Koers Kossan Rubber Industries
Aandelen
7153
MYL7153OO009
Medische apparatuur, benodigdheden & distributie
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
BURSA MALAYSIA
10:55:01 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 1,180 MYR | 0,00% |
|
+0,85% | +8,26% |
| Marktkapitalisatie | 2,97 mld. 728 mln. 647 mln. 600 mln. 546 mln. 1,03 mld. 69,07 mld. 1,05 mld. 7,21 mld. 2,83 mld. 36,05 mld. 2,73 mld. 2,67 mld. 115 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
16,9x | k/w-verhouding 2027 * | 16,4x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 2,18 mld. 534 mln. 474 mln. 440 mln. 400 mln. 755 mln. 50,66 mld. 767 mln. 5,29 mld. 2,07 mld. 26,44 mld. 2 mld. 1,96 mld. 84,28 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,02x | EV/omzet 2027 * | 0,97x |
| Vrij verhandelbaar |
40,6% | Dividendrendement 2026 * |
2,53% | Dividendrendement 2027 * | 2,6% |
| 1 week | +0,85% | ||
| Lopende maand | +5,36% | ||
| 1 maand | -4,07% | ||
| 3 maanden | +14,56% | ||
| 6 maanden | +4,42% | ||
| Lopend jaar | +8,26% |
| 1 week | 1,11 | 1,22 | |
| 1 maand | 1,11 | 1,3 | |
| Lopend jaar | 0,94 | 1,31 | |
| 1 jaar | 0,94 | 1,32 | |
| 3 jaar | 0,94 | 2,87 | |
| 5 jaar | 0,92 | 2,87 | |
| 10 jaar | 0,92 | 9,75 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Kuang Sia Lim
CEO | Algemeen Directeur | 73 | 22-02-2002 |
Chee Hong Mok
DFI | Financieel Directeur/CFO | 54 | 01-06-2021 |
Kong Chang Tan
COO | Operationeel Directeur | 59 | 26-08-2013 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Kuang Sia Lim
BRD | Directeur/Bestuurslid | 73 | 01-01-1979 |
Ooi Chow Lim
BRD | Directeur/Bestuurslid | 42 | 26-08-2013 |
Kong Chang Tan
BRD | Directeur/Bestuurslid | 59 | 26-08-2013 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26-03-26 | Gratis | Oprichter | 500.000 | 0,0195% | ||
| 25-03-26 | Kossan Holdings Malaysia Sdn. Bhd.
| Gratis | Onderneming | 500.000 | 0,0195% | |
| 06-03-26 | Kossan Holdings Malaysia Sdn. Bhd.
| Overige | Onderneming | 1.000.000 | 0,0391% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0,00% | +0,85% | -6,35% | -13,24% | 727 mln. | ||
| +0,20% | +5,31% | -17,82% | +13,79% | 181 mld. | ||
| -0,73% | +7,09% | -0,31% | +32,06% | 117 mld. | ||
| +0,49% | +6,25% | -20,20% | +11,58% | 112 mld. | ||
| +3,83% | +7,97% | -42,86% | -5,91% | 76,56 mld. | ||
| -0,14% | +5,27% | +6,74% | +82,45% | 65,15 mld. | ||
| +2,79% | +2,50% | +19,39% | +64,11% | 52,79 mld. | ||
| -1,04% | +4,35% | +3,50% | -26,18% | 52,78 mld. | ||
| +2,41% | +8,18% | -12,08% | +30,45% | 43,11 mld. | ||
| -1,67% | -0,83% | - | - | 32,08 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,57% | +4,64% | -7,78% | +21,01% | 73,37 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,49% | +5,70% | -10,97% | +22,48% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 2,13 mld. 522 mln. 464 mln. 430 mln. 392 mln. 739 mln. 49,58 mld. 751 mln. 5,17 mld. 2,03 mld. 25,87 mld. 1,96 mld. 1,92 mld. 82,48 mld. | 2,21 mld. 540 mln. 480 mln. 445 mln. 405 mln. 765 mln. 51,3 mld. 777 mln. 5,35 mld. 2,1 mld. 26,77 mld. 2,03 mld. 1,99 mld. 85,33 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 180 mln. 44,1 mln. 39,2 mln. 36,33 mln. 33,06 mln. 62,38 mln. 4,19 mld. 63,38 mln. 437 mln. 171 mln. 2,18 mld. 166 mln. 162 mln. 6,96 mld. | 188 mln. 45,89 mln. 40,8 mln. 37,81 mln. 34,4 mln. 64,92 mln. 4,36 mld. 65,96 mln. 455 mln. 178 mln. 2,27 mld. 172 mln. 169 mln. 7,25 mld. |
| Nettoschuld | -793 mln. -194 mln. -172 mln. -160 mln. -145 mln. -274 mln. -18,41 mld. -279 mln. -1,92 mld. -753 mln. -9,61 mld. -728 mln. -713 mln. -30,63 mld. | -829 mln. -203 mln. -180 mln. -167 mln. -152 mln. -287 mln. -19,26 mld. -292 mln. -2,01 mld. -788 mln. -10,05 mld. -762 mln. -746 mln. -32,04 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | MYR 1,180 | 0,00% | 3.522.000 |
| 15-10-26 | MYR 1,180 | -3,28% | 3.548.700 |
| 14-10-26 | MYR 1,220 | +5,17% | 6.903.000 |
| 13-10-26 | MYR 1,160 | +1,75% | 6.000.500 |
| 12-10-26 | MYR 1,140 | -0,87% | 4.977.600 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















