1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. BelgiŽ
  4. Euronext Bruxelles
  5. Nextensa SA
  6. FinanciŽn
    LEAS   BE0003770840

NEXTENSA SA

(LEAS)
  Rapport
Real Time Euronext Bruxelles  -  25/05 09:19:53 CEST
68.20 EUR   +0.15%
19/05NEXTENSA NV : Inkoop eigen aandelen
GL
19/05Ackermans & van Haaren verwacht recordwinst
AM
19/05NEXTENSA SA : Onthechting van dividendslotdividend
FA
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnBeursproducten 
Totale waarde
Start boekjaar: December 2018 2019 2020 2021 2022 2023
Marktkapitalisatie1 518670461778677-
Bedrijfswaarde1 1 1096701 124778677677
Koers/winst-verhouding 11,9x13,4x59,8x---
Dividendrendement 5,84%4,65%6,75%6,75%7,83%8,24%
Marktkapitalisatie/omzet 9 215 405x10 259 050x7 488 678x---
Bedrijfswaarde/omzet 9 215 415x10 259 050x7 488 689x---
Bedrijfswaarde/EBITDA 12 452 264x-9 948 940x---
Koers/netto activa 0,95x1,36x0,95x---
Aantal aandelen (in duizenden) 5 9275 9275 9279 9959 939-
Referentieprijs (EUR) 87,411377,877,868,168,1
Datum van publicatie 20/02/201919/02/202010/02/202117/02/2022--
1 EUR in miljoenen
Vorige periodeVolgende periode
Geschatte gegevens
Evolutie van de resultatenrekening (Jaarlijkse gegevens)
Start boekjaar: december 2018 2019 2020 2021 2022 2023
Omzet 56,265,361,6---
EBITDA 41,6-46,3---
Bedrijfsresultaat (EBIT) 41,549,546,2---
Operationele Marge 73,9%75,8%75,0%---
Resultaat voor belastingen (EBT) 38,550,48,16---
Nettowinst (verlies) 38,249,97,68---
Nettomarge 67,9%76,4%12,5%---
WPA 7,378,421,30---
Dividend per aandeel1 5,105,255,255,255,335,61
Datum van publicatie 20/02/201919/02/202010/02/202117/02/2022--
1 EUR
Vorige periodeVolgende periode
Geschatte gegevens
Evolutie van de resultatenrekening (Kwartaalgegevens)
Start boekjaar: december 2019 S1
Omzet1 32,2
EBITDA -
Bedrijfsresultaat (EBIT)1 24,2
Operationele Marge 75,4%
Resultaat voor belastingen (EBT) -
Nettowinst (verlies) -
Nettomarge -
WPA -
Dividend per aandeel -
Datum van publicatie 21/08/2019
1 EUR in miljoenen
Balans
Start boekjaar: december 2016 2017 2018 2019
Netto schuldpositie1 570568625706
Netto kaspositie1 ----
Leverage (Schuld / EBITDA) 13,7x14,0x15,0x14,2x
Free Cash Flow1 -33,376,8-6,5838,7
ROE (Rendement op eigen vermogen 8,19%12,9%8,90%10,3%
Eigen vermogen1 359369429484
ROA (Rendement op activa) 2,63%2,55%2,41%2,58%
Totale activa1 1 1201 8641 5861 938
Boekwaarde per aandeel (netto activa per aandeel)2 72,277,480,383,1
CPS (Cashflow per aandeel)2 4,211,151,250,85
Capex1 0,230,121,050,09
Capex / Omzet 0,42%0,23%1,95%0,14%
Datum van publicatie 30/03/201830/03/201931/03/202001/04/2021
1 EUR in miljoenen
2 EUR
Kerncijfers
Marktkapitalisatie (EUR) 676 845 287
Marktkapitalisatie (USD) 726 228 849
Percentage vrij verhandelbaar 25,6%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen (EUR) 173 346 891
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen (USD) 185 994 518
Gem. handelsvolume (20 daags) () 135 155
Gem. handelsvolume (20 daags) (USD) 0,00
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%) 0,02%
WPA & Dividend
Historische koers/winstverhouding
Evolutie van de historische prestaties