|
Beurs gesloten -
NSE India S.E.
13:05:10 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 171,72 INR | -1,78% |
|
-4,89% | +33,35% |
| 06/08 | Rolex Rings Limited, Q1 2027 Earnings Call, Aug 06, 2026 | |
| 05/08 | Rolex Rings Limited rapporteert resultaten over het eerste kwartaal eindigend op 30 juni 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 46,77 mld. 495 mln. 426 mln. 401 mln. 366 mln. 685 mln. 687 mln. 4,74 mld. 1,84 mld. 23,99 mld. 1,86 mld. 1,82 mld. 77,3 mld. | k/w-verhouding 2026 |
21,4x | k/w-verhouding 2027 * | 21,6x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 46,77 mld. 495 mln. 426 mln. 401 mln. 366 mln. 685 mln. 687 mln. 4,74 mld. 1,84 mld. 23,99 mld. 1,86 mld. 1,82 mld. 77,3 mld. | EV/omzet 2026 |
2,64x | EV/omzet 2027 * | 3,58x |
| Vrij verhandelbaar |
44,59% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
NSE India S.E.INR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NSE India S.E.
| ROLEXRINGS | Vertraagde tijd | |
Bombay S.E.
| ROLEXRINGS | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie : Rolex Rings Limited
| 1 dag | -1,78% | ||
| 1 week | -4,89% | ||
| Lopende maand | -4,91% | ||
| 1 maand | +18,57% | ||
| 3 maanden | +24,12% | ||
| 6 maanden | +37,16% | ||
| Lopend jaar | +33,35% |
| 1 week | 171 | 184,89 | |
| 1 maand | 152,82 | 189,4 | |
| Lopend jaar | 110,07 | 189,4 | |
| 1 jaar | 99,79 | 189,4 | |
| 3 jaar | 99,79 | 279,4 | |
| 5 jaar | 99,48 | 279,4 | |
| 10 jaar | 99,48 | 279,4 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Corporate Officer/Principal | - | 01-01-1977 | |
| Algemeen Directeur | 68 | 12-03-2021 | |
| Financieel Directeur/CFO | - | 01-02-2009 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 68 | 12-03-2021 | |
| Directeur/Bestuurslid | 49 | 21-02-2017 | |
| Directeur/Bestuurslid | 61 | 12-03-2021 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29-08-24 | Verkoop | 174.556 | 0,6410% | |||
| 29-08-24 | Verkoop | 272.333 | 1,0000% | |||
| 29-08-24 | Verkoop | 72.000 | 0,2644% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -1,78% | -4,89% | +23,82% | -23,32% | 495 mln. | ||
| -0,20% | -3,26% | +26,90% | +133,83% | 121 mld. | ||
| +2,95% | -2,00% | +44,31% | +41,35% | 35,46 mld. | ||
| +3,22% | -0,30% | +39,40% | +70,52% | 31,42 mld. | ||
| +1,27% | -2,83% | -5,67% | +11,57% | 29,63 mld. | ||
| +0,18% | -4,50% | +49,93% | -7,79% | 27,05 mld. | ||
| +0,95% | -2,92% | +8,51% | +34,15% | 25,98 mld. | ||
| -2,04% | -5,05% | -24,81% | +8,13% | 24,68 mld. | ||
| +0,11% | -3,71% | +28,15% | +42,48% | 24,01 mld. | ||
| -3,54% | -7,42% | +433,25% | +1.712,19% | 23,57 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,11% | -3,90% | +62,38% | +202,31% | 34,36 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,34% | -3,49% | +51,70% | +181,90% |
| 2026 | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 11,29 mld. 120 mln. 103 mln. 96,81 mln. 88,43 mln. 165 mln. 166 mln. 1,14 mld. 444 mln. 5,79 mld. 449 mln. 439 mln. 18,66 mld. | 13,05 mld. 138 mln. 119 mln. 112 mln. 102 mln. 191 mln. 192 mln. 1,32 mld. 513 mln. 6,7 mld. 519 mln. 508 mln. 21,57 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 1,9 mld. 20,13 mln. 17,32 mln. 16,3 mln. 14,89 mln. 27,85 mln. 27,93 mln. 193 mln. 74,73 mln. 975 mln. 75,59 mln. 73,94 mln. 3,14 mld. | 2,14 mld. 22,67 mln. 19,51 mln. 18,36 mln. 16,77 mln. 31,37 mln. 31,45 mln. 217 mln. 84,17 mln. 1,1 mld. 85,14 mln. 83,28 mln. 3,54 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
Werknemers
1.946
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | ₹ 171,72 | -1,78% | 743.997 |
| 03-09-26 | ₹ 174,83 | +1,05% | 1.379.507 |
| 02-09-26 | ₹ 173,01 | -3,17% | 1.140.921 |
| 01-09-26 | ₹ 178,68 | -1,06% | 1.101.246 |
| 31-08-26 | ₹ 180,59 | +0,02% | 1.413.873 |
Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















