Koers Ingersoll-Rand (India) Limited
Aandelen
INGERRAND
INE177A01018
Industriële machines & uitrusting
|
Beurs gesloten -
NSE India S.E.
13:05:08 02-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 4.883,50 INR | +1,87% |
|
+6,70% | +39,65% |
| Marktkapitalisatie | 151 mld. 1,59 mld. 1,38 mld. 1,29 mld. 1,18 mld. 2,22 mld. 2,23 mld. 15,3 mld. 5,95 mld. 76,98 mld. 5,99 mld. 5,86 mld. 255 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
48,1x | k/w-verhouding 2028 * | 40,1x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 151 mld. 1,59 mld. 1,38 mld. 1,29 mld. 1,18 mld. 2,22 mld. 2,23 mld. 15,3 mld. 5,95 mld. 76,98 mld. 5,99 mld. 5,86 mld. 255 mld. | EV/omzet 2027 * |
9,15x | EV/omzet 2028 * | 7,94x |
| Vrij verhandelbaar |
24,81% | Dividendrendement 2027 * |
1,77% | Dividendrendement 2028 * | 1,77% |
| 1 dag | +1,87% | ||
| 1 week | +6,70% | ||
| Lopende maand | +0,72% | ||
| 1 maand | +12,86% | ||
| 3 maanden | +30,97% | ||
| 6 maanden | +24,53% | ||
| Lopend jaar | +39,65% |
| 1 week | 4.560 | 4.955 | |
| 1 maand | 4.220 | 4.955 | |
| Lopend jaar | 3.063,3 | 4.955 | |
| 1 jaar | 3.063,3 | 4.955 | |
| 3 jaar | 2.760 | 5.000 | |
| 5 jaar | 911,35 | 5.000 | |
| 10 jaar | 469 | 5.000 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Sunil Khanduja
CEO | Algemeen Directeur | 47 | 12-11-2024 |
| Financieel Directeur/CFO | 59 | - | |
Hiren Tanna
AUD | Comptroller/Controller/Auditor | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 59 | - | |
Jayantika Dave
BRD | Directeur/Bestuurslid | 71 | 28-03-2019 |
Vijaya Sampath
BRD | Directeur/Bestuurslid | 73 | 27-03-2019 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,87% | +6,70% | +28,25% | +53,97% | 1,59 mld. | ||
| -0,58% | -4,02% | +33,49% | +35,50% | 97,17 mld. | ||
| -4,69% | +0,89% | +31,25% | +31,92% | 2,68 mld. | ||
| -5,93% | +0,75% | +5,14% | +6,05% | 2,13 mld. | ||
| -0,40% | -2,33% | -28,55% | -5,27% | 2,09 mld. | ||
| -1,93% | -0,13% | +24,67% | +25,20% | 2,09 mld. | ||
| +0,30% | +0,98% | +6,06% | +11,67% | 1,88 mld. | ||
| +3,62% | +2,29% | +17,13% | +136,84% | 1,01 mld. | ||
| +0,22% | +3,77% | -0,72% | +27,31% | 786 mln. | ||
| +0,85% | 0,00% | -3,12% | +16,10% | 718 mln. | ||
| Gemiddelde | -0,66% | +1,69% | +11,36% | +33,93% | 11,22 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,66% | -1,67% | +30,42% | +34,50% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 16,53 mld. 174 mln. 150 mln. 141 mln. 129 mln. 242 mln. 243 mln. 1,67 mld. 650 mln. 8,41 mld. 654 mln. 640 mln. 27,88 mld. | 19,05 mld. 201 mln. 173 mln. 163 mln. 148 mln. 279 mln. 281 mln. 1,93 mld. 749 mln. 9,69 mld. 754 mln. 737 mln. 32,13 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 3,15 mld. 33,16 mln. 28,6 mln. 26,91 mln. 24,51 mln. 46,09 mln. 46,34 mln. 318 mln. 124 mln. 1,6 mld. 124 mln. 122 mln. 5,31 mld. | 3,78 mld. 39,83 mln. 34,36 mln. 32,32 mln. 29,44 mln. 55,36 mln. 55,66 mln. 382 mln. 149 mln. 1,92 mld. 150 mln. 146 mln. 6,38 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
Werknemers
540
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 02-09-26 | ₹ 4.883,50 | +1,87% | 78.135 |
| 01-09-26 | ₹ 4.794,00 | -1,12% | 17.247 |
| 31-08-26 | ₹ 4.848,50 | -0,24% | 54.154 |
| 28-08-26 | ₹ 4.860,20 | +5,44% | 123.159 |
| 27-08-26 | ₹ 4.609,40 | +0,71% | 14.940 |
Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















