|
Real Time
Euronext Paris
17:15:03 14-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 20,65 EUR | -0,24% |
|
0,00% | -19,02% |
| 16/09 | Lectra lanceert oplossing op basis van agentische AI | |
| 15/09 | Lectra onthult Apogy: de eerste oplossing met agentic AI die de productontwikkeling in de mode heruitvindt | CI |
| Marktkapitalisatie | 770 mln. 862 mln. 718 mln. 651 mln. 1,23 mld. 81,86 mld. 1,23 mld. 8,6 mld. 3,37 mld. 42,57 mld. 3,24 mld. 3,17 mld. 137 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
29,6x | k/w-verhouding 2027 * | 22,5x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 821 mln. 919 mln. 765 mln. 694 mln. 1,31 mld. 87,25 mld. 1,32 mld. 9,17 mld. 3,59 mld. 45,37 mld. 3,45 mld. 3,38 mld. 146 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,65x | EV/omzet 2027 * | 1,64x |
| Vrij verhandelbaar |
85,89% | Dividendrendement 2026 * |
1,78% | Dividendrendement 2027 * | 2,3% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| LSS | Real Time | |
CBOE
| LSSp | Real Time | |
London S.E.
| 0IVJ | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| LET | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0IVJ | Real Time | |
Börse Stuttgart
| LET | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| LET | Real Time | |
Tradegate
| LET | Real Time |
Recentste transcriptie: Lectra
| 22-01-24 | Lectra : ODDO BHF zet aandeel op kooplijst | ZM |
| 22-01-24 | Lectra : Oddo BHF verhoogt zijn advies |
| 1 dag | -0,24% | ||
| Lopende maand | -0,48% | ||
| 1 maand | -4,40% | ||
| 3 maanden | +22,77% | ||
| 6 maanden | +29,39% | ||
| Lopend jaar | -19,02% |
| 1 week | 20,35 | 20,95 | |
| 1 maand | 20,15 | 21,75 | |
| Lopend jaar | 15,02 | 25,35 | |
| 1 jaar | 15,02 | 25,5 | |
| 3 jaar | 15,02 | 35,2 | |
| 5 jaar | 15,02 | 44,85 | |
| 10 jaar | 12,2 | 44,85 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Daniel Harari
CEO | Algemeen Directeur | 71 | 01-01-1991 |
| Financieel Directeur/CFO | 51 | 19-09-2017 | |
Thierry Caye
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | 01-04-2020 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Daniel Harari
CHM | Voorzitter | 71 | 27-07-2017 |
| Directeur/Bestuurslid | 56 | 29-04-2016 | |
| Directeur/Bestuurslid | - | 29-04-2022 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06-08-26 | Koop | Bestuurder | 1.000 | 0,0026% | ||
| 07-05-26 | Koop | Bestuurder | 930 | 0,0025% | ||
| 03-01-26 | Koop | Bestuurder | 9.700 | 0,0256% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,24% | 0,00% | -11,56% | -10,22% | 862 mln. | ||
| +0,26% | +4,64% | -16,44% | +65,75% | 217 mld. | ||
| -1,58% | +4,36% | -2,26% | +12,39% | 196 mld. | ||
| +1,49% | +9,88% | -11,52% | -29,24% | 127 mld. | ||
| -3,81% | +4,68% | +44,68% | +114,90% | 126 mld. | ||
| -4,43% | -1,55% | +55,21% | +431,68% | 124 mld. | ||
| +1,57% | +10,80% | -22,14% | -34,60% | 86,5 mld. | ||
| +0,45% | +6,89% | -18,65% | -3,98% | 63,86 mld. | ||
| +1,28% | +5,35% | +10,74% | +148,04% | 46,17 mld. | ||
| -14,46% | -23,73% | -49,68% | - | 42,92 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,93% | +2,63% | -2,16% | +77,19% | 103,08 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,43% | +4,54% | +2,17% | +85,55% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 497 mln. 556 mln. 463 mln. 420 mln. 790 mln. 52,8 mld. 796 mln. 5,55 mld. 2,17 mld. 27,46 mld. 2,09 mld. 2,04 mld. 88,11 mld. | 526 mln. 589 mln. 491 mln. 445 mln. 837 mln. 55,94 mld. 844 mln. 5,88 mld. 2,3 mld. 29,09 mld. 2,21 mld. 2,16 mld. 93,35 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 26,91 mln. 30,12 mln. 25,08 mln. 22,74 mln. 42,79 mln. 2,86 mld. 43,12 mln. 300 mln. 118 mln. 1,49 mld. 113 mln. 111 mln. 4,77 mld. | 35,65 mln. 39,91 mln. 33,23 mln. 30,13 mln. 56,7 mln. 3,79 mld. 57,14 mln. 398 mln. 156 mln. 1,97 mld. 150 mln. 147 mln. 6,32 mld. |
| Nettoschuld | 50,64 mln. 56,69 mln. 47,2 mln. 42,8 mln. 80,54 mln. 5,38 mld. 81,17 mln. 565 mln. 221 mln. 2,8 mld. 213 mln. 208 mln. 8,98 mld. | 92,06 mln. 103 mln. 85,81 mln. 77,8 mln. 146 mln. 9,78 mld. 148 mln. 1,03 mld. 402 mln. 5,09 mld. 387 mln. 379 mln. 16,33 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 14-10-26 | € 20,65 | -0,24% | 37.731 |
| 13-10-26 | € 20,70 | 0,00% | 23.780 |
| 12-10-26 | € 20,70 | -0,72% | 19.872 |
| 09-10-26 | € 20,85 | +1,96% | 29.988 |
| 08-10-26 | € 20,45 | -0,97% | 29.295 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















