Koers Proximus SA
Aandelen
PROX
BE0003810273
geintegreerde telecommunicatiediensten
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
Euronext Bruxelles
17:55:00 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 6,000 EUR | +2,13% |
|
+3,99% | -15,19% |
| 12/10 | Bedrijven schrappen banen nu investeringen verschuiven naar AI | RE |
| 11/10 | Bel20 zakt onder 5.500 punten na koersval Argenx | AM |
| Marktkapitalisatie | 1,94 mld. 2,18 mld. 1,8 mld. 1,63 mld. 3,08 mld. 207 mld. 3,13 mld. 21,6 mld. 8,47 mld. 108 mld. 8,18 mld. 8,01 mld. 344 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
6,36x | k/w-verhouding 2027 * | 6,69x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 6,02 mld. 6,77 mld. 5,58 mld. 5,07 mld. 9,57 mld. 642 mld. 9,73 mld. 67,03 mld. 26,28 mld. 335 mld. 25,4 mld. 24,86 mld. 1.069 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,98x | EV/omzet 2027 * | 0,98x |
| Vrij verhandelbaar |
36,94% | Dividendrendement 2026 * |
5% | Dividendrendement 2027 * | 6,67% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Bruxelles
| PROX | Real Time | |
CBOE
| PROX | Real Time | |
Tradegate
| BX7 | Real Time | |
OTC Markets
| BGAOF | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| BX7 | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| BX7 | Vertraagde tijd | |
London S.E.
| 0DPU | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0DPU | Real Time | |
Wiener Boerse
| PROX | Slotkoers | |
Börse Stuttgart
| BX7 | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: Proximus SA
| 1 dag | +2,13% | ||
| 1 week | +3,99% | ||
| Lopende maand | -0,58% | ||
| 1 maand | -6,98% | ||
| 3 maanden | -2,12% | ||
| 6 maanden | -15,25% | ||
| Lopend jaar | -15,19% |
| 1 week | 5,68 | 6,02 | |
| 1 maand | 5,68 | 6,54 | |
| Lopend jaar | 5,68 | 8,54 | |
| 1 jaar | 5,68 | 8,54 | |
| 3 jaar | 4,76 | 9,32 | |
| 5 jaar | 4,76 | 18,91 | |
| 10 jaar | 4,76 | 32,98 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Stijn Bijnens
CEO | Algemeen Directeur | 57 | 01-09-2025 |
Fiona Lam
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 01-09-2026 |
| Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | 52 | 01-04-2021 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 55 | 01-01-2014 | |
| Directeur/Bestuurslid | 71 | 01-01-2015 | |
Luc van den Hove
BRD | Directeur/Bestuurslid | 66 | 20-04-2016 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06-08-24 | Koop | Algemeen directeur | 75.000 | 0,0222% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +2,13% | +3,99% | -21,31% | -27,06% | 2,18 mld. | ||
| -0,06% | +1,06% | -5,54% | +24,83% | 228 mld. | ||
| +0,88% | +7,54% | +10,98% | +43,33% | 186 mld. | ||
| +1,17% | +4,82% | -12,65% | +27,16% | 140 mld. | ||
| +0,69% | +0,93% | +11,86% | +1,34% | 89,99 mld. | ||
| -1,27% | -0,53% | -18,96% | +21,67% | 87,71 mld. | ||
| +2,17% | +7,63% | +2,42% | +38,64% | 68,42 mld. | ||
| +0,48% | -1,13% | -6,19% | +14,15% | 56,04 mld. | ||
| -4,37% | -1,65% | -1,19% | +74,79% | 53,2 mld. | ||
| +0,96% | +1,55% | +8,15% | +11,73% | 49,63 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,01% | +1,28% | -3,24% | +23,06% | 96,1 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,29% | +0,67% | -1,53% | +28,59% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 6,13 mld. 6,9 mld. 5,68 mld. 5,17 mld. 9,76 mld. 655 mld. 9,92 mld. 68,33 mld. 26,79 mld. 342 mld. 25,89 mld. 25,34 mld. 1.089 mld. | 6,14 mld. 6,91 mld. 5,69 mld. 5,18 mld. 9,78 mld. 656 mld. 9,93 mld. 68,45 mld. 26,84 mld. 342 mld. 25,94 mld. 25,39 mld. 1.091 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 283 mln. 318 mln. 262 mln. 239 mln. 450 mln. 30,22 mld. 458 mln. 3,15 mld. 1,24 mld. 15,77 mld. 1,19 mld. 1,17 mld. 50,27 mld. | 302 mln. 340 mln. 280 mln. 255 mln. 481 mln. 32,27 mld. 489 mln. 3,37 mld. 1,32 mld. 16,84 mld. 1,28 mld. 1,25 mld. 53,69 mld. |
| Nettoschuld | 4,08 mld. 4,59 mld. 3,78 mld. 3,44 mld. 6,49 mld. 435 mld. 6,59 mld. 45,43 mld. 17,81 mld. 227 mld. 17,22 mld. 16,85 mld. 724 mld. | 4,1 mld. 4,61 mld. 3,8 mld. 3,46 mld. 6,52 mld. 438 mld. 6,63 mld. 45,65 mld. 17,9 mld. 228 mld. 17,3 mld. 16,93 mld. 728 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | € 6,000 | +2,13% | 330.218 |
| 15-10-26 | € 5,875 | +2,26% | 481.464 |
| 14-10-26 | € 5,745 | +0,26% | 306.042 |
| 13-10-26 | € 5,730 | 0,00% | 319.391 |
| 12-10-26 | € 5,730 | -0,69% | 313.837 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau



















