Inloggen
E-mail
Wachtwoord
Paswoord weergeven
Bewaren
Bent u uw wachtwoord vergeten?
Gratis lid worden
Registreer
Registreer
Instellingen
Instellingen
Dynamische koersen 
OFFON
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Verenigd Koninkrijk
  4. London Stock Exchange
  5. RSA Insurance Group
  6. FinanciŽn
    RSA   GB00BKKMKR23

RSA INSURANCE GROUP

(RSA)
OverzichtKoersenNieuwsRatingsOndernemingFinanciŽnBeursproducten 
Totale waarde
Start boekjaar: December 2018 2019 2020 2022
Marktkapitalisatie1 5 2745 8347 0127 160
Bedrijfswaarde1 5 0465 8446 8017 160
Koers/winst-verhouding 16,3x17,4x22,0x-
Dividendrendement 4,09%4,08%1,18%4,32%
Marktkapitalisatie/omzet 0,82x0,91x1,13x1,11x
Bedrijfswaarde/omzet 0,82x0,91x1,13x1,11x
Bedrijfswaarde/EBITDA 8 437 619x7 884 109x7 995 528x-
Koers/netto activa 1,44x1,56x1,69x1,61x
Aantal aandelen (in duizenden) 1 026 7741 031 5141 035 1461 046 533
Referentieprijs () 5,145,666,776,84
Datum van publicatie 28/02/201927/02/202026/02/2021-
1 GBP in miljoenen
Geschatte gegevens
Evolutie van de resultatenrekening (Jaarlijkse gegevens)
Start boekjaar: december 2018 2019 2020 2022
Omzet1 6 4706 4176 2236 471
EBITDA 625740877-
Bedrijfsresultaat (EBIT) 517597703-
Operationele Marge 7,99%9,30%11,3%-
Resultaat voor belastingen (EBT) 480492483-
Nettowinst (verlies) 326336320-
Nettomarge 5,04%5,24%5,14%-
WPA 0,320,330,31-
Dividend per aandeel2 0,210,230,080,30
Datum van publicatie 28/02/201927/02/202026/02/2021-
1 GBP in miljoenen
2 GBP
Balans
Start boekjaar: december 2018 2019 2020 2022
Netto schuldpositie -10,0--
Netto kaspositie 228-211-
Leverage (Schuld / EBITDA) -0,36x0,01x-0,24x-
Free Cash Flow 25,0325429-
ROE (Rendement op eigen vermogen 9,90%11,1%16,7%11,6%
Eigen vermogen 3 2933 0271 916-
ROA (Rendement op activa) 1,71%2,02%2,39%-
Totale activa 19 04416 65813 389-
Boekwaarde per aandeel (netto activa per aandeel)1 3,573,634,004,26
CPS (Cashflow per aandeel) 0,180,460,55-
Capex 164-145-
Capex / Omzet 2,53%-2,33%-
Datum van publicatie 28/02/201927/02/202026/02/2021-
1 GBP