Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreren
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

SAMYANG FOODS CO., LTD.

(A003230)
  Rapport
slotkoers Korea Stock Exchange  -  06-02-2023
119600.00 KRW   -0.99%
23/01Overzeese verkoop van Zuid-Koreaanse instant noedels overschrijdt voor het eerst in 2022 2,1 triljoen won
MT
2022Samyang Foods introduceert Buldak op het grootste K-Pop Festival van Europa
CI
2022Samyang Foods Co, Ltd. (KOSE:A003230) heeft Jeju Milk Inc.
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenFonds 
Vijfdaags koersverloop   slotkoers. slotkoers Korea Stock Exchange - 06/02
31/01/2023 01/02/2023 02/02/2023 03/02/2023 06/02/2023 Datum
122900 120400 119600 120800 119600 Koers
52891 70348 32135 43354 21877 Volume
+2.25% -2.03% -0.66% +1.00% -0.99% Variatie
Prestaties
1 dag -0.99%
5 dagen -2.69%
1 week -0.50%
Lopende maand -2.69%
1 maand 3.55%
3 maanden 2.22%
6 maanden 12.83%
Lopend jaar -5.83%
1 jaar 31.00%
3 jaren 19.60%
5 jaren 27.23%
10 jaren 392.2%
Volumes Korea Stock Exchange
Dagvolume 21 877
Gem. dagvolume (20 daags) 51 053
Gem. dagvolume (20 daags) KRW 6 105 938 800.00
Gem. dagvolume (20 daags) USD 4 842 009.47
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 2 592 243
Recordvolume 2 2 335 910
Recordvolume 3 2 012 284
Basisgegevens
Aantal aandelen 0
Marktkapitalisatie KRW 0
Marktkapitalisatie USD 707 380 061
Percentage vrij verhandelbaar 48.8%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen KRW 439 919 417 600
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 348 856 098
KoersuitschietersKoers 
1 week 118 600.00
122 900.00
1 maand 113 500.00
125 500.00
Lopend jaar 113 500.00
127 500.00
1 jaar 80 400.00
132 500.00
3 jaren 68 200.00
140 000.00
5 jaren 47 200.00
140 000.00
10 jaren 20 050.00
140 000.00
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 120 660.00
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 119 795.00
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 118 778.00
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 113 699.00
Price spread / (MMA5) 0.89%
Price spread / (MMA20) 0.16%
Price spread / (MMA50) -0.69%
Price spread / (MMA100) -4.93%
RSI 9 dagen 47.61
RSI 14 dagen 49.29
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
SAMYANG FOODS CO., LTD.-0.99%-2.69%-5.83%31.00%19.60%707
BRITANNIA INDUSTRIES LIMITED0.19%4.97%7.59%34.38%42.53%13 457
EBRO FOODS, S.A.-0.63%-0.13%8.46%-2.45%-14.52%2 627
M. DIAS BRANCO S.A. INDÚSTRIA E COMÉRCIO DE ALIMENTOS0.57%-0.15%-6.25%52.68%-19.83%2 174
KAMEDA SEIKA CO.,LTD.0.35%-1.39%-2.07%8.81%-16.63%674
ÜLKER BISKÜVI SANAYI A.S.-1.28%-19.51%-29.60%84.86%27.61%559
QINGDAO FOODS CO.,LTD.0.12%3.32%-2.29%22.19%--.--%428
MRS. BECTORS FOOD SPECIALITIES LIMITED-0.52%4.16%11.52%29.33%--.--%334
TIANJIN GUIFAXIANG 18TH STREET MAHUA FOOD CO.,LTD.0.29%-0.19%-23.36%8.81%2.64%311
IWATSUKA CONFECTIONERY CO., LTD.-0.59%-0.12%-1.63%9.59%0.24%180
HUP SENG INDUSTRIES1.41%3.60%0.70%-17.24%-20.44%135
CROWNHAITAI HOLDINGS CO.,LTD.0.14%1.39%7.81%-17.75%-29.28%88
CROWN CONFECTIONERY CO., LTD.1.14%2.42%4.59%-1.00%7.24%88
CAKE BOX HOLDINGS PLC0.71%-2.76%22.61%-35.91%-19.66%68
SAINT JEAN GROUPE0.00%1.08%0.00%-13.76%-18.26%68
JIASHILI GROUP LIMITED3.96%-9.01%6.06%-32.69%-34.38%53
 Gemiddelde0.39%-0.82%0.28%8.66%-7.13%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.10%2.70%4.29%30.07%23.78%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
06-02-2023120 100121 300119 300119 60021 877
03-02-2023119 600122 000118 600120 80043 354
02-02-2023120 400121 600118 600119 60032 135
01-02-2023122 500122 900119 200120 40070 348
31-01-2023120 000123 000119 500122 90052 891
30-01-2023119 500120 500118 800120 20034 850
27-01-2023120 000121 400118 900119 50044 841
Dagelijkse grafiek SAMYANG FOODS CO., LTD.
Duur : Periode :
Samyang Foods Co., Ltd. : Grafische technische analyse Samyang Foods Co., Ltd. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2023 -5.83%
2022 33.97%
2021 -6.14%
2020 12.35%
2019 72.88%
2018 -46.28%
2017 138.7%
2016 46.92%
2015 29.88%
2014 -13.79%
2013 1.23%
2012 -36.01%
2011 110.8%
2010 -7.20%
2009 36.97%
2008 -17.20%
2007 -13.16%
2006 -13.76%
2005 241.8%
2004 142.8%
2003 -30.91%
2002 -26.70%
2001 81.67%
2000 -62.50%
1999 233.3%
1998 -67.30%
1997 -70.35%
1996 -19.56%
1995 -20.55%
1994 45.09%
1993 56.25%
1992 16.56%