Koers Protalix BioTherapeutics, Inc. TEL AVIV STOCK EXCHANGE
Aandelen
PLX
US74365A3095
Farmaceutische producten
|
Vertraagde tijd
TEL AVIV STOCK EXCHANGE
16:24:48 21-03-2023
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 732,50 ILa | -.--% |
|
+3,29% | +69,68% |
| Marktkapitalisatie | 211 mln. 0 182 mln. 170 mln. 156 mln. 291 mln. 19,96 mld. 293 mln. 2,02 mld. 785 mln. 10,2 mld. 793 mln. 775 mln. 32,84 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
13,8x | k/w-verhouding 2027 * | 47,6x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 211 mln. 0 182 mln. 170 mln. 156 mln. 291 mln. 19,96 mld. 293 mln. 2,02 mld. 785 mln. 10,2 mld. 793 mln. 775 mln. 32,84 mld. | EV/omzet 2026 * |
2,65x | EV/omzet 2027 * | 3,1x |
| Vrij verhandelbaar |
96,12% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
Recentste transcriptie : Protalix BioTherapeutics, Inc.
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Dror Bashan
CEO | Algemeen Directeur | 59 | 30-06-2019 |
Gilad Mamlok
DFI | Financieel Directeur/CFO | 57 | 24-08-2025 |
Ori Kalid
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | 01-06-2024 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Amos Bar Shalev
BRD | Directeur/Bestuurslid | 73 | 01-07-2008 |
Aharon Schwartz
BRD | Directeur/Bestuurslid | 83 | 01-11-2014 |
Dror Bashan
BRD | Directeur/Bestuurslid | 59 | 30-06-2019 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -.--% | +3,29% | - | - | 211 mln. | ||
| -0,04% | -1,40% | +57,16% | +108,15% | 1.034 mld. | ||
| +1,17% | +4,76% | +56,42% | +73,50% | 671 mld. | ||
| -0,58% | +0,80% | +22,82% | +75,58% | 460 mld. | ||
| -0,13% | -0,72% | +29,16% | +38,21% | 353 mld. | ||
| -1,04% | +4,96% | +24,98% | +45,88% | 309 mld. | ||
| +0,28% | +1,92% | +0,10% | +14,13% | 255 mld. | ||
| +0,29% | +1,63% | +56,46% | +73,00% | 240 mld. | ||
| -0,82% | +1,68% | -16,66% | -54,16% | 207 mld. | ||
| +1,08% | +1,59% | +33,83% | +97,29% | 188 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,04% | +1,27% | +29,37% | +52,40% | 412,97 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,08% | +1,04% | +38,19% | +67,71% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 79,8 mln. 0 68,66 mln. 64,43 mln. 58,95 mln. 110 mln. 7,54 mld. 111 mln. 762 mln. 297 mln. 3,85 mld. 300 mln. 293 mln. 12,42 mld. | 68,19 mln. 0 58,67 mln. 55,06 mln. 50,38 mln. 94,03 mln. 6,45 mld. 94,77 mln. 651 mln. 254 mln. 3,29 mld. 256 mln. 250 mln. 10,61 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 15,38 mln. 0 13,23 mln. 12,41 mln. 11,36 mln. 21,2 mln. 1,45 mld. 21,37 mln. 147 mln. 57,19 mln. 743 mln. 57,74 mln. 56,48 mln. 2,39 mld. | 4,46 mln. 0 3,84 mln. 3,6 mln. 3,3 mln. 6,15 mln. 422 mln. 6,2 mln. 42,63 mln. 16,6 mln. 216 mln. 16,76 mln. 16,39 mln. 694 mln. |
| Nettoschuld | - | - |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















