|
Beurs gesloten -
Toronto S.E.
22:00:00 03-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 2,530 CAD | -1,94% |
|
-3,07% | -25,59% |
| Marktkapitalisatie | 1,42 mld. 1,01 mld. 903 mln. 830 mln. 754 mln. 95,79 mld. 1,45 mld. 9,91 mld. 3,98 mld. 50,56 mld. 3,8 mld. 3,71 mld. 160 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
11,4x | k/w-verhouding 2027 * | 4,3x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 1,42 mld. 1,01 mld. 903 mln. 830 mln. 754 mln. 95,79 mld. 1,45 mld. 9,91 mld. 3,98 mld. 50,56 mld. 3,8 mld. 3,71 mld. 160 mld. | EV/omzet 2026 * |
2,34x | EV/omzet 2027 * | 1,43x |
| Vrij verhandelbaar |
93,17% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Toronto S.E.
| RIO | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| RIOFF | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| 1SB | Real Time | |
Boerse Muenchen
| 1SB | Real Time | |
Börse Stuttgart
| 1SB | Vertraagde tijd | |
Lima
| RIO | Slotkoers | |
Deutsche Boerse AG
| 1SB | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: Rio2 Limited
| 1 dag | -1,94% | ||
| 1 week | -3,07% | ||
| 1 maand | -21,91% | ||
| 3 maanden | -2,69% | ||
| 6 maanden | -1,56% | ||
| Lopend jaar | -25,59% |
| 1 week | 2,42 | 2,81 | |
| 1 maand | 2,42 | 3,26 | |
| Lopend jaar | 2,35 | 4,09 | |
| 1 jaar | 2,06 | 4,09 | |
| 3 jaar | 0,16 | 4,09 | |
| 5 jaar | 0,1 | 4,09 | |
| 10 jaar | 0,1 | 4,09 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Andrew Cox
CEO | Algemeen Directeur | - | 28-11-2022 |
Kathryn Johnson
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 30-05-2017 |
Carola Gallo
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 27-03-2026 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Alexander Black
CHM | Voorzitter | 68 | 28-11-2022 |
Klaus Zeitler
CHM | Voorzitter | 87 | 24-04-2017 |
Sidney Robinson
BRD | Directeur/Bestuurslid | 87 | 24-04-2017 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29-09-26 | Koop | Financieel directeur | 6.036 | 0,0011% | ||
| 22-09-26 | Koop | Bestuurder | -150.000 | 0,0273% | ||
| 21-09-26 | Option | Bestuurder | -150.000 | 0,0273% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -1,94% | -3,07% | +7,66% | +1.267,57% | 1,01 mld. | ||
| -0,56% | +1,44% | +29,85% | +24,33% | 202 mld. | ||
| -1,90% | -2,64% | +10,79% | +13,52% | 142 mld. | ||
| -4,01% | -1,71% | +40,37% | +206,34% | 94,67 mld. | ||
| -2,83% | -6,28% | +38,37% | +14,55% | 81,74 mld. | ||
| -0,09% | -0,54% | -11,39% | +52,54% | 57,56 mld. | ||
| -2,80% | -0,80% | +29,29% | +51,88% | 54,98 mld. | ||
| -1,44% | +2,37% | +43,68% | +70,45% | 30,82 mld. | ||
| +1,87% | +5,49% | +10,24% | +78,42% | 23 mld. | ||
| -2,18% | -3,05% | +2,88% | +318,83% | 23,11 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,43% | -1,13% | +20,17% | +209,84% | 71,15 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,59% | -0,13% | +24,10% | +64,75% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 605 mln. 432 mln. 386 mln. 355 mln. 322 mln. 40,94 mld. 620 mln. 4,23 mld. 1,7 mld. 21,61 mld. 1,62 mld. 1,59 mld. 68,48 mld. | 988 mln. 706 mln. 630 mln. 579 mln. 526 mln. 66,84 mld. 1,01 mld. 6,91 mld. 2,78 mld. 35,28 mld. 2,65 mld. 2,59 mld. 112 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 160 mln. 114 mln. 102 mln. 93,76 mln. 85,16 mln. 10,82 mld. 164 mln. 1,12 mld. 450 mln. 5,71 mld. 429 mln. 420 mln. 18,11 mld. | 292 mln. 208 mln. 186 mln. 171 mln. 155 mln. 19,73 mld. 299 mln. 2,04 mld. 821 mln. 10,41 mld. 782 mln. 765 mln. 33,01 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 03-11-26 | C$ 2,530 | -1,94% | 566.391 |
| 02-11-26 | C$ 2,580 | +1,98% | 623.411 |
| 30-10-26 | C$ 2,530 | -4,89% | 1.871.312 |
| 29-10-26 | C$ 2,660 | -4,66% | 613.391 |
| 28-10-26 | C$ 2,790 | 0,00% | 618.612 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















