|
Slotkoers
Johannesburg S.E.
28-08-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 152,09 ZAR | +1,16% |
|
+3,21% | +4,28% |
| 19/08 | NEPI Rockcastle N.V., H1 2026 Earnings Call, Aug 19, 2026 | |
| 18/08 | NEPI Rockcastle N.V. rapporteert resultaten over de eerste helft van 2026 | CI |
Beursnotering
Johannesburg S.E.
NRP 152,09 R
+1,16%
211 mln.
R
| Beurs | Afkorting | Koers | Variatie | Volumes | |
|---|---|---|---|---|---|
| NRP | 152,09ZAR | +1,16% | 211 mln. R | ||
Euronext Amsterdam
| NRP | 8,150EUR | +0,12% | 27,87K € | |
Deutsche Boerse AG
| 0A3 | 8,040EUR | +0,50% | 0 € | |
Börse Stuttgart
| 0A3 | 7,880EUR | -0,51% | 0 € |
Vijfdaags koersverloop: NEPI Rockcastle N.V.
Slotkoers Johannesburg S.E.| 24-08-2026 | 25-08-2026 | 26-08-2026 | 27-08-2026 | 28-08-2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Koers | ZAR 147,65 | ZAR 148,57 | ZAR 149,40 | ZAR 150,35 | ZAR 152,09 |
| Volume | 1.610.564 | 1.336.267 | 1.568.312 | 1.437.079 | 1.389.927 |
| Variatie | +0,20% | +0,62% | +0,56% | +0,64% | +1,16% |
| Opening | ZAR 150,64 | ZAR 145,40 | ZAR 151,00 | ZAR 150,00 | ZAR 146,50 |
| Hoger | ZAR 150,64 | ZAR 148,57 | ZAR 151,03 | ZAR 150,35 | ZAR 152,18 |
| Lager | ZAR 146,20 | ZAR 145,40 | ZAR 148,52 | ZAR 148,31 | ZAR 146,50 |
Prestaties
| 1 dag | +1,16% | ||
| 1 week | +3,21% | ||
| Lopende maand | +0,46% | ||
| 1 maand | +1,64% | ||
| 3 maanden | +7,27% | ||
| 6 maanden | +3,46% | ||
| Lopend jaar | +4,28% | ||
| 1 jaar | +3,81% | ||
| 3 jaar | +32,88% | ||
| 5 jaar | +44,04% |
Volumes
marktenDagvolume
1.389.927
Gem. dagvolume (20 daags)
1.476.484
Gem. dagvolume (20 daags) ZAR
224.558.451,56
Gem. dagvolume (20 daags) USD
13.940.364,11
Recordvolume 1
83.990.695
Recordvolume 2
45.892.494
Recordvolume 3
16.414.090
Gemiddelde kapitaalrotatie
0
Gemiddelde rotatie free float
0
Basisgegevens
Marktkapitalisatie (ZAR)
5.749.716.350
Marktkapitalisatie (USD)
6.677.951.626
Omzet (EUR)
618.110.000
Omzet (USD)
717.897.793
Aantal werknemers
682
Omzet / Werknemer (EUR)
906.320
Omzet / Werknemer (USD)
1.052.636
Vrij verhandelbaar
72.92 %
Marktkap. free float (ZAR)
4.192.442.330
Marktkap. free float (USD)
4.869.270.999
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%)
3.91%
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen
149,61
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen
150,46
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen
148,6
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen
145,04
Koersspreiding / (MMA5)
-1,63%
Koersspreiding / (MMA20)
-1,07%
Koersspreiding / (MMA50)
-2,29%
Koersspreiding / (MMA100)
-4,64%
RSI 9 dagen
64,49
RSI 14 dagen
61,18
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,16% | +3,21% | +3,81% | +32,88% | 6,68 mld. | ||
| -4,68% | -9,36% | +26,86% | +29,83% | 45,05 mld. | ||
| -9,40% | -15,04% | -1,64% | -11,33% | 30,18 mld. | ||
| -0,84% | +2,93% | +20,17% | +104,91% | 28,78 mld. | ||
| -1,82% | -1,46% | -25,00% | +53,19% | 26,47 mld. | ||
| -1,14% | +1,64% | -3,03% | +44,45% | 25,91 mld. | ||
| -1,17% | +1,47% | -32,92% | -61,95% | 20,87 mld. | ||
| -1,22% | -4,27% | +23,37% | +5,47% | 20,47 mld. | ||
| -2,06% | -0,39% | +9,12% | +80,42% | 19,61 mld. | ||
| -9,33% | -11,13% | -9,92% | -25,51% | 19,29 mld. | ||
| Gemiddelde | -3,05% | -0,45% | +1,08% | +25,24% | 24,33 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -3,53% | -1,11% | +3,31% | +27,56% |
Koersgeschiedenis: NEPI Rockcastle N.V.
| Datum | Opening | Hoger | Lager | Afsluiting | Volume | Variatie |
|---|
Koerspieken en -dalen
| 1 week | 145,4 | 152,18 | |
| 1 maand | 145,4 | 153,3 | |
| Lopend jaar | 130,2 | 154,5 | |
| 1 jaar | 130,2 | 154,5 | |
| 3 jaar | 97,64 | 154,5 | |
| 5 jaar | 78,29 | 154,5 | |
| 10 jaar | 49,9 | 211,14 |
Maandschommelingen
Jaarschommelingen
| 2026 | +4,28% | ||
| 2025 | +5,70% | ||
| 2024 | +9,19% | ||
| 2023 | +22,62% | ||
| 2022 | -2,76% | ||
| 2021 | +13,37% | ||
| 2020 | -21,25% | ||
| 2019 | +9,58% | ||
| 2018 | -47,09% | ||
| 2017 | +20,83% |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















