|
Real Time
Euronext Paris
15:02:22 14-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 117,00 EUR | +0,43% |
|
-0,43% | -11,36% |
| 04/09 | Samse verdubbelt courant bedrijfsresultaat bijna in eerste halfjaar | |
| 03/09 | Samse SA rapporteert resultaten over de eerste helft van het boekjaar eindigend op 30 juni 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 392 mln. 439 mln. 366 mln. 332 mln. 624 mln. 41,7 mld. 629 mln. 4,38 mld. 1,72 mld. 21,68 mld. 1,65 mld. 1,61 mld. 69,58 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
8,73x | k/w-verhouding 2027 * | 7,33x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 896 mln. 1 mld. 835 mln. 757 mln. 1,42 mld. 95,2 mld. 1,44 mld. 10 mld. 3,92 mld. 49,51 mld. 3,77 mld. 3,68 mld. 159 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,45x | EV/omzet 2027 * | 0,44x |
| Vrij verhandelbaar |
10,39% | Dividendrendement 2026 * |
6,87% | Dividendrendement 2027 * | 6,87% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| SAMS | Real Time | |
CBOE
| SAMSp | Real Time | |
CBOE
| 0GLY | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| 78S | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| 78S | Real Time | |
Börse Stuttgart
| 78S | Vertraagde tijd |
| 1 dag | +0,43% | ||
| 1 week | -0,43% | ||
| Lopende maand | -0,85% | ||
| 1 maand | -1,68% | ||
| 3 maanden | -0,85% | ||
| 6 maanden | -0,85% | ||
| Lopend jaar | -11,36% |
| 1 week | 116 | 117,5 | |
| 1 maand | 116 | 119,5 | |
| Lopend jaar | 115 | 134 | |
| 1 jaar | 113 | 134 | |
| 3 jaar | 113 | 210 | |
| 5 jaar | 113 | 220 | |
| 10 jaar | 100 | 220 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 58 | 01-01-2023 | |
Karen Vaylet
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | - |
Cédric Gerbier
IRC | Investor Relations Contact | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Patrice Joppé
CHM | Voorzitter | 91 | 01-01-1974 |
Olivier Malfait
CHM | Voorzitter | 66 | 01-01-2020 |
| Directeur/Bestuurslid | - | 31-03-2020 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01-02-20 | Koop | Onderneming | 730.640 | 21,1285% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,43% | -0,43% | -6,77% | -29,09% | 439 mln. | ||
| -0,58% | +2,13% | -24,72% | -1,84% | 293 mld. | ||
| -1,12% | +2,67% | -22,58% | -5,99% | 106 mld. | ||
| +1,56% | -0,21% | +9,87% | +57,51% | 7,11 mld. | ||
| -3,52% | -5,76% | -38,62% | -49,01% | 4,76 mld. | ||
| +1,38% | +5,99% | +31,42% | +275,53% | 2,91 mld. | ||
| -0,83% | -4,00% | -28,14% | -24,05% | 2,85 mld. | ||
| -0,78% | -3,05% | -12,41% | -47,95% | 2,46 mld. | ||
| -0,83% | -4,80% | -7,03% | +26,33% | 2,12 mld. | ||
| -1,32% | -2,61% | -22,49% | -36,90% | 2,11 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,56% | -0,35% | -12,15% | +16,45% | 42,39 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,69% | +2,36% | -23,21% | -0,99% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 2 mld. 2,23 mld. 1,86 mld. 1,69 mld. 3,17 mld. 212 mld. 3,2 mld. 22,28 mld. 8,72 mld. 110 mld. 8,39 mld. 8,2 mld. 354 mld. | 2,05 mld. 2,3 mld. 1,91 mld. 1,73 mld. 3,26 mld. 218 mld. 3,29 mld. 22,91 mld. 8,97 mld. 113 mld. 8,62 mld. 8,43 mld. 364 mld. |
| Nettowinst (verlies) | - | - |
| Nettoschuld | 504 mln. 564 mln. 469 mln. 425 mln. 801 mln. 53,5 mld. 807 mln. 5,62 mld. 2,2 mld. 27,83 mld. 2,12 mld. 2,07 mld. 89,29 mld. | 504 mln. 564 mln. 469 mln. 426 mln. 801 mln. 53,52 mld. 807 mln. 5,62 mld. 2,2 mld. 27,83 mld. 2,12 mld. 2,07 mld. 89,32 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 14-10-26 | € 117,00 | +0,43% | 83 |
| 13-10-26 | € 116,50 | 0,00% | 354 |
| 12-10-26 | € 116,50 | 0,00% | 221 |
| 09-10-26 | € 116,50 | -0,43% | 230 |
| 08-10-26 | € 117,00 | -0,43% | 471 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















