|
Real Time
Euronext Paris
13:31:08 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 6,000 EUR | +2,04% |
|
+2,39% | -20,63% |
| 21/07 | Poujoulat ziet omzet stijgen in het eerste kwartaal | |
| 16/07 | Poujoulat SA rapporteert resultaten over het boekjaar eindigend op 31 maart 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 44,86 mln. 52,14 mln. 42,1 mln. 38,52 mln. 71,89 mln. 4,93 mld. 72,46 mln. 498 mln. 194 mln. 2,52 mld. 196 mln. 192 mln. 8,11 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
27,4x | k/w-verhouding 2028 * | 7,54x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 157 mln. 182 mln. 147 mln. 134 mln. 251 mln. 17,2 mld. 253 mln. 1,74 mld. 677 mln. 8,79 mld. 683 mln. 668 mln. 28,31 mld. | EV/omzet 2027 * |
0,42x | EV/omzet 2028 * | 0,39x |
| Vrij verhandelbaar |
31,27% | Dividendrendement 2027 * |
-
| Dividendrendement 2028 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| ALPJT | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| 72Y | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| 72Y | Real Time | |
Börse Stuttgart
| 72Y | Vertraagde tijd |
| 1 dag | +2,04% | ||
| 1 week | +2,39% | ||
| Lopende maand | +0,33% | ||
| 1 maand | +3,45% | ||
| 3 maanden | -8,54% | ||
| 6 maanden | -24,05% | ||
| Lopend jaar | -20,63% |
| 1 week | 5,72 | 6,1 | |
| 1 maand | 5,68 | 6,8 | |
| Lopend jaar | 5,2 | 9,18 | |
| 1 jaar | 5,2 | 9,18 | |
| 3 jaar | 5,2 | 25,9 | |
| 5 jaar | 5,2 | 33 | |
| 10 jaar | 4,3 | 33 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Frédéric Coirier
CEO | Algemeen Directeur | - | - |
David Plazanet
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | - |
Guillaume Neveu
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Frédéric Coirier
CHM | Voorzitter | - | - |
André Prunier
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | - |
| Directeur/Bestuurslid | - | - |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24-12-24 | Koop | Algemeen directeur | 3.400 | 0,0434% | ||
| 21-12-24 | Koop | Algemeen directeur | 29 | 0,0004% | ||
| 21-12-24 | Koop | Algemeen directeur | 2.471 | 0,0315% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +2,04% | +2,39% | -29,25% | -76,92% | 52,14 mln. | ||
| +0,42% | -4,99% | -16,92% | +29,88% | 42,93 mld. | ||
| +0,29% | -1,57% | +4,71% | +40,87% | 40,78 mld. | ||
| +0,68% | -1,88% | -1,26% | +19,59% | 14,03 mld. | ||
| +1,82% | -2,89% | -34,44% | -54,89% | 13,96 mld. | ||
| +0,91% | -4,35% | -8,09% | +28,46% | 13,67 mld. | ||
| +1,54% | -1,92% | +6,60% | +60,61% | 7,9 mld. | ||
| -1,71% | -2,41% | +18,96% | +7,98% | 7,77 mld. | ||
| +0,29% | -2,41% | -5,10% | +9,13% | 7,3 mld. | ||
| +1,02% | -2,68% | -12,21% | +121,99% | 7,22 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,60% | -2,53% | -7,70% | +18,67% | 15,56 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,42% | -3,17% | -6,88% | +27,83% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 374 mln. 435 mln. 351 mln. 321 mln. 599 mln. 41,09 mld. 604 mln. 4,15 mld. 1,62 mld. 21 mld. 1,63 mld. 1,6 mld. 67,63 mld. | 403 mln. 468 mln. 378 mln. 346 mln. 645 mln. 44,24 mld. 650 mln. 4,47 mld. 1,74 mld. 22,61 mld. 1,76 mld. 1,72 mld. 72,82 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 1,7 mln. 1,98 mln. 1,6 mln. 1,46 mln. 2,72 mln. 187 mln. 2,75 mln. 18,87 mln. 7,35 mln. 95,45 mln. 7,42 mln. 7,26 mln. 307 mln. | 6,1 mln. 7,09 mln. 5,72 mln. 5,24 mln. 9,78 mln. 670 mln. 9,85 mln. 67,72 mln. 26,37 mln. 342 mln. 26,62 mln. 26,04 mln. 1,1 mld. |
| Nettoschuld | 112 mln. 130 mln. 105 mln. 95,9 mln. 179 mln. 12,27 mld. 180 mln. 1,24 mld. 483 mln. 6,27 mld. 488 mln. 477 mln. 20,2 mld. | 110 mln. 128 mln. 104 mln. 94,79 mln. 177 mln. 12,13 mld. 178 mln. 1,23 mld. 477 mln. 6,2 mld. 482 mln. 471 mln. 19,96 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | € 6,000 | +2,04% | 358 |
| 03-09-26 | € 5,880 | +2,08% | 479 |
| 02-09-26 | € 5,760 | -3,03% | 793 |
| 01-09-26 | € 5,940 | -0,67% | 1.757 |
| 31-08-26 | € 5,980 | +2,05% | 1.235 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















