (Jaarlijkse gegevens)
Start boekjaar: Maart 2019 2020 2021 2022 2023 2024
Omzet1 1 8281 9419701 1771 6952 198
EBITDA1 38435612094,2223378
Bedrijfsresultaat (EBIT)1 247226-10,1-42,693,2237
Operationele Marge 13,5%11,7%-1,04%-3,62%5,50%10,8%
Resultaat voor belastingen (EBT)1 308214-146-27,1101264
Nettowinst (verlies)1 248168-78,920,469,2203
Nettomarge 13,6%8,68%-8,13%1,73%4,08%9,23%
WPA2 0,220,15-0,070,020,060,18
Dividend per aandeel2 0,190,06--0,030,11
Datum van publicatie 16/05/201909/07/202027/05/202130/05/2022--
1 SGD in miljoenen
2 SGD
Vorige periodeVolgende periode
Geschatte gegevens
Evolutie van de resultatenrekening (Kwartaalgegevens)
Start boekjaar: Maart 2020 Q2 2020 Q3 2020 Q4 2021 Q1 2021 Q2 2021 Q3
Omzet1 497546433209231251
EBITDA 10793,442,9-33,920,5-
Bedrijfsresultaat (EBIT) 65,062,941,5-36,0--
Operationele Marge 13,1%11,5%9,58%-17,2%--
Resultaat voor belastingen (EBT) 78,476,7-12,1--36,7-
Nettowinst (verlies) 60,759,3-6,30-43,7-33,2-
Nettomarge 12,2%10,9%-1,45%-20,9%-14,4%-
WPA2 0,050,05-0,01--0,030,00
Dividend per aandeel ------
Datum van publicatie 12/11/201913/02/202009/07/202023/08/202012/11/202010/02/2021
1 SGD in miljoenen
2 SGD
Vorige periodeVolgende periode
Balans
Start boekjaar: Maart 2019 2020 2021 2022 2023 2024
Netto schuldpositie1 -75,3----
Netto kaspositie1 254-202275381568
Leverage (Schuld / EBITDA) -0,66x0,21x-1,68x-2,92x-1,71x-1,50x
Free Cash Flow1 20816856,2-15,6112165
ROE (Rendement op eigen vermogen 15,1%10,3%-5,00%1,30%4,90%12,4%
Eigen vermogen1 1 6451 6351 5781 5691 4111 634
ROA (Rendement op activa) 10,4%6,66%-0,78%0,64%2,20%6,14%
Totale activa1 2 3782 53010 0773 1923 1403 304
Boekwaarde per aandeel (netto activa per aandeel)2 1,481,451,381,431,471,59
CPS (Cashflow per aandeel)2 0,260,220,020,060,320,36
Capex1 87,675,761,577,992,0136
Capex / Omzet 4,79%3,90%6,34%6,62%5,43%6,20%
Datum van publicatie 16/05/201909/07/202027/05/202130/05/2022--
1 SGD in miljoenen
2 SGD
Vorige periodeVolgende periode
Geschatte gegevens
Kerncijfers
Marktkapitalisatie (SGD) 4 387 363 571
Marktkapitalisatie (USD) 3 150 031 283
Omzet (SGD) 970 000 000
Omzet (USD) 696 438 828
Aantal werknemers 11 345
Omzet / Werknemer (SGD) 85 500
Omzet / Werknemer (USD) 61 387
Percentage vrij verhandelbaar 98,6%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen (SGD) 4 328 107 046
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen (USD) 3 107 486 392
Gem. handelsvolume (20 daags) (SGD) 13 260 354
Gem. handelsvolume (20 daags) (USD) 9 520 645
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%) 0,30%
WPA & Dividend
Historische koers/winstverhouding
Evolutie van de historische prestaties
Historische marktkapitalisatie/EBITDA