|
Beurs gesloten -
Saudi Arabian S.E.
14:20:00 01-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 14,22 SAR | -1,46% |
|
+2,89% | +77,75% |
| 01/09 | Kingdom Holding rondt overname van belang van 70 % in Al Hilal Club Co af | MT |
| 21/08 | Kingdom Holding Company : AlphaMena handhaaft het verkoopadvies | ZM |
| Marktkapitalisatie | 52,7 mld. 14,04 mld. 12,11 mld. 11,39 mld. 10,38 mld. 19,51 mld. 1.332 mld. 19,62 mld. 135 mld. 52,4 mld. 678 mld. 51,56 mld. 2.247 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
49x | k/w-verhouding 2027 * | 44,4x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 65,42 mld. 17,43 mld. 15,03 mld. 14,14 mld. 12,88 mld. 24,22 mld. 1.654 mld. 24,35 mld. 167 mld. 65,06 mld. 841 mld. 64 mld. 2.789 mld. | EV/omzet 2026 * |
26,5x | EV/omzet 2027 * | 24,5x |
| Vrij verhandelbaar |
5% | Dividendrendement 2026 * |
3,87% | Dividendrendement 2027 * | 1,97% |
| 1 dag | -1,46% | ||
| 1 week | +2,89% | ||
| Lopende maand | -1,46% | ||
| 1 maand | +17,04% | ||
| 3 maanden | -4,76% | ||
| 6 maanden | +68,68% | ||
| Lopend jaar | +77,75% |
| 1 week | 13,98 | 14,79 | |
| 1 maand | 11,76 | 14,79 | |
| Lopend jaar | 7,72 | 15,94 | |
| 1 jaar | 7,03 | 15,94 | |
| 3 jaar | 6,82 | 15,94 | |
| 5 jaar | 6,82 | 15,94 | |
| 10 jaar | 5,74 | 15,94 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Talal Al-Maiman
CEO | Algemeen Directeur | - | 01-01-2017 |
| Financieel Directeur/CFO | - | 01-10-2018 | |
Tamim Jabr
CIO | Chief Investment Officer | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Alwaleed Al-Saud
CHM | Voorzitter | 71 | 01-01-1980 |
Sarmad Zok
BRD | Directeur/Bestuurslid | 58 | 27-07-2011 |
Hesham Al-Habib
BRD | Directeur/Bestuurslid | 37 | - |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -1,46% | +2,89% | +83,25% | +92,68% | 14,24 mld. | ||
| -0,98% | -1,22% | +38,13% | +94,52% | 132 mld. | ||
| -1,29% | -0,92% | +41,93% | +87,39% | 24,38 mld. | ||
| -0,50% | 0,00% | +15,71% | +37,97% | 16,93 mld. | ||
| -0,76% | +1,92% | +20,61% | +31,18% | 15,23 mld. | ||
| +2,62% | +3,81% | +0,08% | +130,94% | 14,71 mld. | ||
| +2,53% | +3,45% | -13,72% | +4,36% | 13,47 mld. | ||
| -0,50% | +0,46% | -9,65% | +54,54% | 13,33 mld. | ||
| -0,11% | +0,24% | +3,27% | +32,74% | 12,08 mld. | ||
| -0,09% | -1,29% | +16,62% | +49,51% | 11,29 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,05% | +1,97% | +19,62% | +61,58% | 26,72 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,51% | +1,25% | +28,88% | +77,35% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 2,46 mld. 657 mln. 566 mln. 533 mln. 485 mln. 913 mln. 62,31 mld. 918 mln. 6,3 mld. 2,45 mld. 31,7 mld. 2,41 mld. 105 mld. | 2,69 mld. 716 mln. 618 mln. 581 mln. 529 mln. 996 mln. 67,97 mld. 1 mld. 6,87 mld. 2,67 mld. 34,58 mld. 2,63 mld. 115 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 1,08 mld. 288 mln. 249 mln. 234 mln. 213 mln. 401 mln. 27,38 mld. 403 mln. 2,77 mld. 1,08 mld. 13,93 mld. 1,06 mld. 46,17 mld. | 1,18 mld. 315 mln. 271 mln. 255 mln. 233 mln. 437 mln. 29,85 mld. 440 mln. 3,02 mld. 1,17 mld. 15,19 mld. 1,16 mld. 50,35 mld. |
| Nettoschuld | 12,72 mld. 3,39 mld. 2,92 mld. 2,75 mld. 2,51 mld. 4,71 mld. 322 mld. 4,74 mld. 32,51 mld. 12,65 mld. 164 mld. 12,45 mld. 543 mld. | 13,31 mld. 3,55 mld. 3,06 mld. 2,88 mld. 2,62 mld. 4,93 mld. 336 mld. 4,95 mld. 34,01 mld. 13,24 mld. 171 mld. 13,02 mld. 568 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 01-09-26 | SAR 14,22 | -1,46% | 343.279 |
| 31-08-26 | SAR 14,43 | 0,00% | 447.921 |
| 30-08-26 | SAR 14,43 | +0,77% | 930.345 |
| 27-08-26 | SAR 14,32 | +1,85% | 707.843 |
| 26-08-26 | SAR 14,06 | +1,74% | 1.027.936 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















