Koers Prospect Ridge Resources Corp.
Aandelen
PRR
CA74358Q1054
Geïntegreerde mijnbouw
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
Canadian Securities Exchange
19:47:06 15-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 0,0600 CAD | 0,00% |
|
+9,09% | -7,69% |
| Marktkapitalisatie | 5,14 mln. 3,62 mln. 3,23 mln. 3 mln. 2,73 mln. 343 mln. 5,23 mln. 36,07 mln. 14,11 mln. 179 mln. 13,58 mln. 13,3 mln. 572 mln. | k/w-verhouding 2024 |
-4,34x | k/w-verhouding 2025 | -5,14x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 2,97 mln. 2,09 mln. 1,87 mln. 1,74 mln. 1,58 mln. 198 mln. 3,02 mln. 20,85 mln. 8,16 mln. 103 mln. 7,85 mln. 7,69 mln. 331 mln. | EV/omzet 2024 |
-
| EV/omzet 2025 | - |
| Vrij verhandelbaar |
92,98% | Dividendrendement 2024 * |
-
| Dividendrendement 2025 | - |
Canadian Securities ExchangeCAD
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Canadian Securities Exchange
| PRR | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| Vertraagde tijd | ||
Deutsche Boerse AG
| 0ED | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| 0ED | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| 0ED | Real Time |
| 1 week | +9,09% | ||
| 1 maand | -33,33% | ||
| 3 maanden | +20,00% | ||
| 6 maanden | -20,00% | ||
| Lopend jaar | -7,69% |
| 1 week | 0,05 | 0,06 | |
| 1 maand | 0,05 | 0,08 | |
| Lopend jaar | 0,03 | 0,13 | |
| 1 jaar | 0,03 | 0,13 | |
| 3 jaar | 0,03 | 0,25 | |
| 5 jaar | 0,03 | 2,75 | |
| 10 jaar | 0,03 | 2,75 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Leonard Brownlie
CEO | Algemeen Directeur | - | 19-03-2025 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Jacques Brunelle
BRD | Directeur/Bestuurslid | 66 | 15-09-2020 |
Michael Iverson
CHM | Voorzitter | 74 | 11-02-2025 |
Toby Lim
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 24-02-2022 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16-09-26 | Option | Bestuurder | 400.000 | 0,3503% | ||
| 15-09-26 | Koop | Bestuurder | 203.000 | 0,1778% | ||
| 15-09-26 | Koop | Bestuurder | 203.000 | 0,1778% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0,00% | +9,09% | -42,86% | -58,62% | 5,58 mln. | ||
| +3,50% | -1,49% | +37,15% | +32,87% | 204 mld. | ||
| -0,58% | -3,50% | +31,80% | +33,57% | 152 mld. | ||
| -0,66% | +3,99% | +61,38% | +213,06% | 102 mld. | ||
| +1,22% | +0,95% | +62,52% | +25,82% | 89,29 mld. | ||
| -0,91% | -3,85% | -10,25% | +51,90% | 62,06 mld. | ||
| +0,02% | +0,50% | +37,86% | +59,49% | 57,65 mld. | ||
| +1,24% | +1,38% | +51,85% | +75,67% | 32,26 mld. | ||
| +0,79% | -0,74% | +2,03% | +383,51% | 26,06 mld. | ||
| +2,56% | +0,12% | +7,31% | +68,99% | 23,65 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,72% | -0,39% | +23,88% | +88,63% | 74,85 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,97% | -2,52% | +36,97% | +75,45% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | - | - |
| Nettowinst (verlies) | -2,64 mln. -1,86 mln. -1,66 mln. -1,54 mln. -1,4 mln. -176 mln. -2,68 mln. -18,5 mln. -7,24 mln. -91,76 mln. -6,97 mln. -6,82 mln. -294 mln. | -2,03 mln. -1,43 mln. -1,27 mln. -1,18 mln. -1,08 mln. -135 mln. -2,06 mln. -14,23 mln. -5,57 mln. -70,58 mln. -5,36 mln. -5,25 mln. -226 mln. |
| Nettoschuld | -3,89 mln. -2,74 mln. -2,45 mln. -2,27 mln. -2,07 mln. -260 mln. -3,96 mln. -27,32 mln. -10,69 mln. -135 mln. -10,29 mln. -10,07 mln. -433 mln. | -2,17 mln. -1,53 mln. -1,36 mln. -1,27 mln. -1,15 mln. -145 mln. -2,21 mln. -15,22 mln. -5,96 mln. -75,48 mln. -5,73 mln. -5,61 mln. -242 mln. |
Werknemers
-
Sector
Geïntegreerde mijnbouw
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 15-10-26 | C$ 0,0600 | +20,00% | 212.250 |
| 14-10-26 | C$ 0,0500 | -16,67% | 143.148 |
| 13-10-26 | C$ 0,0600 | 0,00% | 172.000 |
| 09-10-26 | C$ 0,0600 | +9,09% | 165.160 |
| 08-10-26 | C$ 0,0550 | 0,00% | 82.010 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















