LIGHT & WONDER, INC.

(LNW)
  Rapport
Vertraagde tijd Nasdaq  -  20/05 22:00:01 CEST
49.46 USD   -0.30%
17/05SECTOR-UPDATE : Discretionaire consumptiegoederen stijgen deze namiddag, maar basisgoederen dalen
MT
17/05SECTOR-UPDATE : Aandelen in consumptiegoederen klimmen op dinsdag
MT
17/05SECTOR UPDATE : Consumenten
MT
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nasdaq - 20/05 22:00:01
16/05/2022 17/05/2022 18/05/2022 19/05/2022 20/05/2022 Datum
48.24(c) 52.76(c) 50.05(c) 49.61(c) 49.46(c) Koers
-6.38% +9.37% -5.14% -0.88% -0.30% Variatie
1 613 793 1 086 772 1 014 946 1 032 691 769 520 Volume
50.89 53.65 51.38 49.46 50.46 Opening
51.8025 53.665 52.745 51.4 50.46 Hoger
48.09 50.27 49.42 49.425 47.16 Lager
Prestaties
1 dag -0.30%
5 dagen 1.93%
1 week -4.02%
Lopende maand -11.77%
1 maand -17.04%
3 maanden -20.06%
6 maanden -26.85%
Lopend jaar -25.99%
1 jaar -23.73%
3 jaren 143.9%
5 jaren 109.1%
10 jaren 455.1%
Volumes Nasdaq
Dagvolume 769 520
Geschat dagvolume 769 520
Gem. dagvolume (20 daags) 987 259
Dagvolumeratio 0.78
Gem. dagvolume (20 daags) USD 48 829 830.14
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 26 540 470
Recordvolume 2 20 639 090
Recordvolume 3 16 387 210
Basisgegevens
Aantal aandelen 95 665 390
Marktkapitalisatie USD 4 745 959 998
Percentage vrij verhandelbaar 81.7%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 4 554 139 994
KoersuitschietersKoers 
1 week 47.16
53.67
1 maand 45.32
61.23
Lopend jaar 45.32
70.59
1 jaar 45.32
90.20
3 jaren 3.76
90.20
5 jaren 3.76
90.20
10 jaren 3.76
90.20
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 50.44
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 53.73
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 57.42
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 59.23
Price spread / (MMA5) 1.98%
Price spread / (MMA20) 8.63%
Price spread / (MMA50) 16.09%
Price spread / (MMA100) 19.75%
RSI 9 dagen 41.99
RSI 14 dagen 41.82
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
LIGHT & WONDER, INC.-0.30%1.93%-25.99%-23.73%143.89%4 732
SANKYO CO., LTD.0.59%-0.23%43.41%59.28%-2.06%1 941
EVERI HOLDINGS INC.0.18%-0.65%-21.41%-10.79%50.90%1 547
UNIVERSAL ENTERTAINMENT CORPORATION4.93%0.68%-21.47%-22.39%-39.53%1 162
POLLARD BANKNOTE LIMITED-2.25%-2.11%-47.73%-63.15%-7.22%437
AINSWORTH GAME TECHNOLOGY LIMITED1.43%-4.91%-17.44%14.52%30.67%252
MARS GROUP HOLDINGS CORPORATION-0.54%0.92%-1.84%5.89%-21.83%216
PLAYAGS, INC.-2.50%0.74%-19.73%-43.76%-73.35%202
FUJISHOJI CO.,LTD.-0.47%-0.24%-4.30%-5.69%-9.62%148
GALAXY GAMING, INC.-0.52%-6.83%-2.30%6.11%126.04%91
IBASE GAMING INC.2.05%7.12%-17.13%-31.75%30.92%69
PARPRO CORPORATION2.09%3.82%-24.54%11.90%-31.70%68
MAMIYA-OP CO., LTD.0.13%3.58%28.83%16.02%-19.63%53
ASIA PIONEER ENTERTAINMENT HOLDINGS LIMITED0.00%-3.85%16.28%21.95%-45.65%6
 Gemiddelde0.39%-0.15%-6.87%-3.22%-0.93%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.98%-0.36%-0.89%6.49%3.64%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
20-05-202250.4650.4647.1649.46769 520
19-05-202249.4651.4049.4349.611 032 691
18-05-202251.3852.7549.4250.051 014 946
17-05-202253.6553.6750.2752.761 086 772
16-05-202250.8951.8048.0948.241 613 793
13-05-202249.7553.1649.7551.53886 716
12-05-202246.2049.7645.3248.67864 289
Dagelijkse grafiek LIGHT & WONDER, INC.
Duur : Periode :
Light & Wonder, Inc. : Grafische technische analyse Light & Wonder, Inc. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -25.99%
2021 61.07%
2020 54.93%
2019 49.78%
2018 -65.15%
2017 266.4%
2016 56.08%
2015 -29.54%
2014 -24.81%
2013 95.27%
2012 -10.62%
2011 -2.61%
2010 -31.55%
2009 -17.05%
2008 -47.25%
2007 9.99%
2006 10.81%
2005 14.43%
2004 40.48%
2003 133.8%
2002 -17.03%
2001 196.6%
2000 -9.23%
1999 73.33%
1998 -23.08%
1997 69.57%
1996 -51.06%
1995 -74.18%
1994 -48.30%
1993 207.0%
1992 377.8%
1991 28.57%
1990 -72.55%
1989 59.37%
1988 65.52%
1987 20.83%
1986 20.00%
1985 -55.56%