|
Beurs gesloten -
Bombay S.E.
11:20:03 08-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 15,47 INR | +3,00% |
|
+1,05% | -60,65% |
| Marktkapitalisatie | 568 mln. 6,04 mln. 5,42 mln. 4,95 mln. 4,52 mln. 8,52 mln. 8,79 mln. 59,69 mln. 23,8 mln. 303 mln. 22,68 mln. 22,19 mln. 957 mln. | k/w-verhouding 2024 |
291x | k/w-verhouding 2025 | 99x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 545 mln. 5,8 mln. 5,2 mln. 4,75 mln. 4,34 mln. 8,18 mln. 8,43 mln. 57,3 mln. 22,85 mln. 291 mln. 21,77 mln. 21,3 mln. 918 mln. | EV/omzet 2024 |
1,94x | EV/omzet 2025 | 0,82x |
| Vrij verhandelbaar |
35,89% | Dividendrendement 2024 * |
-
| Dividendrendement 2025 | - |
| 1 dag | +3,00% | ||
| 1 week | +1,05% | ||
| Lopende maand | +0,85% | ||
| 1 maand | -8,84% | ||
| 3 maanden | -35,46% | ||
| 6 maanden | -49,63% | ||
| Lopend jaar | -60,65% |
| 1 week | 14,5 | 15,98 | |
| 1 maand | 14,5 | 17,29 | |
| Lopend jaar | 14,5 | 42,26 | |
| 1 jaar | 14,5 | 47,99 | |
| 3 jaar | 14,5 | 800 | |
| 5 jaar | 14,5 | 863,35 | |
| 10 jaar | 9,12 | 863,35 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Manoj Kumar Jha
CEO | Algemeen Directeur | 58 | 20-08-2026 |
| Financieel Directeur/CFO | - | 20-05-2026 | |
| Compliance Officer | - | 04-05-2024 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 65 | 19-03-2021 | |
| Directeur/Bestuurslid | 71 | 04-10-2021 | |
Manoj Kumar Jha
BRD | Directeur/Bestuurslid | 58 | 20-08-2026 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21-03-25 | Verkoop | 5.000 | 0,0175% | |||
| 21-03-25 | Verkoop | 15.000 | 0,0526% | |||
| 27-02-25 | Verkoop | 15.010 | 0,0526% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +3,00% | +1,05% | -59,78% | -97,89% | 4,56 mln. | ||
| +6,25% | -12,86% | +21,55% | +227,66% | 81,5 mld. | ||
| -1,20% | +2,76% | -3,46% | +6,08% | 68,95 mld. | ||
| -0,34% | +4,32% | +4,74% | +37,05% | 60,28 mld. | ||
| +2,29% | +4,10% | -2,62% | +84,03% | 42,44 mld. | ||
| +5,45% | -17,45% | +6,52% | +446,16% | 35,54 mld. | ||
| +5,54% | -2,19% | +35,41% | +290,60% | 30,67 mld. | ||
| +1,29% | +1,29% | -12,94% | -8,90% | 29,14 mld. | ||
| +2,21% | -10,46% | -6,30% | +191,70% | 26,64 mld. | ||
| +2,41% | -4,03% | +15,23% | +162,21% | 25,8 mld. | ||
| Gemiddelde | +2,69% | -4,40% | -0,16% | +133,87% | 40,1 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +2,56% | -4,13% | +7,13% | +146,08% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 6,62 mld. 70,47 mln. 63,2 mln. 57,76 mln. 52,73 mln. 99,34 mln. 102 mln. 696 mln. 278 mln. 3,53 mld. 264 mln. 259 mln. 11,16 mld. | 6,96 mld. 74,08 mln. 66,44 mln. 60,72 mln. 55,43 mln. 104 mln. 108 mln. 732 mln. 292 mln. 3,72 mld. 278 mln. 272 mln. 11,73 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 77,85 mln. 828K 743K 679K 620K 1,17 mln. 1,2 mln. 8,18 mln. 3,26 mln. 41,54 mln. 3,11 mln. 3,04 mln. 131 mln. | 62 mln. 660K 592K 541K 493K 930K 959K 6,52 mln. 2,6 mln. 33,08 mln. 2,48 mln. 2,42 mln. 104 mln. |
| Nettoschuld | 28,16 mln. 300K 269K 246K 224K 422K 436K 2,96 mln. 1,18 mln. 15,03 mln. 1,12 mln. 1,1 mln. 47,44 mln. | -22,75 mln. -242K -217K -198K -181K -341K -352K -2,39 mln. -954K -12,14 mln. -908K -889K -38,32 mln. |
Werknemers
80
Sector
Bouw & Techniek
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 08-11-26 | ₹ 15,47 | +3,00% | 30.230 |
| 06-11-26 | ₹ 15,02 | -2,53% | 409.286 |
| 05-11-26 | ₹ 15,41 | +2,46% | 54.098 |
| 04-11-26 | ₹ 15,04 | -0,13% | 96.061 |
| 03-11-26 | ₹ 15,06 | -1,63% | 378.637 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















