|
Real Time
Euronext Paris
14:50:45 03-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 434,30 EUR | -0,50% |
|
+0,99% | +18,48% |
| 13:37 | L'Oréal : Deutsche Bank herhaalt het verkoopadvies | ZD |
| 02/11 | Air Liquide en Airbus strijden om de derde meest invloedrijke waarde in de CAC 40 |
| Marktkapitalisatie | 232 mld. 260 mld. 213 mld. 194 mld. 364 mld. 24.642 mld. 371 mld. 2.547 mld. 1.027 mld. 13.006 mld. 977 mld. 956 mld. 41.081 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
33,3x | k/w-verhouding 2027 * | 29,7x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 241 mld. 269 mld. 221 mld. 201 mld. 377 mld. 25.513 mld. 384 mld. 2.637 mld. 1.063 mld. 13.466 mld. 1.011 mld. 990 mld. 42.533 mld. | EV/omzet 2026 * |
5,05x | EV/omzet 2027 * | 4,65x |
| Vrij verhandelbaar |
42,91% | Dividendrendement 2026 * |
1,77% | Dividendrendement 2027 * | 1,93% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| OR | Real Time | |
CBOE
| OR | Real Time | |
Xetra
| LOR | Vertraagde tijd | |
London S.E.
| 0NZM | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| LOR | Real Time | |
Wiener Boerse
| OR | Slotkoers | |
OTC Markets
| LRLCF | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| LOR | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| LOR | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| LOR | Real Time | |
Swiss Exchange
| OR | Vertraagde tijd | |
Mexican S.E.
| OR N | Slotkoers | |
CBOE
| 0NZM | Real Time |
Recentste transcriptie: L'Oréal
| 1 dag | -0,49% | ||
| 1 week | +0,99% | ||
| Lopende maand | -0,60% | ||
| 1 maand | +16,31% | ||
| 3 maanden | +11,44% | ||
| 6 maanden | +20,75% | ||
| Lopend jaar | +18,48% |
| 1 week | 423,55 | 439,35 | |
| 1 maand | 369 | 442,35 | |
| Lopend jaar | 338,85 | 442,35 | |
| 1 jaar | 338,85 | 442,35 | |
| 3 jaar | 316,3 | 461,85 | |
| 5 jaar | 300,45 | 461,85 | |
| 10 jaar | 156,5 | 461,85 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 62 | 01-05-2021 | |
| Financieel Directeur/CFO | 61 | 08-02-2019 | |
Antoine Vanlaeys
COO | Operationeel Directeur | 57 | 01-02-2021 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Jean-Paul Agon
CHM | Voorzitter | 70 | 01-03-2011 |
| Directeur/Bestuurslid | 62 | 01-05-2021 | |
| Directeur/Bestuurslid | 40 | 13-02-2012 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-08-26 | Verkoop | Algemeen directeur | -10.000 | 0,0019% | ||
| 30-07-26 | Koop | Voorzitter | 10.000 | 0,0019% | ||
| 26-02-26 | Verkoop | Voorzitter | 10.000 | 0,0019% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,50% | +0,99% | +20,04% | +7,59% | 260 mld. | ||
| +1,23% | +2,28% | +8,77% | +8,00% | 379 mld. | ||
| -0,92% | -0,68% | -6,05% | +12,05% | 142 mld. | ||
| +2,25% | +4,65% | +26,45% | +30,25% | 77,45 mld. | ||
| -0,94% | +2,32% | +24,95% | - | 54,51 mld. | ||
| +3,40% | +7,96% | -20,21% | -21,78% | 47,11 mld. | ||
| -4,08% | -3,72% | +8,36% | -8,40% | 37,91 mld. | ||
| +0,29% | -1,26% | -9,57% | -10,57% | 36 mld. | ||
| +0,51% | +0,32% | +15,52% | +35,52% | 21,59 mld. | ||
| -0,66% | +4,11% | -8,59% | -32,17% | 20,49 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,55% | +0,68% | +5,97% | +2,28% | 107,6 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,66% | +1,13% | +9,55% | +7,29% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 47,68 mld. 53,41 mld. 43,75 mld. 39,8 mld. 74,62 mld. 5.056 mld. 76,11 mld. 523 mld. 211 mld. 2.669 mld. 200 mld. 196 mld. 8.429 mld. | 51,12 mld. 57,26 mld. 46,91 mld. 42,67 mld. 80 mld. 5.421 mld. 81,6 mld. 560 mld. 226 mld. 2.861 mld. 215 mld. 210 mld. 9.037 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 7,01 mld. 7,86 mld. 6,44 mld. 5,86 mld. 10,98 mld. 744 mld. 11,2 mld. 76,88 mld. 30,99 mld. 393 mld. 29,49 mld. 28,86 mld. 1.240 mld. | 7,91 mld. 8,86 mld. 7,26 mld. 6,6 mld. 12,37 mld. 838 mld. 12,62 mld. 86,66 mld. 34,93 mld. 442 mld. 33,24 mld. 32,53 mld. 1.398 mld. |
| Nettoschuld | 8,22 mld. 9,2 mld. 7,54 mld. 6,86 mld. 12,86 mld. 871 mld. 13,11 mld. 90,04 mld. 36,3 mld. 460 mld. 34,53 mld. 33,8 mld. 1.452 mld. | 5,37 mld. 6,02 mld. 4,93 mld. 4,48 mld. 8,4 mld. 569 mld. 8,57 mld. 58,86 mld. 23,73 mld. 301 mld. 22,58 mld. 22,09 mld. 949 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 03-11-26 | € 434,30 | -0,50% | 86.445 |
| 02-11-26 | € 436,50 | -0,10% | 332.798 |
| 30-10-26 | € 436,95 | +2,93% | 842.631 |
| 29-10-26 | € 424,50 | +0,20% | 279.291 |
| 28-10-26 | € 423,65 | -1,50% | 340.040 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau


















