|
Beurs gesloten -
BURSA MALAYSIA
09:57:48 06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 0,0650 MYR | +8,33% |
|
+62,50% | +30,00% |
| Marktkapitalisatie | 139 mln. 34,34 mln. 30,8 mln. 28,15 mln. 25,71 mln. 48,42 mln. 3,22 mld. 50,03 mln. 340 mln. 136 mln. 1,72 mld. 129 mln. 126 mln. 5,44 mld. | k/w-verhouding 2025 |
-10,1x | k/w-verhouding 2026 | -8,41x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 185 mln. 45,66 mln. 40,96 mln. 37,44 mln. 34,19 mln. 64,39 mln. 4,29 mld. 66,54 mln. 452 mln. 181 mln. 2,29 mld. 171 mln. 168 mln. 7,23 mld. | EV/omzet 2025 |
1,54x | EV/omzet 2026 | 0,79x |
| Vrij verhandelbaar |
60,99% | Dividendrendement 2025 * |
-
| Dividendrendement 2026 | - |
| 1 dag | +8,33% | ||
| 1 week | +62,50% | ||
| Lopende maand | +62,50% | ||
| 1 maand | +85,71% | ||
| 3 maanden | +85,71% | ||
| 6 maanden | +85,71% | ||
| Lopend jaar | +30,00% |
| 1 week | 0,04 | 0,08 | |
| 1 maand | 0,03 | 0,08 | |
| Lopend jaar | 0,03 | 0,08 | |
| 1 jaar | 0,03 | 0,08 | |
| 3 jaar | 0,03 | 0,24 | |
| 5 jaar | 0,03 | 0,24 | |
| 10 jaar | 0,03 | 0,36 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | 31 | 16-01-2024 | |
| Hoofd Administratief Officier | 42 | 16-01-2024 | |
Ming Siang Khoo
SEC | Bedrijfssecretaris | - | 16-12-2024 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 64 | 21-02-2014 | |
| Voorzitter | 42 | 09-06-2023 | |
| Directeur/Bestuurslid | 52 | 12-06-2020 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +8,33% | +62,50% | -7,14% | +44,44% | 34,31 mln. | ||
| -0,67% | +4,40% | -17,40% | +64,34% | 63,07 mld. | ||
| -0,79% | +6,24% | +4,39% | +23,96% | 49,44 mld. | ||
| +1,63% | +12,72% | +4,53% | +44,08% | 38,96 mld. | ||
| -1,83% | -4,12% | -14,82% | +17,30% | 36,85 mld. | ||
| -0,98% | +0,52% | -1,25% | +36,49% | 36,29 mld. | ||
| -0,71% | +15,52% | -11,66% | +158,09% | 33,99 mld. | ||
| -0,02% | +8,24% | +19,51% | +68,19% | 23,28 mld. | ||
| -0,32% | +2,60% | -12,65% | - | 22,56 mld. | ||
| 0,00% | -5,56% | +103,18% | +308,84% | 16,67 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,46% | +8,79% | +6,67% | +85,08% | 32,11 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,47% | +3,16% | +0,61% | +70,44% |
| 2025 | 2026 | |
|---|---|---|
| Omzet | 126 mln. 30,97 mln. 27,78 mln. 25,39 mln. 23,19 mln. 43,67 mln. 2,91 mld. 45,13 mln. 306 mln. 123 mln. 1,55 mld. 116 mln. 114 mln. 4,91 mld. | 146 mln. 35,95 mln. 32,25 mln. 29,48 mln. 26,92 mln. 50,69 mln. 3,38 mld. 52,38 mln. 356 mln. 142 mln. 1,8 mld. 135 mln. 132 mln. 5,7 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -14,55 mln. -3,59 mln. -3,22 mln. -2,94 mln. -2,69 mln. -5,06 mln. -337 mln. -5,23 mln. -35,47 mln. -14,2 mln. -180 mln. -13,46 mln. -13,17 mln. -568 mln. | -8,24 mln. -2,03 mln. -1,82 mln. -1,67 mln. -1,52 mln. -2,86 mln. -191 mln. -2,96 mln. -20,09 mln. -8,04 mln. -102 mln. -7,62 mln. -7,46 mln. -322 mln. |
| Nettoschuld | 45,88 mln. 11,31 mln. 10,15 mln. 9,27 mln. 8,47 mln. 15,95 mln. 1,06 mld. 16,48 mln. 112 mln. 44,78 mln. 567 mln. 42,45 mln. 41,54 mln. 1,79 mld. | 45,94 mln. 11,33 mln. 10,16 mln. 9,29 mln. 8,48 mln. 15,97 mln. 1,06 mld. 16,5 mln. 112 mln. 44,83 mln. 568 mln. 42,51 mln. 41,6 mln. 1,79 mld. |
Werknemers
123
Sector
Bouwmaterialen
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 06-11-26 | MYR 0,0650 | +8,33% | 9.821.500 |
| 05-11-26 | MYR 0,0600 | -7,69% | 37.048.200 |
| 04-11-26 | MYR 0,0650 | -7,14% | 95.970.600 |
| 03-11-26 | MYR 0,0700 | +55,56% | 68.454.100 |
| 02-11-26 | MYR 0,0450 | +12,50% | 13.710.400 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















