NVR, INC.

(NVR)
  Rapport
Geschatte realtime Cboe BZX  -  16:49 11-08-2022
4443.50 USD   +1.13%
10/08INSIDER KOOPT : Nvr
MT
03/08Raad van bestuur NVR stemt in met terugkoop van voor $500 miljoen aan aandelen
MT
03/08NVR, INC. (NYSE : NVR) kondigt een Equity Buyback aan ter waarde van $500 miljoen van haar aandelen.
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nyse - 11/08 16:33:56
04/08/2022 05/08/2022 08/08/2022 09/08/2022 10/08/2022 Datum
4381.87(c) 4359.73(c) 4374(c) 4193.24(c) 4393.99(c) Koers
+2.39% -0.51% +0.33% -4.13% +4.79% Variatie
14 887 9 379 12 197 22 995 13 140 Volume
4286 4305.17 4351.82 4350.05 4300 Opening
4440.77 4375.5 4444.565 4360 4424 Hoger
4286 4305 4351.82 4174.795 4295 Lager
Prestaties
1 dag 1.13%
5 dagen 2.67%
1 week 1.59%
Lopende maand 1.33%
1 maand 1.80%
3 maanden 8.28%
6 maanden -11.63%
Lopend jaar -24.67%
1 jaar -16.10%
3 jaren 27.78%
5 jaren 64.52%
10 jaren 434.2%
Volumes Nyse
Dagvolume 2 049
Geschat dagvolume 12 412
Gem. dagvolume (20 daags) 17 977
Dagvolumeratio 0.69
Gem. dagvolume (20 daags) USD 80 024 247.40
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 788 944
Recordvolume 2 731 800
Recordvolume 3 659 300
Basisgegevens
Aantal aandelen 3 289 670
Marktkapitalisatie USD 14 454 777 083
Percentage vrij verhandelbaar 15.0%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 13 753 338 442
KoersuitschietersKoers 
1 week 4 174.80
4 456.80
1 maand 4 174.80
4 625.84
Lopend jaar 3 576.01
5 885.00
1 jaar 3 576.01
5 982.45
3 jaren 2 043.01
5 982.45
5 jaren 2 040.71
5 982.45
10 jaren 795.20
5 982.45
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 4 340.57
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 4 385.87
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 4 253.77
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 4 341.17
Price spread / (MMA5) -2.49%
Price spread / (MMA20) -1.47%
Price spread / (MMA50) -4.44%
Price spread / (MMA100) -2.48%
RSI 9 dagen 35.65
RSI 14 dagen 41.69
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
NVR, INC.1.31%2.67%-24.67%-16.10%27.78%14 424
LENNAR CORPORATION1.85%5.72%-23.47%-18.33%80.46%24 754
MERITAGE HOMES CORPORATION2.21%-0.74%-26.99%-21.57%43.96%3 188
M.D.C. HOLDINGS, INC.1.88%1.45%-36.06%-32.35%7.64%2 493
TRI POINTE HOMES, INC.1.65%5.83%-32.50%-22.85%39.44%1 882
M/I HOMES, INC.1.97%4.89%-23.71%-25.63%33.47%1 291
HOVNANIAN ENTERPRISES, INC.8.02%7.18%-58.84%-51.05%864.83%317
INVERSIONES CENTENARIO S.A.A.0.00%0.00%-4.41%-10.14%-44.44%290
HEXAOM1.46%-3.18%-24.86%-43.38%-19.07%194
HUSCOMPAGNIET A/S0.00%-1.01%-42.31%-40.61%--.--%171
FIRST JUKEN CO., LTD.0.88%1.51%-5.53%-1.89%-4.50%120
AVANTIA CO.,LTD.0.12%-0.24%-6.36%-9.84%-12.33%89
AGRATIO URBAN DESIGN INC.-0.66%0.07%-3.44%52.31%262.20%66
RNI NEGÓCIOS IMOBILIÁRIOS S.A.2.36%-3.23%-27.75%-41.92%-30.21%60
HONKARAKENNE OYJ3.70%0.00%-31.15%-25.88%119.13%30
SIMONDS GROUP LIMITED0.00%2.63%-51.90%-65.77%-52.50%20
 Gemiddelde1.70%1.39%-26.62%-23.92%92.01%
 Gewogen gemiddelde per kap.1.90%4.62%-25.34%-20.47%73.07%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
10-08-20224 300.004 424.004 295.004 393.9913 140
09-08-20224 350.054 360.004 174.804 193.2422 995
08-08-20224 351.824 444.574 351.824 374.0012 197
05-08-20224 305.174 375.504 305.004 359.739 379
04-08-20224 286.004 440.774 286.004 381.8714 887
03-08-20224 228.014 322.804 213.554 279.6220 712
02-08-20224 398.004 420.004 243.534 246.8013 443
Dagelijkse grafiek NVR, INC.
Duur : Periode :
NVR, Inc. : Grafische technische analyse NVR, Inc. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -25.64%
2021 44.83%
2020 7.13%
2019 56.28%
2018 -30.53%
2017 110.2%
2016 1.58%
2015 28.83%
2014 24.30%
2013 11.52%
2012 34.11%
2011 -0.73%
2010 -2.77%
2009 55.77%
2008 -12.93%
2007 -18.76%
2006 -8.12%
2005 -8.76%
2004 65.11%
2003 42.73%
2002 60.05%
2001 65.05%
2000 158.9%
1999 0.13%
1998 118.0%
1997 68.27%
1996 30.00%
1995 81.82%
1994 -43.59%
1993 1 850%
1992 -42.86%
1991 180.0%
1990 -93.75%
1989 -14.89%
1988 56.67%
1987 -63.41%