Koers H&R Real Estate Investment Trust
Aandelen
HR.UN
CA4039254079
diversen vastgoed
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
Toronto S.E.
22:00:00 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 9,820 CAD | -0,10% |
|
-1,50% | -4,01% |
| 25/08 | H&R Real Estate Investment Trust : TD Securities handhaaft koopadvies | ZM |
| 13/08 | H&R Real Estate Investment Trust, Q2 2026 Earnings Call, Aug 13, 2026 |
| Marktkapitalisatie | 2,6 mld. 1,88 mld. 1,62 mld. 1,52 mld. 1,39 mld. 177 mld. 2,61 mld. 17,97 mld. 6,97 mld. 91,05 mld. 7,05 mld. 6,9 mld. 293 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
14,9x | k/w-verhouding 2027 * | 10,4x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 4,84 mld. 3,5 mld. 3,01 mld. 2,84 mld. 2,59 mld. 331 mld. 4,86 mld. 33,5 mld. 12,98 mld. 170 mld. 13,15 mld. 12,86 mld. 547 mld. | EV/omzet 2026 * |
7,02x | EV/omzet 2027 * | 6,35x |
| Vrij verhandelbaar |
98,5% | Dividendrendement 2026 * |
6,08% | Dividendrendement 2027 * | 6,08% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Toronto S.E.
| HR.UN | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| HRUFF | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| HR3A | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| HR3A | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| HR3A | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie : H&R Real Estate Investment Trust
| 1 dag | -0,10% | ||
| 1 week | -1,50% | ||
| Lopende maand | -0,81% | ||
| 1 maand | -10,81% | ||
| 3 maanden | -4,47% | ||
| 6 maanden | -6,30% | ||
| Lopend jaar | -4,01% |
| 1 week | 9,64 | 10,06 | |
| 1 maand | 9,64 | 11,07 | |
| Lopend jaar | 9,64 | 11,64 | |
| 1 jaar | 9,39 | 12,25 | |
| 3 jaar | 8,47 | 12,77 | |
| 5 jaar | 8,47 | 17,27 | |
| 10 jaar | 7,39 | 23,68 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 73 | 23-12-1996 | |
Cheryl Fried
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 01-06-2026 |
Blair Kundell
COO | Operationeel Directeur | - | 28-07-2020 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 73 | 12-05-2022 | |
Juli Morrow
BRD | Directeur/Bestuurslid | 72 | 19-06-2017 |
Brenna Haysom
BRD | Directeur/Bestuurslid | 49 | 16-06-2020 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14-08-26 | Andere | Algemeen directeur | -2 | 0,0000% | ||
| 14-08-26 | Andere | Algemeen directeur | 2 | 0,0000% | ||
| 26-05-26 | Option | Bestuurder | 4.854 | 0,0018% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,10% | -1,50% | -18,84% | -5,49% | 1,88 mld. | ||
| +0,16% | -0,18% | +3,32% | +10,40% | 16,03 mld. | ||
| -1,60% | +0,95% | - | - | 7,14 mld. | ||
| +0,61% | -3,42% | +22,89% | +15,30% | 6,64 mld. | ||
| -0,20% | -2,40% | -3,77% | +25,33% | 6,41 mld. | ||
| +0,88% | -1,28% | -14,94% | +9,76% | 6,37 mld. | ||
| +0,15% | -2,57% | -18,57% | -30,09% | 5,87 mld. | ||
| +0,16% | -2,38% | +2,16% | +6,52% | 5,84 mld. | ||
| +0,82% | -1,92% | +24,18% | +34,06% | 5,79 mld. | ||
| -0,81% | +2,23% | -21,58% | -24,17% | 5,22 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,01% | -1,32% | -2,79% | +4,63% | 6,72 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,02% | -1,12% | -0,31% | +6,91% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 690 mln. 498 mln. 429 mln. 404 mln. 369 mln. 47,09 mld. 692 mln. 4,77 mld. 1,85 mld. 24,16 mld. 1,87 mld. 1,83 mld. 77,85 mld. | 750 mln. 541 mln. 467 mln. 439 mln. 401 mln. 51,18 mld. 752 mln. 5,18 mld. 2,01 mld. 26,26 mld. 2,03 mld. 1,99 mld. 84,61 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 132 mln. 95,62 mln. 82,4 mln. 77,5 mln. 70,8 mln. 9,04 mld. 133 mln. 916 mln. 355 mln. 4,64 mld. 359 mln. 351 mln. 14,94 mld. | 268 mln. 194 mln. 167 mln. 157 mln. 143 mln. 18,3 mld. 269 mln. 1,85 mld. 718 mln. 9,39 mld. 727 mln. 711 mln. 30,25 mld. |
| Nettoschuld | 2,25 mld. 1,62 mld. 1,4 mld. 1,31 mld. 1,2 mld. 153 mld. 2,25 mld. 15,53 mld. 6,02 mld. 78,66 mld. 6,09 mld. 5,96 mld. 253 mld. | 2,16 mld. 1,56 mld. 1,35 mld. 1,27 mld. 1,16 mld. 148 mld. 2,17 mld. 14,97 mld. 5,8 mld. 75,82 mld. 5,87 mld. 5,74 mld. 244 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | C$ 9,820 | -0,10% | 341.081 |
| 03-09-26 | C$ 9,830 | -0,61% | 446.385 |
| 02-09-26 | C$ 9,890 | +1,44% | 1.120.687 |
| 01-09-26 | C$ 9,750 | -1,52% | 773.391 |
| 31-08-26 | C$ 9,900 | -0,70% | 1.238.368 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















