|
Vertraagde tijd
NSE India S.E.
09:23:26 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 291,25 INR | +4,97% |
|
+11,62% | +23,72% |
| 06/08 | Prime Focus Limited rapporteert resultaten over het eerste kwartaal eindigend op 30 juni 2026 | CI |
| 24/07 | Indiase sterren Ranbir Kapoor en Yash promoten 'Ramayana' op Comic-Con | RE |
| Marktkapitalisatie | 216 mld. 2,28 mld. 2,04 mld. 1,89 mld. 1,72 mld. 3,24 mld. 3,3 mld. 22,73 mld. 8,89 mld. 113 mld. 8,56 mld. 8,38 mld. 361 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
39,6x | k/w-verhouding 2028 * | 28,6x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 216 mld. 2,28 mld. 2,04 mld. 1,89 mld. 1,72 mld. 3,24 mld. 3,3 mld. 22,73 mld. 8,89 mld. 113 mld. 8,56 mld. 8,38 mld. 361 mld. | EV/omzet 2027 * |
4x | EV/omzet 2028 * | 3,51x |
| Vrij verhandelbaar |
14,44% | Dividendrendement 2027 * |
-
| Dividendrendement 2028 * | - |
NSE India S.E.INR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NSE India S.E.
| PFOCUS | Vertraagde tijd | |
Bombay S.E.
| PFOCUS | Vertraagde tijd |
| 1 dag | +5,05% | ||
| 1 week | +11,62% | ||
| Lopende maand | -7,77% | ||
| 1 maand | -9,05% | ||
| 3 maanden | +0,21% | ||
| 6 maanden | -16,18% | ||
| Lopend jaar | +23,72% |
| 1 week | 261,1 | 303,65 | |
| 1 maand | 257,65 | 362,8 | |
| Lopend jaar | 202,54 | 367 | |
| 1 jaar | 161,01 | 367 | |
| 3 jaar | 82,9 | 367 | |
| 5 jaar | 60 | 367 | |
| 10 jaar | 17 | 367 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Prakash Kurup
PRN | Corporate Officer/Principal | - | 24-06-1997 |
| Corporate Officer/Principal | - | 24-06-1997 | |
| Corporate Officer/Principal | - | 24-06-1997 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 50 | 13-11-2025 | |
| Voorzitter | 50 | 24-06-1997 | |
Devarajan Samu
BRD | Directeur/Bestuurslid | 72 | 14-12-2016 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +4,97% | +11,62% | +72,35% | +195,44% | 2,28 mld. | ||
| +2,17% | +0,68% | +11,13% | +104,03% | 40,19 mld. | ||
| +1,09% | +5,84% | -33,38% | -36,51% | 31,65 mld. | ||
| +1,38% | +0,56% | +56,90% | +134,10% | 22,96 mld. | ||
| +6,16% | +6,16% | -5,37% | -5,22% | 16,05 mld. | ||
| +0,44% | +0,60% | -22,25% | -27,58% | 11,56 mld. | ||
| +0,14% | -0,62% | +81,40% | +128,79% | 9,74 mld. | ||
| -2,34% | -1,83% | -18,80% | +57,55% | 8,22 mld. | ||
| +2,83% | -21,77% | -58,35% | -38,99% | 8,16 mld. | ||
| -4,41% | +27,86% | -19,06% | -10,78% | 6,85 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,25% | +0,19% | +6,46% | +50,08% | 15,77 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,55% | +1,40% | +3,49% | +47,46% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 53,97 mld. 570 mln. 509 mln. 473 mln. 430 mln. 809 mln. 824 mln. 5,68 mld. 2,22 mld. 28,16 mld. 2,14 mld. 2,09 mld. 90,11 mld. | 61,56 mld. 650 mln. 580 mln. 539 mln. 490 mln. 923 mln. 939 mln. 6,48 mld. 2,53 mld. 32,12 mld. 2,44 mld. 2,39 mld. 103 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 5,47 mld. 57,75 mln. 51,55 mln. 47,91 mln. 43,58 mln. 81,99 mln. 83,47 mln. 576 mln. 225 mln. 2,85 mld. 217 mln. 212 mln. 9,13 mld. | 7,52 mld. 79,34 mln. 70,82 mln. 65,82 mln. 59,87 mln. 113 mln. 115 mln. 791 mln. 309 mln. 3,92 mld. 298 mln. 291 mln. 12,55 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
Werknemers
10.200
Sector
Entertainment Productie
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | ₹ 291,25 | +4,97% | 3.603.368 |
| 15-10-26 | ₹ 277,45 | -1,79% | 3.365.075 |
| 14-10-26 | ₹ 282,50 | +1,25% | 4.250.810 |
| 13-10-26 | ₹ 279,00 | -1,05% | 4.052.809 |
| 12-10-26 | ₹ 281,95 | +7,99% | 19.806.640 |
Verkoop
Koop

Gemiddeld advies
Kopen
Aantal analisten
1
Laatste slotkoers
277,45INR
Gemiddelde koersdoel
375,00INR
Spread / Gemiddelde doel
+35,16%
Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















