Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

MAJOR DRILLING GROUP INTERNATIONAL INC.

(MDI)
  Rapport
Vertraagde tijd Toronto Stock Exchange  -  22:00 25-11-2022
8.720 CAD   -5.22%
12/09Major Drilling Group International Inc. Kiest Robert Krcmarov tot bestuurder
CI
08/09Major Drilling Group International Inc. : TD Securities herhaalt koopadvies
MM
06/09Major Drilling Group International Fiscale Q1 Winst stijgt met 118% op sterke vraag naar boordiensten
MT
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Toronto Stock Exchange - 25/11 22:00:00
21/11/2022 22/11/2022 23/11/2022 24/11/2022 25/11/2022 Datum
8.98(c) 8.98(c) 9.04(c) 9.2(c) 8.72(c) Koers
-0.88% 0.00% +0.67% +1.77% -5.22% Variatie
23 158 76 999 19 094 9 355 44 137 Volume
9.07 9.02 8.94 9.22 9.18 Opening
9.07 9.14 9.09 9.22 9.18 Hoger
8.72 8.97 8.94 9.03 8.6 Lager
Prestaties
1 dag -5.22%
5 dagen -3.75%
1 week -3.75%
Lopende maand 6.34%
1 maand 9.41%
3 maanden -4.49%
6 maanden -18.20%
Lopend jaar 5.57%
1 jaar -6.34%
3 jaren 63.30%
5 jaren 32.12%
10 jaren -3.11%
Volumes Toronto Stock Exchange
Dagvolume 44 137
Geschat dagvolume 44 137
Gem. dagvolume (20 daags) 75 423
Dagvolumeratio 0.59
Gem. dagvolume (20 daags) CAD 657 691.61
Gem. dagvolume (20 daags) USD 490 355.14
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 6 734 640
Recordvolume 2 3 479 700
Recordvolume 3 3 177 933
Basisgegevens
Aantal aandelen 82 847 300
Marktkapitalisatie CAD 762 195 160
Marktkapitalisatie USD 540 129 086
Percentage vrij verhandelbaar 88.6%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen CAD 640 103 494
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 477 241 962
KoersuitschietersKoers 
1 week 8.60
9.22
1 maand 7.58
9.22
Lopend jaar 7.25
12.86
1 jaar 7.25
12.86
3 jaren 2.26
12.86
5 jaren 2.26
12.86
10 jaren 2.26
12.86
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 8.98
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 8.57
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 8.27
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 8.60
Price spread / (MMA5) 3.03%
Price spread / (MMA20) -1.75%
Price spread / (MMA50) -5.19%
Price spread / (MMA100) -1.42%
RSI 9 dagen 67.22
RSI 14 dagen 63.03
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
MAJOR DRILLING GROUP INTERNATIONAL INC.-5.22%-3.75%5.57%-6.34%63.30%540
JCHX MINING MANAGEMENT CO.,LTD.-1.13%-0.50%10.34%11.53%178.17%1 968
FLSMIDTH & CO. A/S-1.00%1.16%-14.86%-6.18%-17.92%1 666
IMDEX LIMITED-3.48%4.55%-24.75%-18.38%39.62%618
PERENTI LIMITED-1.40%-0.47%14.05%27.11%-47.25%497
BOART LONGYEAR GROUP LTD.-0.43%4.05%-6.88%-17.86%-94.07%461
GR ENGINEERING SERVICES LIMITED-4.31%-4.13%-4.76%8.11%150.00%228
PT SAMINDO RESOURCES TBK0.31%-0.31%-8.57%-6.71%25.00%225
BUMECH S.A.-0.26%2.66%168.14%155.09%1,578.31%186
MASTER DRILLING GROUP LIMITED-2.36%-3.91%26.31%28.32%47.96%128
CVW CLEANTECH INC.2.61%-9.23%206.49%402.13%96.67%107
GEODRILL LIMITED1.63%-4.23%18.01%23.27%76.60%87
MITCHELL SERVICES LIMITED5.06%1.28%6.41%6.41%-29.66%59
SOUTH WEST PINNACLE EXPLORATION LIMITED2.43%-1.84%-9.01%-1.51%667.16%44
ZEOTECH LIMITED0.00%-2.70%-58.62%-62.11%176.92%39
EARTHLABS INC.12.20%12.20%-75.00%-78.30%53.33%23
 Gemiddelde0.66%-0.09%16.49%31.39%193.39%
 Gewogen gemiddelde per kap.-1.12%0.50%5.57%12.65%105.72%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
25-11-20229.189.188.608.7244 137
24-11-20229.229.229.039.209 355
23-11-20228.949.098.949.0419 094
22-11-20229.029.148.978.9876 999
21-11-20229.079.078.728.9823 158
18-11-20228.869.218.589.06139 406
17-11-20228.838.878.628.6355 998
Dagelijkse grafiek MAJOR DRILLING GROUP INTERNATIONAL INC.
Duur : Periode :
Major Drilling Group International Inc. : Grafische technische analyse Major Drilling Group International Inc. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 5.57%
2021 7.41%
2020 35.63%
2019 23.26%
2018 -34.84%
2017 0.57%
2016 60.27%
2015 -23.29%
2014 -25.75%
2013 -21.53%
2012 -36.94%
2011 12.20%
2010 44.42%
2009 130.2%
2008 -80.03%
2007 140.0%
2006 48.27%
2005 32.26%
2004 37.11%
2003 169.4%
2002 50.00%
2001 31.87%
2000 -63.60%
1999 -2.91%
1998 -78.98%
1997 75.00%
1996 86.67%
1995 15.38%