|
Slotkoers
Mexican S.E.
02-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 3.564,00 MXN | -5,54% |
|
-4,19% | -18,90% |
| 12:15 | Is het feest al voorbij voor de door AI gedreven momentumkoningen? | |
| 03/09 | Europese aandelen genoteerd in de VS als American Depositary Receipts boeken lichte winst tijdens donderdagse handel | MT |
Beursnotering
Mexican S.E.
SAP N 3.564,00 $
-5,54%
228K
$
| Beurs | Afkorting | Koers | Variatie | Volumes | |
|---|---|---|---|---|---|
| SAP | 216,42USD | -0,28% | 352 mln. $ | ||
CBOE
| SAP | 216,14USD | -0,36% | 22,84 mln. $ | |
Deutsche Boerse AG
| SAPA | 181,50EUR | -0,82% | 16,7K € | |
Mexican S.E.
| SAP N | 3.564,00MXN | -5,54% | 228K $ | |
Boerse Muenchen
| SAPA | 187,00EUR | +0,27% | 9,16K € | |
Börse Stuttgart
| SAPA | 185,50EUR | -0,27% | 0 € | |
| SAP | 185,68EUR | +0,05% | 529 mln. € | ||
CBOE
| SAPd | 185,78EUR | +0,05% | 208 mln. € | |
Tradegate
| SAP | 185,84EUR | -0,18% | 19,7 mln. € | |
Boerse Muenchen
| SAP | 185,54EUR | -0,82% | 7,65 mln. € | |
OTC Markets
| SAPGF | 214,90USD | -0,59% | 4,04 mln. $ | |
CBOE
| 0NW4 | 186,55EUR | +0,53% | 2,1 mln. € | |
Börse Stuttgart
| SAP | 186,20EUR | -0,01% | 1,76 mln. € | |
Borsa Italiana
| 1SAP | 191,24EUR | +0,74% | 825K € | |
Wiener Boerse
| SAP | 185,40EUR | +2,04% | 393K € | |
Deutsche Boerse AG
| SAP | 186,16EUR | +0,23% | 356K € | |
London S.E.
| 0NW4 | 185,16EUR | +0,43% | 231K € | |
Swiss Exchange
| SAP | 169,74CHF | -0,78% | 123K CHF | |
Budapest S.E.
| SAP | 68.480,00HUF | +0,56% | 27,46 mln. Ft | |
Mexican S.E.
| SAP1 N | 3.459,86MXN | +2,03% | 96,88K $ | |
Bulgaria S.E.
| SAP | 177,08EUR | +4,45% | 1,77K € | |
Warsaw S.E.
| SAP | 784,50PLN | 0,00% | 0 zł | |
| SAPP34 | 79,44BRL | -91,33% | 1,51K R$ | ||
| SAP | 57.425,00ARS | +3,33% | 189 mln. $ | ||
Buenos Aires S.E.
| SAPD | 37,56USD | +1,21% | 150,24 $ | |
| SAPS | 16,59CAD | -0,66% | 84,64K $ | ||
Deutsche Boerse AG
| SAP0 | 10,30EUR | +3,00% | 0 € | |
| SAP1 | 4,100EUR | +2,50% | 0 € |
Vijfdaags koersverloop: SAP SE
Slotkoers Mexican S.E.| 26-08-2026 | 27-08-2026 | 31-08-2026 | 02-09-2026 | |
|---|---|---|---|---|
| Koers | MX$ 3.571,00 | MX$ 3.720,00 | MX$ 3.773,00 | MX$ 3.564,00 |
| Volume | 87 | 2.386 | 7 | 64 |
| Variatie | - | +4,17% | +1,42% | -5,54% |
| Opening | MX$ 3.550,00 | MX$ 3.624,00 | MX$ 3.773,00 | MX$ 3.563,00 |
| Hoger | MX$ 3.571,00 | MX$ 3.720,00 | MX$ 3.773,00 | MX$ 3.564,00 |
| Lager | MX$ 3.550,00 | MX$ 3.624,00 | MX$ 3.773,00 | MX$ 3.563,00 |
Prestaties
| 1 dag | -5,54% | ||
| 1 week | -4,19% | ||
| Lopende maand | -5,54% | ||
| 1 maand | +8,33% | ||
| 3 maanden | +10,14% | ||
| 6 maanden | +4,85% | ||
| Lopend jaar | -18,90% | ||
| 1 jaar | -28,68% | ||
| 3 jaar | +51,11% | ||
| 5 jaar | +19,76% | ||
| 10 jaar | +115,30% |
Volumes
marktenDagvolume
64
Gem. dagvolume (20 daags)
570
Gem. dagvolume (20 daags) MXN
2.031.480
Gem. dagvolume (20 daags) USD
120.259,55
Recordvolume 1
119.631
Recordvolume 2
108.741
Recordvolume 3
68.940
Gemiddelde kapitaalrotatie
0
Gemiddelde rotatie free float
0
Basisgegevens
Marktkapitalisatie (MXN)
214.221.330.983
Marktkapitalisatie (USD)
248.949.832.636
Omzet (EUR)
36.800.000.000
Omzet (USD)
42.765.833.818
Aantal werknemers
112.019
Omzet / Werknemer (EUR)
328.516
Omzet / Werknemer (USD)
381.773
Vrij verhandelbaar
79.46 %
Marktkap. free float (MXN)
181.184.287.887
Marktkap. free float (USD)
210.556.987.666
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%)
0%
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen
3.661,9
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen
3.382,44
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen
3.082,4
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen
3.289,54
Koersspreiding / (MMA5)
+2,75%
Koersspreiding / (MMA20)
-5,09%
Koersspreiding / (MMA50)
-13,51%
Koersspreiding / (MMA100)
-7,70%
RSI 9 dagen
56,23
RSI 14 dagen
58,85
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -5,54% | -4,19% | -28,68% | +51,11% | 249 mld. | ||
| +2,12% | +4,35% | -29,41% | +26,96% | 444 mld. | ||
| +0,05% | -2,95% | -20,38% | +45,06% | 249 mld. | ||
| -2,51% | -1,86% | -20,97% | +18,92% | 151 mld. | ||
| -0,59% | +12,21% | -56,39% | +309,05% | 55,64 mld. | ||
| -0,36% | -4,78% | -34,59% | +6,43% | 46,75 mld. | ||
| -15,88% | -18,98% | -38,47% | +4,69% | 24,17 mld. | ||
| -0,13% | -3,80% | -17,75% | +56,05% | 19,61 mld. | ||
| -20,71% | -21,98% | -25,98% | +86,60% | 16,89 mld. | ||
| -1,44% | -2,92% | -25,69% | +10,77% | 14,01 mld. | ||
| Gemiddelde | -4,54% | +0,04% | -29,83% | +61,57% | 126,92 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,27% | +0,85% | -27,77% | +46,55% |
Koersgeschiedenis: SAP SE
| Datum | Opening | Hoger | Lager | Afsluiting | Volume | Variatie |
|---|
Koerspieken en -dalen
| 1 week | 3.563 | 3.773 | |
| 1 maand | 3.371,25 | 3.773 | |
| Lopend jaar | 2.564,36 | 4.488,52 | |
| 1 jaar | 2.564,36 | 5.123,8 | |
| 3 jaar | 2.178,9 | 6.000 | |
| 5 jaar | 1.532,7 | 6.000 | |
| 10 jaar | 1.532,7 | 6.000 |
Maandschommelingen
Jaarschommelingen
| 2026 | -18,90% | ||
| 2025 | -12,11% | ||
| 2024 | +89,47% | ||
| 2023 | +31,00% | ||
| 2022 | -29,56% | ||
| 2021 | +10,21% | ||
| 2020 | +2,38% | ||
| 2019 | +32,31% | ||
| 2018 | -13,18% | ||
| 2017 | +24,02% | ||
| 2016 | +33,58% | ||
| 2015 | +26,73% | ||
| 2014 | -7,24% | ||
| 2013 | +9,36% | ||
| 2012 | +34,95% | ||
| 2011 | +24,48% | ||
| 2010 | +1,10% | ||
| 2009 | +45,14% | ||
| 2008 | -22,66% | ||
| 2007 | -5,51% | ||
| 2006 | +18,36% | ||
| 2005 | -4,49% | ||
| 2004 | +22,49% |
- Beurs
- Aandelen
- Koers SAP
- Koers SAP N
- Koersen SAP SE
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















