Totale waarde : Lindsay Corporation

Marktkapitalisatie 1,17 mld. 1,01 mld. 945 mln. 862 mln. 1,62 mld. 111 mld. 1,63 mld. 11,19 mld. 4,36 mld. 56,38 mld. 4,39 mld. 4,29 mld. 187 mld. k/w-verhouding 2026 *
22,1x
k/w-verhouding 2027 * 19,7x
Bedrijfswaarde 1,17 mld. 1,01 mld. 945 mln. 862 mln. 1,62 mld. 111 mld. 1,63 mld. 11,19 mld. 4,36 mld. 56,38 mld. 4,39 mld. 4,29 mld. 187 mld. EV/omzet 2026 *
1,87x
EV/omzet 2027 * 1,82x
Vrij verhandelbaar
52,33%
Dividendrendement 2026 *
1,29%
Dividendrendement 2027 * 3,19%
Bedrijfsleider TitelLeeftijdVan
Algemeen Directeur 54 01-01-2021
Financieel Directeur/CFO 46 01-01-2026
Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O 50 01-09-2024
Bestuurder TitelLeeftijdVan
Voorzitter 64 01-01-2003
Voorzitter 69 -
Directeur/Bestuurslid 78 17-11-2014
Verschil (%) Varia. 5d. Varia. 1j. Varia. 3j. Kap.($)
-.--%-.--% - - 1,17 mld.
+3,90%+0,97%+36,83%+59,37% 177 mld.
-1,23%-1,68%+20,66%-4,41% 9,31 mld.
-0,32%+1,61%-16,84%-12,95% 3,87 mld.
+0,92%-2,43%-17,07%-4,35% 3,52 mld.
+3,55%+17,32%+35,67%+147,25% 2,06 mld.
+1,31%+5,80%-8,28%-2,52% 1,52 mld.
+0,90%-1,14%-16,26%-7,41% 1,17 mld.
-0,11%+5,76%+83,47%+198,64% 1,13 mld.
-0,70%-2,34%-30,15%-53,03% 887 mln.
Gemiddelde +0,81%+1,71%+9,78%+35,62% 22,23 mld.
Gewogen gemiddelde per kap. +3,42%-2,20%+33,39%+54,21%

Financiën

2026 *2027 *
Omzet 625 mln. 538 mln. 505 mln. 461 mln. 866 mln. 59,43 mld. 872 mln. 5,98 mld. 2,33 mld. 30,14 mld. 2,35 mld. 2,29 mld. 99,79 mld. 641 mln. 552 mln. 518 mln. 473 mln. 888 mln. 60,95 mld. 895 mln. 6,14 mld. 2,39 mld. 30,91 mld. 2,41 mld. 2,35 mld. 102 mld.
Nettowinst (verlies) 54,51 mln. 46,93 mln. 44,06 mln. 40,22 mln. 75,56 mln. 5,19 mld. 76,11 mln. 522 mln. 203 mln. 2,63 mld. 205 mln. 200 mln. 8,71 mld. 59,62 mln. 51,33 mln. 48,2 mln. 43,99 mln. 82,65 mln. 5,67 mld. 83,24 mln. 571 mln. 222 mln. 2,88 mld. 224 mln. 219 mln. 9,52 mld.
Nettoschuld - -
Logo Lindsay Corporation
Lindsay Corporation is een wereldwijde fabrikant en distributeur van apparatuur en technologie op het gebied van irrigatie en infrastructuur. Het bedrijf is actief in twee segmenten: Irrigatie en Infrastructuur. Het segment Irrigatie omvat de productie en verkoop van irrigatiesystemen met centrale spil, zijdelings bewegende sproeiers en slanghaspels, evenals stalen buizen met grote diameter, en diverse innovatieve technologische oplossingen zoals GPS-positionering en -sturing, irrigatie met variabele dosering, technologie voor irrigatiebeheer en -planning op afstand, en industriële IoT-oplossingen. Het segment Infrastructuur omvat de productie en verkoop van verplaatsbare barrières, speciale barrières, botsingskussens en eindterminals, en apparatuur voor wegmarkering en verkeersveiligheid. Tot de irrigatiemerken behoren Zimmatic, FieldNET, FieldWise en FieldNET Advisor. Daarnaast produceert het bedrijf apparatuur om de verkeersveiligheid te verbeteren en het verkeer op wegen, bruggen en in tunnels in beweging te houden, via de merken Barrier Systems, Road Zipper en Snoline.
Werknemers
-
Trader
Beleggings
-
Globaal
-
Kwaliteit van de publicaties
-
ESG MSCI
AA
Verkoop
Consensus
Koop
Gemiddeld advies
Accumuleren
Aantal analisten
4
Laatste slotkoers
114,91USD
Gemiddelde koersdoel
123,00USD
Spread / Gemiddelde doel
+7,04%

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage