Inloggen
E-mail
Wachtwoord
Paswoord weergeven
Bewaren
Bent u uw wachtwoord vergeten?
Gratis lid worden
Registreer
Registreer
Instellingen
Instellingen
Dynamische koersen 
OFFON
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. BelgiŽ
  4. Euronext Bruxelles
  5. Leasinvest Real Estate SCA
  6. FinanciŽn
    LEAS   BE0003770840

LEASINVEST REAL ESTATE SCA

(LEAS)
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingenAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
Totale waarde
Start boekjaar: December 2018 2019 2020 2021 2022
Marktkapitalisatie1 518670461767-
Bedrijfswaarde1 1 1096701 124767767
Koers/winst verhouding 11,9x13,4x59,8x--
Dividendrendement 5,84%4,65%6,75%6,84%6,95%
Marktkapitalisatie/omzet 9 215 405x10 259 050x7 488 678x--
Bedrijfswaarde/omzet 9 215 415x10 259 050x7 488 689x--
Bedrijfswaarde/EBITDA 12 452 264x-9 948 940x--
Koers/netto activa 0,95x1,36x0,95x--
Aantal aandelen (in duizenden) 5 9275 9275 92710 002-
Referentieprijs (EUR) 87,411377,876,776,7
Datum van publicatie 20/02/201919/02/202010/02/2021--
1 EUR in miljoenen
Geschatte gegevens
Evolutie van de resultatenrekening (Jaarlijkse gegevens)
Start boekjaar: december 2018 2019 2020 2021 2022
Omzet 56,265,361,6--
EBITDA 41,6-46,3--
Bedrijfsresultaat (EBIT) 41,549,546,2--
Operationele Marge 73,9%75,8%75,0%--
Resultaat voor belastingen (EBT) 38,550,48,16--
Nettowinst (verlies) 38,249,97,68--
Nettomarge 67,9%76,4%12,5%--
WPA 7,378,421,30--
Dividend per aandeel1 5,105,255,255,255,33
Datum van publicatie 20/02/201919/02/202010/02/2021--
1 EUR
Evolutie van de resultatenrekening (Kwartaalgegevens)
Start boekjaar: december 2019 S1
Omzet1 32,2
EBITDA -
Bedrijfsresultaat (EBIT)1 24,2
Operationele Marge 75,4%
Resultaat voor belastingen (EBT) -
Nettowinst (verlies) -
Nettomarge -
WPA -
Dividend per aandeel -
Datum van publicatie 21/08/2019
1 EUR in miljoenen
Balans
Start boekjaar: december 2015 2016 2017 2018 2019 2020
Netto schuldpositie1 568570568625706699
Netto kaspositie1 ------
Leverage (Schuld / EBITDA) 14,8x13,7x14,0x15,0x14,2x15,0x
Free Cash Flow1 49,5-33,376,8-6,5838,726,6
ROE (Rendement op eigen vermogen 8,76%8,19%12,9%8,90%10,3%1,57%
Eigen vermogen1 349359369429484490
ROA (Rendement op activa) 2,64%2,63%2,55%2,41%2,58%2,32%
Totale activa1 1 1601 1201 8641 5861 938331
Boekwaarde per aandeel (netto activa per aandeel)2 73,472,277,480,383,182,2
CPS (Cashflow per aandeel)2 0,924,211,151,250,850,46
Capex1 0,020,230,121,050,090,74
Capex / Omzet 0,04%0,42%0,23%1,95%0,14%1,23%
Datum van publicatie 31/03/201730/03/201830/03/201931/03/202001/04/202101/04/2021
1 EUR in miljoenen
2 EUR
Kerncijfers
Marktkapitalisatie (EUR) 767 161 223
Marktkapitalisatie (USD) 889 978 217
Omzet (EUR) 61 572 000
Omzet (USD) 71 329 315
Percentage vrij verhandelbaar 25,6%
Vrij verhandelbare marktkapitalisatie (EUR) 196 477 711
Vrij verhandelbare marktkapitalisatie (USD) 227 932 380
Gem. handelsvolume (20 daags) (EUR) 608 230
Gem. handelsvolume (20 daags) (USD) 704 617
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%) 0,08%
WPA & Dividend
Historische koers/winstverhouding
Evolutie van de historische prestaties