Koers Guangxi Rural Investment Sugar Industry Group Co., Ltd
Aandelen
000911
CNE000000YX8
Voedselverwerking
|
Slotkoers
Shenzhen S.E.
04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 5,820 CNY | +3,56% |
|
+8,99% | -20,38% |
| Marktkapitalisatie | 2,33 mld. 347 mln. 299 mln. 281 mln. 257 mln. 480 mln. 32,77 mld. 481 mln. 3,32 mld. 1,29 mld. 16,81 mld. 1,3 mld. 1,27 mld. 54,16 mld. | k/w-verhouding 2024 |
105x | k/w-verhouding 2025 | -24,3x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 4,05 mld. 604 mln. 520 mln. 489 mln. 447 mln. 835 mln. 57,01 mld. 838 mln. 5,78 mld. 2,24 mld. 29,25 mld. 2,27 mld. 2,22 mld. 94,24 mld. | EV/omzet 2024 |
1,48x | EV/omzet 2025 | 1,89x |
| Vrij verhandelbaar |
44,07% | Dividendrendement 2024 * |
-
| Dividendrendement 2025 | - |
| 1 dag | +3,56% | ||
| 1 week | +8,99% | ||
| Lopende maand | +12,36% | ||
| 1 maand | +31,08% | ||
| 3 maanden | +3,74% | ||
| 6 maanden | -13,13% | ||
| Lopend jaar | -20,38% |
| 1 week | 5,1 | 5,96 | |
| 1 maand | 4,36 | 5,96 | |
| Lopend jaar | 3,44 | 8,77 | |
| 1 jaar | 3,44 | 8,77 | |
| 3 jaar | 3,44 | 10,37 | |
| 5 jaar | 3,44 | 14,61 | |
| 10 jaar | 3,44 | 24,35 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Ning Liu
CEO | Algemeen Directeur | 42 | 20-12-2021 |
Yi Huang
AUD | Comptroller/Controller/Auditor | 39 | 08-05-2023 |
Hui Li
IRC | Investor Relations Contact | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Ge Fu Liang
BRD | Directeur/Bestuurslid | 70 | 08-09-2022 |
Ying Ping Luo
CHM | Voorzitter | 52 | 08-09-2022 |
Ning Liu
BRD | Directeur/Bestuurslid | 42 | 12-07-2019 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +3,56% | +8,99% | -22,40% | -41,27% | 347 mln. | ||
| -0,63% | -1,87% | +25,32% | -15,98% | 2,99 mld. | ||
| -0,15% | -7,72% | +42,63% | +273,17% | 2,37 mld. | ||
| +1,79% | -2,52% | -17,00% | -3,59% | 1,95 mld. | ||
| +1,47% | +9,59% | +42,15% | +0,34% | 1,7 mld. | ||
| -1,95% | +5,46% | +24,66% | +69,64% | 1,55 mld. | ||
| 0,00% | -0,00% | +95,49% | +212,29% | 1,44 mld. | ||
| +21,46% | +10,87% | +14,83% | -45,34% | 1,3 mld. | ||
| 0,00% | 0,00% | +34,60% | +288,83% | 1,15 mld. | ||
| +1,20% | -4,80% | -1,17% | +2,74% | 912 mln. | ||
| Gemiddelde | +2,68% | +3,08% | +23,91% | +74,08% | 1,57 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,97% | +1,52% | +28,09% | +80,81% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 3,25 mld. 484 mln. 417 mln. 392 mln. 358 mln. 670 mln. 45,73 mld. 672 mln. 4,63 mld. 1,8 mld. 23,46 mld. 1,82 mld. 1,78 mld. 75,58 mld. | 2,47 mld. 367 mln. 316 mln. 297 mln. 272 mln. 508 mln. 34,69 mld. 510 mln. 3,52 mld. 1,36 mld. 17,8 mld. 1,38 mld. 1,35 mld. 57,34 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 27,34 mln. 4,07 mln. 3,5 mln. 3,3 mln. 3,01 mln. 5,63 mln. 384 mln. 5,65 mln. 38,96 mln. 15,12 mln. 197 mln. 15,29 mln. 14,96 mln. 635 mln. | -120 mln. -17,92 mln. -15,42 mln. -14,51 mln. -13,25 mln. -24,79 mln. -1,69 mld. -24,86 mln. -171 mln. -66,52 mln. -868 mln. -67,28 mln. -65,82 mln. -2,8 mld. |
| Nettoschuld | 1,93 mld. 288 mln. 247 mln. 233 mln. 213 mln. 398 mln. 27,15 mld. 399 mln. 2,75 mld. 1,07 mld. 13,93 mld. 1,08 mld. 1,06 mld. 44,87 mld. | 1,72 mld. 257 mln. 221 mln. 208 mln. 190 mln. 355 mln. 24,25 mld. 356 mln. 2,46 mld. 953 mln. 12,44 mld. 964 mln. 943 mln. 40,08 mld. |
Werknemers
2.601
Sector
Voedselverwerking
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | CN¥ 5,820 | +3,56% | 15.156.286 |
| 03-09-26 | CN¥ 5,620 | +1,63% | 16.115.286 |
| 02-09-26 | CN¥ 5,530 | +1,84% | 22.342.786 |
| 01-09-26 | CN¥ 5,430 | +4,83% | 17.579.301 |
| 31-08-26 | CN¥ 5,180 | -3,00% | 17.467.447 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















